Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja rozumiem, ze pierwszy raz wyszliśmy tym składem, ale takie podstawy jak wychodzenie do gry, gra bez piłki czy pressing to już chyba można wymagać od zawodników Barcelony? Dzisiejszy mecz pokazuje, ze Barcelona z Koemanem to dalej nie zajedzie niestety, a najgorsze, ze nie ma nikogo, kto by mógł go zastąpić.
17
@Messi_1545 idealny skład! Zapewne za Gaviego zagra Roberto..
12
A teraz przy tych kłopotach kadrowych co mamy grałby w podstawowym składzie. Przydałby się
1
Noo dobra, jest może słabym trenerem, ale zwolnią go i kto przyjdzie? Kto przyjdzie i tak może być ciężko coś poukładać przez kontuzje. Powinni mu dać szanse, niech wrócą kontuzjowani - Fati Dembele i Kun.
58
Pique przynajmniej potrafi wyjść do prasy i powiedzieć szczerze jak jest
47
Balde szarpał strasznie dzisiaj. Oby więcej szans dostawał bo Alba już jest dawno wypalony
1
My chyba nigdy nie zagramy w pełnym składzie.. zawsze jest ktoś kontuzjowany
0
@JarekS ze Szwedami zagrał słabo? Widziałem tylko wynik meczu.
0
Dobrze, dobrze! Niech łapie młody minuty
4
Nie ma co za Nim płakać. Chyba wszyscy widzieliśmy jak grał gdy był Leo, a później gdy niby miał go zastąpić to grał jeszcze gorzej. Nie wpasował się i tyle. Trzeba czekać na powrót kontuzjowanych - Cou, Fati, Demebele, Aguero i naprawdę dodając jeszcze Depaya i młodego Demira, który wierze, że odpali może być dobrze. Tylko trzeba WIERZYĆ
2
Śmieją się z Nas bo mamy Brajtwaida to teraz będą się podwójnie śmiać jak sprowadza De Jonga ...
3
Luuk De Jong hahhahaha bez przesady
1
Zdziwię się mocno jeśli kogoś jeszcze ściągną w tym okienku..
0
Po co oni się pozbywają Emersona? Zapowiadała się fajna rywalizacja z Destem na prawej obronie. Ostatnio dobrze grał z Getafe i na pewno by się rozwijał. Dziwna decyzja
0
Czy ja wiem czy Bellerin to dobra opcja? Dlaczego On nie gra teraz w Arsenalu? Nawet na ławkę się nie mieści..
0
Oglądał ktoś może? Kto najbardziej się wyróżnił z Naszych? :)
0
Tak naprawdę to nikt Barcelony się od dłuższego czasu nie bał z Messim w składzie to teraz tym bardziej.. niestety, ale smutna prawda. Miejmy nadzieje, ze Cou i Fati wrócą po kontuzjach w formie.
0
Tylko nie podniecajcie się i nie piszcie, ze się odrodził jak zagra 2-3 dobre mecze.. Griezmann już wielokrotnie tak miał
2
Na San Mames każdy mecz praktycznie tak wyglada, nawet jak był z Nami Messi. 2 kolejki dopiero za Nami, jeszcze dużo grania i na pewno każdej drużynie przyjeżdżającej na ten stadion będzie się grało ciężko. Należy szanować ten punkt :)
4
Chyba wniosek jest jeden po tym meczu? BRAK! Skrzydłowych, którzy potrafią wziąć piłkę w bocznej strefie boiska i porządnie zamieszać.. jeśli Fati nie wróci po kontuzji do swojej dyspozycji to może być ciężko. Roberto to niech najlepiej już teraz rozwiązuje kontakt
0
Wyjdzie w praniu jak to wszystko będzie grało w tym sezonie. Nam pozostaje tylko wierzyć. Nie ma co jednak się podpalać po jednym meczu.
2
Dla mnie zagrał świetny meczu i brakowało mu tylko gola czy asysty. Pracował na boisku za dwóch, często wracał się do defensywy, wspomagać obrońców. Niech pracuje tak dalej, a gole same przyjdą, jestem o tym przekonany.
0
Z całym szacunkiem do Lengleta, ale On akurat powinien zaczynać mecze na ławce..
4
A Alba Busi Roberto to co? Czekamy aż obniża wynagrodzenia
0
Roberto się jeszcze waha czy obniżyć pensje hahahahah śmiech na sali
0
W 100% Leo się nie da niestety zastąpić.. Griezmann chyba będzie idealnym kandydatem. Ma teraz pole do popisu bo wreszcie może grać jako wolny elektron, tak jak lubi, tak jak grał w Atletico i gra w reprezentacji. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
2
Żeby tylko Alba wytrzymał psychicznie jak będziemy musieli grać z PSG i będzie miał Messiego na swojej stronie. Może się powtórzyć mecz z Liverpoolem niestety..
2
W jakim klubie dostanie 6 mln, które chce w Barcelonie jeśli cały sezon będzie poza gra hahaha
0
@Maxxx79 a gdzie się oni maja ogrywać jak nie w meczach sparingowych? Przy dramatycznej sytuacji w Klubie to jest idealny moment żeby dać szanse wychowankom.
0
A co się dzieje z Kays Ruiz-Atil?