Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
AS dalej o Viniciusie jaki on to wspaniały jest hahahahaha maskara co chłopa faworyzują i dają mu na siłe łatkę gwiazdy
5
#muremzakoemanem
2
Szacunek dla Niego, że nie boi się stawiać na młodych i nie myśle, że jest to spowodowane kontuzjami w kadrze. Oni po prostu na to zasługują! W przyszłym sezonie będzie to na pewno procentować
1
Sędziowanie w Hiszpanii nigdy się nie zmieni i zawsze będzie ch****.. Nawet jak jest VAR to się sędziemu nie chce pobiec sprawdzić kontrowersyjnej sytuacji. Dramat
0
Nie szczypać się tylko wystawić najmocniejszy skład i załatwić szybko sprawę! VeB
4
@JarekS 100% racji! to będzie mega transfer i to za darmo. Kwestia tylko żeby właśnie nie przesadzić z pensja, parząc na zasoby finansowe Klubu.
6
Nie rozumiem dlaczego jesteście oburzeni? Przecież jak ktoś tutaj dobrze wspomniał sama młodzieżą świata się nie zwojuje. Wyciągnąć takiego zawodnika za darmo to naprawdę grzech nie wziąć!! Moriba przy nim mógłby się tylko jeszcze bardziej rozwinąć!.Myśle, że na pewno by przez ten transfer młodzian nie ucierpiał i swoje szanse by dostawał. Umówmy się, ze Moriba ma dopiero 18 lat i na razie nie jest gotowy na 1 skład. Wijalndum to kocur na swoje pozycji. Pomimo, ze ma te 30 lat to spokojnie te 4 sezony na najwyższym poziomie pociągnie jeszcze. Pytanie tylko właśnie o pensje jaka by pobierał. Mam nadzieje, że Laporta jest ogarnięty, mądry i nie będzie sypał wygórowanych kwot dla piłkarzy powyżej 30 lat.. Pjanicia trzeba szybko pożegnać!
1
W poniedziałek wyjść najmocniejszym składem i załatwić szybko sprawę!
5
Taki Gaya na LO by była to fajna opcja. Na pewno tańsza w utrzymaniu już Alaba. No i Hiszpan jest młodszy :)
0
@Rewolucja123 szacunek również ode mnie za skrupulatną ocenę każdego z zawodników. Fajnie się to czyta. Pozdrawiam :)
0
Widział ktoś jak gra ten Nico?
0
Wiedziałem, że zaraz ktoś napisze, że Laporta ufa Koemanowi i nie chce zmieniać trenera.
0
Fajnie, że dają mu szanse. Obyśmy mieli szanse go zobaczyć w meczu z Huesca od początku :) Bardzo mu kibicuje!
1
Obyśmy tylko potraktowali ten mecz poważnie to spokojne 4:0 się szukuje :)
1
A co kogo to obchodzi?
0
Najbadziej odczuliśmy brać środkowego, rasowego napastnika, któremu można by było wrzucić piłkę, który by się potrafił zastawić, odegrać klepkę. Brak Fatiego również był odczuwały. Wiem, ze już długo nie gra i nie powinno się o tym pisać, ale brakowało kogoś, kto by wszedł w drybling, zaraz 1 na 1, coś pomieszka. Dembele robił dużo szumu, ale nic z tego nie wynikało.
0
Nie będę mógł znieść w następnym sezonie pary Pique - Lenglet. Kojarzy mi się ona właśnie z takimi blamażem jak z PSG czy Bayernem.. Potrzeba zmian!
0
Teraz trochę czytać takie zawirowania w prasie. Raz tak, a zaraz będzie, że jednak nie hahah
1
Jeśli wczoraj byliśmy mieli typowa, silna „9” to myśle, że teraz cieszylibyśmy się z awansu :) PSG nic nie pokazało tak naprawdę. Schowani za podwójna garda i czekali tylko na kontry żeby podać do Mbappe. Możemy być dumni z Naszych. Walczymy o 2 puchary!
0
Jeśli chodzi o transfery i latanie dziur w budżecie. Wiem, że to nie jest fifa, ale można pospekulować ;)
Pjanic jest pierwszy do odstrzału. Gość wchodzi i zupełni nic nie wnosi. Lepiej dawać szanse Moribie, niech się chłopak ogrywa. Kolejni w kolejce to:
Matheus czy jak mu tam - POMYŁKA!
Firpo - chłop nie sprawdza się w roli godnego zmiennika dla Alby
Umtiti - ciężko jest mu wrócić do formy i nawet ten mecz pokazał, że Koeman woli dać De Jonga na ŚO.
Coutinho - nie może się odnaleźć niestety u Nas, cały czas jakiś uraz
Griezmann - nie wiem, nie wiem raz dobrze, raz źle, raz chwalony, raz krytykowany. Nie gra na swojej pozycji bo on nie jest lewo skrzydłowym. Mało daje jak na gościa za 120 mln.
Brahwait - wiadomo. Chyba każdy chce tutaj żeby go nie było. Potrzeba porządna „9”!!!!!
0
Pjanic jest pierwszy do odstrzału. Gość wchodzi i zupełni nic nie wnosi. Lepiej dawać szanse Moribie, niech się chłopak ogrywa. Kolejni w kolejce to:
Matheus czy jak mu tam - POMYŁKA!
Firpo - chłop nie sprawdza się w roli godnego zmiennika dla Alby
Umtiti - ciężko jest mu wrócić do formy i nawet ten mecz pokazał, że Koeman woli dać De Jonga na ŚO.
Coutinho - nie może się odnaleźć niestety u Nas, cały czas jakiś uraz
Griezmann - nie wiem, nie wiem raz dobrze, raz źle, raz chwalony, raz krytykowany. Nie gra na swojej pozycji bo on nie jest lewo skrzydłowym. Mało daje jak na gościa za 120 mln.
Brahwait - wiadomo. Chyba każdy chce tutaj żeby go nie było. Potrzeba porządna „9”!!!!!
1
Trudno w to uwierzyć trochę patrząc na naszą dziurę finansowa, ale to by było piękne!
7
Po tym meczu naprawdę jest nadzieja na lepsze jutro! Mamy fajna młodzież, oby Leo został, wrócą wszyscy kontuzjowani, będzie prawidłowy napastnik i ŚO i możemy spokojnie namieszać za rok w LM. Ja jestem bardzo dumny z dzisiejszego meczu i oby to była zapowiedź dobrej gry pod koniec sezonu bo jest o co walczyć!
12
Ewidentnie brakowało dzisiaj napastnika z prawdziwego zdarzenia
0
3-4 lata temu byśmy tutaj wszyscy się cieszyli, a teraz się zastanawiamy czy warto? Kun kończy w tym roku 33 lata. Mam nadzieje, że jeśli dojdzie do transferu to kontrakt jak i pensja będą przemyślane. Wierze, że Laporta to rozwiąże w dobry sposób. Ja zawsze chciałem Aguero w składzie tylko czy nie jest już na to za późno? Trochę tak, zważywszy na jego kontuzje.
0
Wątpię, ze nagle wejdzie do 1 drużyny i będzie dostawał szanse skoro teraz Koeman nie zaprasza go nawet na treningi
1
Super wiadomość tylko tak naprawdę nie był On sprawdzany w warunkach pierwszej drużyny bo nawet nie trenuje z Nimi tylko z Barca B. Nie mówiąc o rozegrania meczu. Boje się, że mimo awansu rzadko będzie powoływany, a co jedynie jeśli pójdzie dobrze to będzie łapał ogony.. Konrad tez będzie w 1 drużynie? On przynajmniej jest powoływany teraz
0
Zasługują w 100%. Alba w formie zjada na miękko Gaye
2
Jakby się Alabe udało Laporcie ściągnąć to szacun wielki! 28 lat, doświadczony, lewonożny, może grać na ŚO, LO. Mógłby odciążyć trochę albę na lewej flance, a myśle, że w parze z Araujo by była miazga!
8
Patrząc na wczorajszy wynik derbów, ależ szkoda tych straconych głupio pkt z Cadiz..