1

Dawać go! Ciężko jednak będzie go wyciągnąć..

0

No i dobra. Będzie gotowy na Derby!

7

Ciekawe kto się spóźnił xd Pewnie dla Nich to nowość, ze musieli przyjść tak przed czasem na trening. Działajcie tam!

0

Dopiero po meczu w Kijowie był news, że wrócił stary, dobry Marc..

22

Olmo - kolejny, który będzie grał do najbliższego..

6

Widać było jego brak w 2 połowie. Myśle, ze drużyna tez to odczuła, a i Celta poczuła się pewniej, ze nie musieli się oglądać aż tak za siebie na lewa stronę.. Znowu zostajemy bez skrzydeł

72

Po jego zejściu wszystko zaczęło się sypać.. dla mnie wczoraj najlepszy na placu

1

Wszystko się zaczęło walić po zejściu Nico..

0

Ale Fati to wiatrak dzisiaj przy linii!

17

Po jego wypowiedzi można naprawdę mieć nadzieje na lepsze jutro w Klubie. Na pewno nie od razu, nikt nie wymaga LM , ale kibice musza zobaczyć pomysł na grę, walkę, zaanagażowanie!

1

A kiedy Pedri wraca?

2

Fajnie, ze chociaż młodzi w tym bałaganie zyskują i odpłacają się naprawdę solidna gra, biorąc pod uwagę, ze musieli wejść w marszu na ten poziom!

14

Brawo Młody za bramkę! Spokojnie wchodź w rytm gry po kontuzji.
Jestem pewny, ze będziemy mieć dużo radości z takich zawodników jak Fati, Eric, Gavi, Pedri czy Araujo. Na nich opierać się będzie nowa Barcelona!

1

Takie wiadomości lubimy!

2

Tylko zwycięstwo dzisiaj! Wierze, że mimo wszystko Nasi dadzą z siebie 100%, patrząc jak ważny jest to dla Nas mecz.
Mój wynik: 1:2 :)

7

Braithwait przy Nim to kot!

0

To pokażcie to na boisku..

1

Dobra wiadomość patrząc na to co się dzieje

2

To jest aż przerażajace te kontuzje w zespole.. dzisiaj przecież jeszcze dodatkowo Pique Nico i Kun musieli przedwcześnie opuścić boisko. Masakra jakaś. Nie pamietam kiedy kadra była w pełni zdrowa

6

Śmiech na sali.. oni już sami nie wiedzą co mówić

0

Lepiej stawiac na Desta, który kaleczy w ataku niż na Demira.. jasne

0

Xd nigdy w takie pierdoły nie uwierzę

0

Wczoraj jeszcze nie trenował, a dzisiaj już tak. Jutro wyjdzie i odnowi się mu uraz jak Pedriemu. Nie ma co ryzykować moim zdaniem.

2

Serce podpowiada wygraną, a rozum.. no właśnie. Szczególnie po ostatnim meczu

2

Brak słów.. po co pisać takie pierdoły?

7

Czyli nie zagra ;) lepiej nie ryzykować

3

Tylko Haaland!!!!

2

Koeman ma znowu jakiś plan hahaha

5

To już wiadomo dlaczego Nasi zawodnicy grają lepiej w swoich reprezentacjach niż w Barcelonie ;) Niech się Koeman dalej upiera, że nie ma kim grać. Chyba chce tylko przedłużyć to co nieuniknione czyli zwolnienie. Wątpię, że po kadrze się coś zmieni i nagle Kun czy Dembele Nas zbawia. Marzy mi się znowu Lucho za Trenera. Wziąłby to na pewno wszystko - ryj

3

Kolejny raz widać, ze Nasi wyglądają dużo lepiej na kadrze niż w Barcelonie. Nawet krytykowany mocno ostatnio Eric super na razie wyglada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?