Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ten karny na Braithwait taki sam jak faul Lenglet na Ramosie w 1 meczu :) Ramos upadł bardzo teatralnie. Sędziowie nie są konsekwentni w swoich decyzjach
0
@Mucha78 Pomijając właśnie to, że się motał z tym swoim sprzętem, a doliczył raptem 4 min gdzie dolicza się 30s za każda zmianę :)
1
@basuza tak jak Ramos w 1 meczu przy faulu Lenglet? ;)
2
Po tym meczu zwątpiłem w VAR.. po co to jest skoro sędziemu nawet nie chce się podejść i sprawdzić sytuacje ?
2
Bardzo dobrze! Robić porządek tutaj. Niech sobie piłkarze nie myślą, że przychodzą do Barcelony tylko dlatego, że są tutaj wysokie kontakty. Nie podoba się to trudno i dawać szanse wychowankom! Taki Garcia, który nic nie osiągnął jeszcze, 20 lat i będzie się burzył o wymyślał..
0
@Joopiter tylko, że on jest tutaj od 3 lat ..
0
Niech sobie da spokój lepiej. Wiadomo jak to wyglądało jak wrócił bez gry na PSG..
10
Znowu madryckie gazety pompują tego pseudo gwiazdora Viniciusa, który chyba po raz pierwszy w Realu strzelił dwie bramki w jednym meczu, a w lidze dalej ma mniej bramek od Fatiego, który jest kontuzjowany od listopada..
8
Wreszcie taki mecz w lidze, że pomimo męczarni wygrywamy i to tez może cieszyć! Pamiętacie co było u siebie z Cadiz czy Eibar.. Dość już chyba dawania prezentów jak Mikołaj
3
Hahahhahaha Perez już smaruje!
2
@kamiVeB a po co coś zmieniać skoro dobrze wszystko funkcjonuje? Minqueza zasługuje swoją gra na 1 skład w tym momencie
7
Kurde nie wiem, trochę może zahamować rozwój młodych zawodników - Fati, Trincao, teraz Collado ma dołączyć do 1 drużyny. Lepiej skupić się na sprowadzeniu prawdziwej „9”
7
Czy Collado przedłużając umowe do 2023 awansował automatycznie do 1 zespołu? Jest naprawdę niesamowity! Mam nadzieje, ze Koeman będzie mu dawał szanse
4
Prosiłbym o link jeśli ktoś będzie posiadał kilka minut przed meczem :)
0
Będzie możliwość oglądnięcia gdzieś jutrzejszego meczu Barcy B?
4
Nie mówię, że to przez Pique przegraliśmy z PSG 4:1, ale to było ryzykowne wystawianie go po 3 miesiącach przerwy, nie będąc w rytmie meczowym. To samo może być z Realem, a obrona Minqueza De Jong i Lenglet dawała radę + wahadła Dest i Alba wiec ja bym nie kombinował lepiej..
1
Przecież zna ich doskonale właśnie z reprezentacji Holandii
3
Niby kasy nie ma w klubie, ale prasa oczywiście swoje.. Niech od razu kupią Aguero, Depaya i Haalanda to nie wiem kto na tej ławce będzie siedział? Wszyscy będą chcieli grać
1
De Jong wróci zajechany po kadrze. Szkoda, że trener go nie oszczędził w meczu z tak słabym przeciwnikiem. Wiadomo, że kondycyjnie i wydolnościowo jest u Nas najlepszy, ale i tak już ma sporo w nogach w tym sezonie. Pewnie z Valladoid Koeman da mu odpocząć patrząc, że jest kartkę od zawieszenia i własne mecze kadry.
1
Można jeszcze wspomnieć o kolejnym świetnym meczu Erica Garcii. Wiadomo, że Gruzja to tez nie jest najwyższa półka, podobnie jak Grecja, ale brawa i niech chłopak trzyma wysoki poziom dalej!
11
Alba co jest w gazie to szok! Oby to utrzymał do końca sezonu
0
Mówiłem jakiś czas temu żeby czasem nie pisać o wzroście formy Griezmanna po tym jak zaraz napiszecie, że gra piach. I tak dalej
18
Uciszył trochę tym meczem hejterów. On ma dopiero 20 lat, trzeba trochę poczekać aż odpali na dobre, ale potencjał ma przeogromnyyyyy!
9
Szacunek dla Niego co robi! Nawet jakbyśmy mieli skończyć ten sezon bez pucharów to już się należą brawa za te emocje w tych dogrywkach, gole w ostatnich sekundach czy za takie mecze jak dzisiaj. To wszystko zaprocentuje w przyszłym sezonie. Może być już tylko lepiej! Wierze, że damy radę wygrać wszystko do końca!!
7
Koncert Panowie i Panie dzisiaj! Pięknie się to oglądało. Aż szkoda, ze teraz przerwa na kadrę bo jesteśmy w gazie, że nie pamietam kiedy ostatnio tak graliśmy. Na tym stadionie gdzie zawsze się Nam grało piekielnie ciężko dzisiaj taki koncert, że naprawdę czapki z głów! Każdego można pochwalić za dzisiaj. VAMOOOOOOOOOS!
4
Mam nadzieje, że zagramy z zębem, charakterem, na 100%! Wtedy jestem spokojny o wynik. Aaaaa.. i oczywiście oby sędziowie nie przeszkodzili ;) VAMOS! Obstawiam 0:2
0
@JarekS możesz opisać grę Nico? Nie oglądam meczów Barcy B, ale z tego co czytam na forum to jest z Niego mega talent? Ma szanse na 1 drużynę ? Rzeczywiście perełka?
28
Przecież nie opłaca się go wypożyczać. Sprzedać nawet za te 40 mln i odejdzie Nam jego pensja, unikniemy tej kasy dla Liverpoolu bo i tak nie da rady żeby się całość zwróciła za Niego..
0
Ale powiedział xddddd masło maślane
33
Bardzo ciężki mecz się zapowiada.. Wierze, że jesteśmy na tyle mocni i w formie, że damy radę!