2

Najważniejsze 3 pkt! Jazda teraz w sobotę !

2

Śmieszne jest to, ze za Valverde jak był wyjazd to były ciężary, słabe mecze, wyniki, a teraz gorzej się Nam gra na CN..

0

(...)aaaa jeszcze.. Mam problem z kablówka.
Ma ktoś godną do polecenia stronę, z polskim komentarzem najlepiej żeby można było spokojnie ogladnac mecz? :)

0

Może chociaż On ich zmotywuje do działania!

0

Moim zdaniem lepiej wrócić do klasycznego dla Nas 4-3-3. VeB!

0

Piękno futbolu ;)

11

Mam nadzieje, ze większość tutaj nie będzie na Niego patrzyła pod pryzmat tego błędu z wczoraj bo każdemu się to mogło zdarzyć, a chłopak ma dopiero 21 lat. Lepiej, że gra wychowanek, który może popełnić błąd niż gość za 100 mln. Trzeba stawiac na wychowanków! Dla mnie zrobił największy progres w tym sezonie i nikt się nie spodziewał, że się może tak wybić. Brawoooooo!

1

Ale to jest paradoks, że teraz gramy na odwrót czyli lepiej na wyjazdach niż u siebie.. dziwne to. Dzisiaj frajerzy straszni bo myśleli, ze się wygra na stojąco niestety ;)

20

Sadzać po składzie można już śmiało wywnioskować, że Mingueza swoją dobra postawa, gra wywalczył sobie miejsce w 11 kosztem Araujo... i kto by kiedyś myślał

2

Nie rozumiem dlaczego Koeman nie chce dać mu szansy.. myśle, ze gorzej od Trincao by nie grał

0

Sami kluczowi zawodnicy..

0

To był piękny weekend!

0

Na papierze Villareal ma bardzo ciekawy skład. Na pewno dzisiaj nie będzie łatwo. VeB!

9

1 strzał celny na bramke, samobój Lenglet, bramka z karnego, 219 podań w całym meczu i ten mówi, że podarowali Nam 1 połowe xDDDD hahahaahahahahhahhahahaha

1

@tgrzeb hahahahahaha złapałeś mnie.. pisałem to koło 6:00 haha mój błąd

34

Mam nadzieje, ze ta sytuacja z Koemanem nie będzie rozbijana na czynniki pierwsze i przez to Redakcja obniżmy mu ocenę przy ich wystawianiu. Moim zdaniem był naszym najlepszym obrońcom wczoraj. Moge się mylić, ponieważ trochę poświętował w czasie meczu dobrym whisky za zdrowie mojego Syna, który się właśnie wczoraj urodził :) Piękne 2 prezenty! VeB!!!

0

Aleś ten chłopak jest dojrzały piłkarsko! Za 2-3 lata murowany 1 skład

3

Hahahaha madryckie gazety nie maja już o czym pisać żeby zasłonić sukces

1

Dla mnie wczoraj On bardziej zasłużył na MVP niż Leo, ale to tylko moje zdanie :) Naprawdę rozgrywa wielki sezon i wreszcie gra na miarę oczekiwań! Oby tak dalej

1

Marca - bez rywala hahahahaha z Liverpoolem pisali to samo?

0

Konkretny gość!

5

Szacunek dla Niego za ten sezon. Przyszedł do klubu, gdzie trzeba sprzątać syf po Bartomeu. Fati cały sezon kontuzjowany, gramy praktycznie jędrnym skrzydłowym, który potrafi zamieszać na skrzydle - Dembele i bez klasycznej, światowej klasy 9..

4

Dajcie spokój.. Niech lepiej na emeryturę wyjedzie do Chin

0

Szkoda, że dzisiaj Anfield nie będzie wypełnione..

10

Ten futbol z utrzymywaniem się przy piłce jest już dawno przereklamowany ..

3

W przyszłym sezonie awans do 1 drużyny i niech łapie minuty bo na to zasługuje!

0

@ajek89 o tym samym pisałem wczoraj. Ramos w ostatnim klasyku padł jakby go piorun trafił..

3

O tej kontroli to chyba przesadził

0

@_Specjalista Okej tylko nie ma aktualnie trenera, który mógłby go zastąpić. Dałbym mu czas, kolejny sezon, gdzie będzie mógł sobie dobrać piłkarzy pod swoją koncepcje, oczywiście jeśli budżet na to pozwoli. Trzeba trzymać kciuki w sobotę w finale. Wcześniej w środę za Liverpool. Może się uda wyrzucić Real z LM :)

7

Dajcie sobie siana co niektórzy. Po serii zwycięstw wychwalamy Koemana, pojawiła się porażka i fala hejtów, że to, że tamto.. Przespaliśmy 1 połowe, głupia ta bramka z wolnego, fartowna straszna. Sami sobie ja wbiliśmy. Real dobrze ustawiony, ale w 2 połowie nie istnieli i naprawdę byłem pewny, że wciśniemy bramke na remis.. no niestety. Głowa do góry, teraz wygrać Puchar Króla, 8 kolejek do końca sezonu i jeszcze nic nie jest stracone! Nie wiem jak ten VAR działa w tej Hiszpanii, ale sędzia powinien chociaż zobaczyć sporne sytuacje, a nie kierować się nie wiadomo czym.. Spokojnej nocy i głowa do góry!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?