0

Dlatego siedzisz na ławce od dłuższego czasu :)

5

Jeszcze raz to napisze. Mam nadzieje, że Xavi widział ten mecz, albo sobie zobaczy powtórkę bi było warto. Rayo pokazuje na jakiej intensywności powinno się grać na najwyższym poziomie. Oni dzisiaj milimetra nie zostawiali Realowi, a jak tylko Królewscy ruszali z kontra to automatycznie każdy wracał i ich zatrzymywali. Swoją droga co znaczy w tej drużynie Benzema i Kroos, który jest w tym sezonie w gazie. No właśnie pokazał ten mecz, że wiele. W tamtym sezonie Real omijały kontuzje i efekt był widoczny. My niestety nie mieliśmy tyle szczęścia i ten sezon tez to pokazuje, patrz kontuzje Araujo, Kounde czy Christiansena. De jong tez wypadł na Inter. Oby to szczęście Real opuściło na dobre w tym sezonie. Życzę porażki oczywiście z Liverpoolem :)

13

Xavi patrz jak Rayo zapier****. Z taka intensywnością powinna grać Barca. Real nie może złapać oddechu.

0

Ma ktoś może poratować linkiem do meczu? :)

0

Również i na koniec udowodnił, że herb Barcy ma głęboko w sercu! Dziękujemy Ci za te wspaniałe lata kariery, nie zapomnimy tych wspaniałych sezonów pod ręka Pepa. Jesteś Wielki i takim pozostaniesz!

1

Legenda! Imponująca liczba pucharów. Do zobaczenia na stołku Prezesa :)

1

Dzięki za wszystko Geri! Mam nadzieje, że w przyszłości będziesz Prezydentem Naszego Klubu!

2

Już chyba lepiej żeby Nico wrócił z wypożyczenia w styczniu i dawać jemu szanse. Znowu kupimy kota w worku za grube miliony, a potem będzie płacz, że nie wyszło. Niech Xavi da pogra 8-10 meczów z rzędu De Jongowi na tej pozycji i zobaczy, że wcale nie trzeba daleko szukać następny Busiego.

7

To już chyba wole Nevesa niż tego placka

1

@JarekS też mu mocno kibicuje i w Niego wierze. Niestety pozycja 9 dla Lewego jest niepodważalna i na pewno go nie wygryzie ze składu. Wczoraj pokazał, ze ma świetny instynkt znajdywania sie w polu karnym.

2

Czasami tęsknie za tymi bezpośrednimi konferencjami Koemana bo Xavi gada od rzeczy

2

Ten mecz świetnie pokazał kto nadaje się na grę po Mundialu. Na sile można szukać pozytywów w dwóch bramkach Ferrana, czy dwóch asystach Raphinhi.. ale kurde! Czy tak wyglądają goście, za których zapłaciliśmy 100 mln? Bez komentarza. Ansu niestety najgorszy na boisku, i niech się nie dziwi, że mało gra. Pique, Alonso i Bellerin - ja bym im podziękował zimą, ale pewnie tak się nie stanie. Kessie fajny grajek, ale nie odnajduje się w Naszym modelu gry. Ciężko kogoś wskazać, że brał grę na siebie i rzeczywiście był tym liderem zespołu. Ten mecz dobitnie pokazał, ze na dzień dzisiejszy nasze miejsce jest w LE i tyle. Trzeba to szczerze powiedzieć. Wcale jakimś 100% faworytem do wygrania LM tez nie jesteśmy. Ciężko się to znowu oglądało. Parząc, że nawet takie Pilzno, którym tez brakowało dzisiaj paru zawodników często zagrażało naszej bramce. Kolejny przeciwnik, który jak potrafi się ustawić, zamyka korytarze do podania to Barca nie ma co zrobić i klepie ta piłkę na swojej połowie. Ja nje zauważam od meczu w Monachium tego doskoku po stracie, tego pressingu wysokiego już na połowie przeciwnika. Można z Naszych ustało już lekko powietrze? No cóż.. rezerwujemy czwartkowe wieczory.

0

Przy formie Ter Stegena bez szans na regularną grę..

1

Niech weźmie ze sobą Alonso jeszcze :)

0

Ci co narzekają na Ferrana niech zobaczą, że gra dużo lepiej niż Fati. Wczorajsza sytuacja, to jak powinna być zamieniona na bramkę, ale ogólnie Ferran zasługuje teraz na pierwszy skład niż Fati czy Raphinha.

3

Dajmy mu czas spokojnie popracować i później ocenimy. Pep miał geniusza w postaci Messiego. Lewy, oczywiście. Jest wielki i robotę robi, ale to nie Leo.

1

Można to spokojnie śrubować dalej, w tych dwóch meczach co zostały przed Mundialem

7

Dziwić się, ze odpadamy z LM skoro topowe drużyny od Nas karcą za takie straty jak te dzisiejsze. Skandaliczne holowanie piłki De Jonga, kółeczka Pedriego.. Nasz środek pola nie prezentuje się najlepiej. Aż strach pomyśleć jak nasza defensywa będzie wyglądać w kolejnym meczu.. na ŚO Pique - Alonso .. masakra. Cholernie ważna wygrana, brawa dla Roberta, który kolejny raz Nas ratuje. To była wygrana w stylu Realu z tamtego sezonu. Tylko, że Nas nie będą tak chwalić jak Real bo my musimy zawsze wygrywać + grać pięknie. A piep**** to! Cieszmy się z wygranej , że dalej mamy Real w zasięgu!

3

Oby od początku drugiej połowy wszedł Gavi za Busiego bo to serio słabo wyglada..

7

Jedyny sposób żeby Busi przestał grać to pauza za kartki lub odejście z kluby..

3

Pedri musi wreszcie odpocząć bo ostatnio naprawdę nic nie wnosi..

1

Jeśli mamy sprowadzać kogoś na sile znowu bo mu się kontrakt kończy czy coś to lepiej się wstrzymać

0

Temu Panu już podziękujemy :) Od razu było wiadomo, że jego transfer to będzie klapa.

2

Okej. Mamy nowa drużynę, która jest w fazie budowy, ale.. jak można gadać i wracać do tego co było? Ze piłkarsko byliśmy lepsi w meczach z Interem i w Monachium? A kogo to obchodzi? Jakie były wyniki w tych meczach? Xavi żyje przeszłością dalej, w której sam występował w Barcelonie jako piłkarz i graliśmy wtedy najlepszy futbol na świecie. Tylko, ze piłka po 15 latach ewoluowała i poszła do przodu, a my dalej tkwimy w DNA.. Futbol niestety dla Nas stal się bardziej bezpośredni. Zreszta to było widać wczoraj, gdzie Bayern dwoma, czy trzema podaniami potrafił stworzy zagrożenie i być już pod Nasza bramką. Druga sprawa, że jesteśmy zbyt wysoko ustawieni, ponieważ idzie strata i prostopadła piłka potrafi załatwić nasza obronę, która nie ma czasu się ustawić. W meczach z Interem na Camp Nou i Realem to było widoczne. Drużyny mądre, te z topu potrafią z Nami grać, dobrze się ustawić i kontrować. My natomiast potrafimy tylko bez pomysłu klepać piłkę i nic z tego nie ma. Pokazuje to liczba strzałów na bramkę wczoraj - 0. Xavi znowu nie trafił ze składem bo pokombinował z tym Pedrim, a na ławce zostawił 3 nominalnych skrzydłowych. Od razu po wejściu Ferrana czy Fatiego gra z przodu sie ożywiła. Niestety ten mecz pokazał kolejny raz, ze po odejściu Alvesa nie mamy PO. Bellerin wczoraj nie dojeżdżał kompetnie. Roberto myśle, ze zagrałby lepiej co = że dalej nie mamy tej pozycji w żaden sposób obsadzonej. Bardzo szkoda tej kontuzji Araujo i Christiansena bo można byłoby wtedy to inaczej jakoś ustawić. Busi niestety out tylko niestety Xavi będzie nadal mozolnie na Niego stawiał pomimo dobrych meczów De Jonga, który powinien go zastąpić. Spodziewałem sie wczoraj innego meczu niestety. Barca chyba tez psychicznie nie dojechała, wiedząc, że ten mecz nic Nam nie da. Trzeba sie skupić w 10000% na lidze żeby Real Nam nie uciekł.

0

Oby to jutro potwierdził

0

Znowu jakieś wynalazki typu Alvarez..

1

Mocna kandydatura!

2

Szkoda, ze nie mamy w drużynie kogoś takiego kto będzie dawał takie piłki jak wczoraj właśnie Dembele do Ferrana czy wcześniej do Roberto. Takim zawodnikiem był na pewno Messi. Niestety nasza młodzież w pomocy + Busi rzadko kiedy ryzykują podanie w wolna przestrzeń, a Ferran kocha takie piłki. Można to było wczoraj zauważyć, z Villarealem tez miał podobna sytuacje do gola. Jest strasznie inteligentnym piłkarzem tylko trzeba mu dawać właśnie takie piłki jak wczoraj. Ja mocno w Niego wierze, może nie jest goleadorem, ale min. 15-17 bramek na wszystkich frontach powinien dawać.

3

Nie to żebym najeżdżać na Xaviego, ale mimo wszystko Alba jest w formie i powinien grać kosztem Balde. Jak zobaczyłem Erica to od razu mi się przypomniał mecz jeszcze za Koemana co Williams go objeżdżał jak chciał.. i ten Roberto na PO. Szkoda, ze nie Hector, ale po kontuzji musi powoli zostać wprowadzany. Bilbao będzie liczyło na szybkich zawodników z przodu.. Obyśmy ich zatrzymali

17

To teraz trzymać się tego składu poza Roberto i Bellerin w niedziele od początku. Oczywiście nie wyobrażam sobie żeby De Jong znowu nie zagrał ba pozycji Busiego, a ten zaczął znów na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?