4

Ten karny na Braithwait taki sam jak faul Lenglet na Ramosie w 1 meczu :) Ramos upadł bardzo teatralnie. Sędziowie nie są konsekwentni w swoich decyzjach

0

@Mucha78 Pomijając właśnie to, że się motał z tym swoim sprzętem, a doliczył raptem 4 min gdzie dolicza się 30s za każda zmianę :)

1

@basuza tak jak Ramos w 1 meczu przy faulu Lenglet? ;)

2

Po tym meczu zwątpiłem w VAR.. po co to jest skoro sędziemu nawet nie chce się podejść i sprawdzić sytuacje ?

2

Bardzo dobrze! Robić porządek tutaj. Niech sobie piłkarze nie myślą, że przychodzą do Barcelony tylko dlatego, że są tutaj wysokie kontakty. Nie podoba się to trudno i dawać szanse wychowankom! Taki Garcia, który nic nie osiągnął jeszcze, 20 lat i będzie się burzył o wymyślał..

0

@Joopiter tylko, że on jest tutaj od 3 lat ..

0

Niech sobie da spokój lepiej. Wiadomo jak to wyglądało jak wrócił bez gry na PSG..

10

Znowu madryckie gazety pompują tego pseudo gwiazdora Viniciusa, który chyba po raz pierwszy w Realu strzelił dwie bramki w jednym meczu, a w lidze dalej ma mniej bramek od Fatiego, który jest kontuzjowany od listopada..

8

Wreszcie taki mecz w lidze, że pomimo męczarni wygrywamy i to tez może cieszyć! Pamiętacie co było u siebie z Cadiz czy Eibar.. Dość już chyba dawania prezentów jak Mikołaj

3

Hahahhahaha Perez już smaruje!

2

@kamiVeB a po co coś zmieniać skoro dobrze wszystko funkcjonuje? Minqueza zasługuje swoją gra na 1 skład w tym momencie

7

Kurde nie wiem, trochę może zahamować rozwój młodych zawodników - Fati, Trincao, teraz Collado ma dołączyć do 1 drużyny. Lepiej skupić się na sprowadzeniu prawdziwej „9”

7

Czy Collado przedłużając umowe do 2023 awansował automatycznie do 1 zespołu? Jest naprawdę niesamowity! Mam nadzieje, ze Koeman będzie mu dawał szanse

4

Prosiłbym o link jeśli ktoś będzie posiadał kilka minut przed meczem :)

0

Będzie możliwość oglądnięcia gdzieś jutrzejszego meczu Barcy B?

4

Nie mówię, że to przez Pique przegraliśmy z PSG 4:1, ale to było ryzykowne wystawianie go po 3 miesiącach przerwy, nie będąc w rytmie meczowym. To samo może być z Realem, a obrona Minqueza De Jong i Lenglet dawała radę + wahadła Dest i Alba wiec ja bym nie kombinował lepiej..

1

Przecież zna ich doskonale właśnie z reprezentacji Holandii

3

Niby kasy nie ma w klubie, ale prasa oczywiście swoje.. Niech od razu kupią Aguero, Depaya i Haalanda to nie wiem kto na tej ławce będzie siedział? Wszyscy będą chcieli grać

1

De Jong wróci zajechany po kadrze. Szkoda, że trener go nie oszczędził w meczu z tak słabym przeciwnikiem. Wiadomo, że kondycyjnie i wydolnościowo jest u Nas najlepszy, ale i tak już ma sporo w nogach w tym sezonie. Pewnie z Valladoid Koeman da mu odpocząć patrząc, że jest kartkę od zawieszenia i własne mecze kadry.

1

Można jeszcze wspomnieć o kolejnym świetnym meczu Erica Garcii. Wiadomo, że Gruzja to tez nie jest najwyższa półka, podobnie jak Grecja, ale brawa i niech chłopak trzyma wysoki poziom dalej!

11

Alba co jest w gazie to szok! Oby to utrzymał do końca sezonu

0

Mówiłem jakiś czas temu żeby czasem nie pisać o wzroście formy Griezmanna po tym jak zaraz napiszecie, że gra piach. I tak dalej

18

Uciszył trochę tym meczem hejterów. On ma dopiero 20 lat, trzeba trochę poczekać aż odpali na dobre, ale potencjał ma przeogromnyyyyy!

9

Szacunek dla Niego co robi! Nawet jakbyśmy mieli skończyć ten sezon bez pucharów to już się należą brawa za te emocje w tych dogrywkach, gole w ostatnich sekundach czy za takie mecze jak dzisiaj. To wszystko zaprocentuje w przyszłym sezonie. Może być już tylko lepiej! Wierze, że damy radę wygrać wszystko do końca!!

7

Koncert Panowie i Panie dzisiaj! Pięknie się to oglądało. Aż szkoda, ze teraz przerwa na kadrę bo jesteśmy w gazie, że nie pamietam kiedy ostatnio tak graliśmy. Na tym stadionie gdzie zawsze się Nam grało piekielnie ciężko dzisiaj taki koncert, że naprawdę czapki z głów! Każdego można pochwalić za dzisiaj. VAMOOOOOOOOOS!

4

Mam nadzieje, że zagramy z zębem, charakterem, na 100%! Wtedy jestem spokojny o wynik. Aaaaa.. i oczywiście oby sędziowie nie przeszkodzili ;) VAMOS! Obstawiam 0:2

0

@JarekS możesz opisać grę Nico? Nie oglądam meczów Barcy B, ale z tego co czytam na forum to jest z Niego mega talent? Ma szanse na 1 drużynę ? Rzeczywiście perełka?

28

Przecież nie opłaca się go wypożyczać. Sprzedać nawet za te 40 mln i odejdzie Nam jego pensja, unikniemy tej kasy dla Liverpoolu bo i tak nie da rady żeby się całość zwróciła za Niego..

0

Ale powiedział xddddd masło maślane

33

Bardzo ciężki mecz się zapowiada.. Wierze, że jesteśmy na tyle mocni i w formie, że damy radę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?