Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze biegł oczywiście z Pique do sędziego z pretensjami za karnego hahahaha weźcie się za grę bo niby weterani maja ciągnąć ten wózek, a na razie przeszkadzają.. Busi i Alba natychmiast ławka! Mam nadzieje, ze w ziemie ściągną kogoś na LO bo z Alba całego sezonu niedociągniemy
1
Ale Gaya dał piłkę na 1:1. Cud, miód, orzeszki. Dawać go tutaj!
2
Dajcie już z Nim spokoj. Nie jest wart tego żeby tak o Niego zabiegać po tym co robi. Na boisku tez nie powala..
20
Chłop już kariery nie uratuje..
14
No i każdy zadowolony :)
31
De Jong był sprowadzany jako potencjalny następca Busiego. Już Koeman się wypowiadał, że Busi nie będzie miał u Niego miejsca w składzie, a jednak grał. U Xaviego tez gra, co znacznie zmniejsza szanse na zaistnienie De Jonga. Moim zdaniem Busi powinien powędrować na ławkę i grac tylko już pare minut bo tak to nigdy nie znajdziemy zastępstwa za Niego. Wczorajszy mecz wybitnie pokazał, ze Busi nie nadąża za współczesnym futbolem, a ta jego strata w środku, po której padła bramka na 1:0 to kryminał. Niech Xavi przestanie bawić się w kolesiostwo i stara gwardie powoli żegna. Mam nadzieje, ze w lecie sprowadza Gaye i Alba powędruje na ławkę.
0
Chłop 3 dni po operacji, a wczoraj latał aż miło. Porządna podwyżka się mu należy!
15
Czy tylko ja widziałem jaki Depay biega zagubiony po boisku? Aż żal było popatrzeć jak chłop sobie miejsca nie mógł znaleźć
18
I prawidłowo Xavi! Brawo Panowie za dzisiaj!
0
Fajnie, że wreszcie ma kto z ławki wejść. VAMOS! Obstawiam wygraną po dogrywce
34
@DonAndrzejos to najlepiej nie wychodźmy na boisko.. trochę wiary w tą ekipę! Dużo się zmieniło odkąd przyszedł Xavi, na lepsze i trzeba mieć pozytywne nastawienie
7
Chłop się oderwał od rzeczywistości.. Jedyny ich sposób na zagrożenie naszej bramki to była laga na szybkich skrzydłowych.. kolejny raz Barca może sobie pluć w brodę bo oddaje inicjatywę przeciwnikowi w końcówce spotkania. Tak było nawet w Pucharze z 3ligowcem. Płacimy kolejny raz za minimalizm, zamiast dobić przeciwnika.
3
Dzisiaj kolejny mecz z rzędu grał świetnie i szkoda tej kontuzji..
0
Minimalizm Nas ponownie skarcił ;)
0
Jak zwykle minimalizm Nas skarcił
1
Same dobre wiadomości dzisiaj. Super!
25
Widać, ze jak gość jest na boisku to daje siebie maxa! Myśle, ze nawet jak wrócą Fati Depay to powinien dostawać szanse
0
Spokojnie.. wyrównamy i wygramy po dogrywce
0
Dani już jest zarejestrowany?
28
Masakra jak takie rzeczy wychodzą, a Laporta będzie wciskał wszystkim bajki o Haalandzie..
2
Reasumując zagrać może każdy przy tylu absencjach. Gavi jest dalej zarażony?
26
Ten mecz chyba dobitnie pokazuje dlaczego Puiq nie dostaje więcej minut
1
@[Oli] Amen! Nic więcej nie trzeba dodawać. Czekamy na puchar w środę
2
Za dużo pozwoliliśmy Mallorce w końcówce, ale mega ważne 3 pkt patrząc na dzisiejszy skład. Alba i Dani wracają już na następny mecz
1
Eric dzisiaj bezbłędny!
2
Kluczowe tak jak te jego mecze, po których wracał po kontuzji. Chłop ma tupet prosząc o taka kasę, patrząc na to ile razy był kontuzjowany, ile meczów odpuścił, a w dodatku był nieprofesjonalny
0
Alba chyba tez będzie mógł jutro zagrać?
1
Zaczynamy cykl - Kwestia godzin, czyli codziennie będzie pisanie o nowych transferach do Barcelony
4
Szkoda zachodu. Lepiej dać więcej dla Araujo
1
Tego jeszcze brakowało..