5

Ja rozumiem, ze pierwszy raz wyszliśmy tym składem, ale takie podstawy jak wychodzenie do gry, gra bez piłki czy pressing to już chyba można wymagać od zawodników Barcelony? Dzisiejszy mecz pokazuje, ze Barcelona z Koemanem to dalej nie zajedzie niestety, a najgorsze, ze nie ma nikogo, kto by mógł go zastąpić.

17

@Messi_1545 idealny skład! Zapewne za Gaviego zagra Roberto..

12

A teraz przy tych kłopotach kadrowych co mamy grałby w podstawowym składzie. Przydałby się

1

Noo dobra, jest może słabym trenerem, ale zwolnią go i kto przyjdzie? Kto przyjdzie i tak może być ciężko coś poukładać przez kontuzje. Powinni mu dać szanse, niech wrócą kontuzjowani - Fati Dembele i Kun.

58

Pique przynajmniej potrafi wyjść do prasy i powiedzieć szczerze jak jest

47

Balde szarpał strasznie dzisiaj. Oby więcej szans dostawał bo Alba już jest dawno wypalony

1

My chyba nigdy nie zagramy w pełnym składzie.. zawsze jest ktoś kontuzjowany

0

@JarekS ze Szwedami zagrał słabo? Widziałem tylko wynik meczu.

0

Dobrze, dobrze! Niech łapie młody minuty

4

Nie ma co za Nim płakać. Chyba wszyscy widzieliśmy jak grał gdy był Leo, a później gdy niby miał go zastąpić to grał jeszcze gorzej. Nie wpasował się i tyle. Trzeba czekać na powrót kontuzjowanych - Cou, Fati, Demebele, Aguero i naprawdę dodając jeszcze Depaya i młodego Demira, który wierze, że odpali może być dobrze. Tylko trzeba WIERZYĆ

2

Śmieją się z Nas bo mamy Brajtwaida to teraz będą się podwójnie śmiać jak sprowadza De Jonga ...

3

Luuk De Jong hahhahaha bez przesady

1

Zdziwię się mocno jeśli kogoś jeszcze ściągną w tym okienku..

0

Po co oni się pozbywają Emersona? Zapowiadała się fajna rywalizacja z Destem na prawej obronie. Ostatnio dobrze grał z Getafe i na pewno by się rozwijał. Dziwna decyzja

0

Czy ja wiem czy Bellerin to dobra opcja? Dlaczego On nie gra teraz w Arsenalu? Nawet na ławkę się nie mieści..

0

Oglądał ktoś może? Kto najbardziej się wyróżnił z Naszych? :)

0

Tak naprawdę to nikt Barcelony się od dłuższego czasu nie bał z Messim w składzie to teraz tym bardziej.. niestety, ale smutna prawda. Miejmy nadzieje, ze Cou i Fati wrócą po kontuzjach w formie.

0

Tylko nie podniecajcie się i nie piszcie, ze się odrodził jak zagra 2-3 dobre mecze.. Griezmann już wielokrotnie tak miał

2

Na San Mames każdy mecz praktycznie tak wyglada, nawet jak był z Nami Messi. 2 kolejki dopiero za Nami, jeszcze dużo grania i na pewno każdej drużynie przyjeżdżającej na ten stadion będzie się grało ciężko. Należy szanować ten punkt :)

4

Chyba wniosek jest jeden po tym meczu? BRAK! Skrzydłowych, którzy potrafią wziąć piłkę w bocznej strefie boiska i porządnie zamieszać.. jeśli Fati nie wróci po kontuzji do swojej dyspozycji to może być ciężko. Roberto to niech najlepiej już teraz rozwiązuje kontakt

0

Wyjdzie w praniu jak to wszystko będzie grało w tym sezonie. Nam pozostaje tylko wierzyć. Nie ma co jednak się podpalać po jednym meczu.

2

Dla mnie zagrał świetny meczu i brakowało mu tylko gola czy asysty. Pracował na boisku za dwóch, często wracał się do defensywy, wspomagać obrońców. Niech pracuje tak dalej, a gole same przyjdą, jestem o tym przekonany.

0

Z całym szacunkiem do Lengleta, ale On akurat powinien zaczynać mecze na ławce..

4

A Alba Busi Roberto to co? Czekamy aż obniża wynagrodzenia

0

Roberto się jeszcze waha czy obniżyć pensje hahahahah śmiech na sali

0

W 100% Leo się nie da niestety zastąpić.. Griezmann chyba będzie idealnym kandydatem. Ma teraz pole do popisu bo wreszcie może grać jako wolny elektron, tak jak lubi, tak jak grał w Atletico i gra w reprezentacji. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

2

Żeby tylko Alba wytrzymał psychicznie jak będziemy musieli grać z PSG i będzie miał Messiego na swojej stronie. Może się powtórzyć mecz z Liverpoolem niestety..

2

W jakim klubie dostanie 6 mln, które chce w Barcelonie jeśli cały sezon będzie poza gra hahaha

0

@Maxxx79 a gdzie się oni maja ogrywać jak nie w meczach sparingowych? Przy dramatycznej sytuacji w Klubie to jest idealny moment żeby dać szanse wychowankom.

0

A co się dzieje z Kays Ruiz-Atil?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?