Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rób porządki od pierwszego dnia!
6
Rób tu porządek w tym burdelu !
0
Wynik idealny dla Nas! Teraz czekamy do 23:30 na Nowe Władze!!
0
Jego też bym sprawdził w 1 drużynie. Najlepszy zawodnik Barcy B!
7
Ogarnijcie się. Chłop wszedł z marszu nie dość, że do 1 drużyny to od razu do pierwszej „11”. Błędy mogą się mu zdarzyć wiadomo, dopiero ma 21 lat. Tak naprawdę gdyby nie kontuzje obrońców to by murawy nie powąchał, a naprawdę daje gość radę.
Szybki, dobrze gra na wyprzedzenie, nieźle wyprowadza piłkę. Można się przyczepić, że często gra na raz. Solidny chłopak, który na pewno się jeszcze rozwinie. Trzeba młodym chłopakom kibicować takim jak On, Dest, Pedri czy Moriba :)
6
Brawo za zwycięstwo. Pewne, bez podpałki, na luzie. Kolejne 0 z tyłu. Fajnie, że Lenglet się odbudował po Cadiz. Cieszą kolejne minuty dla młodzieży. Super, że Moriba strzelił gola. Czekamy teraz na PSG. Trzeba wyjść, powalczyć, zostawić serducho! Jutro możemy spokojnie oglądać derby Madrytu :) Miłej nocy!
1
@ToJa79 zgadzam się. Gramy solidnie, swoje, kontrolujemy grę i brakuje tylko drugiej bramki żeby dograć spokojnie mecz do końca. Oczywiście znawcy się tutaj odzywają, którzy pamiętają tylko grę za Pepa czy Enrique... Ogarnij się trochę.
3
Przydałoby się strzelić druga bramke żeby znowu jakiś syf nie wpadł jak z Cadiz bo Osasuna będzie groźna do końca
8
W jaki sposób ? Trzeba było karnego strzelić, a nie błagać o kolejnego bo inaczej nie potrafilibyście pewnie strzelić
0
Nie zdąży pewnie na PSG. Szkoda, ze są takie rotacje kontuzjami. Raz wypada Pique, później wraca i wypada Araujo i na zmienę. Nie wspomnę już o Roberto, który wrócił na chwile i znowu ma przerwę. Fati i Cou pewnie już nie zagrają w tym sezonie..
1
AS dalej swoje ...
0
Dobrze, że już z Nimi nie zagramy w tym sezonie
0
Rozmawiałem ze szwagrem, który sędziuje 3 ligę w PL. Wytłumaczył mi wszystko i w jego ocenie faul Minguezy, karny dla Sevilli, ale bez kartki dla obrońcy i nie ma mowy o ręce Lengleta ;)
6
Rozmawiałem ze szwagrem, który sędziuje 3 ligę W jego ocenie faul Minguezy, karny dla Sevilli, ale bez kartki dla obrońcy i nie ma mowy o ręce Lengleta :)
4
Rozmawiałem ze szwagrem, który sędziuje 3 ligę w PL. Wytłumaczył mi wszystko i w jego ocenie faul Minguezy, karny dla Sevilli, ale bez kartki dla obrońcy i nie ma mowy o ręce Lengleta ;)
0
Słaby jesteś gościu
3
Jordi w tym sezonie naprawdę wymiata!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
51
AS jak zwykle swoje hahahaha! Żal im tyłki ściska
VAMOSSSS BARCA !!!
33
Zaorani porządnie dzisiaj! VeB!!!!
84
Kto go krytykuje to naprawdę ma nie po kolei w głowie..
3
To by był skandal jeśli by sędzia to gwizdnął i Sevilla by awansowała po takim karnym.. przecież ona w tym meczu nie istniała kompletnie! Nie zaslugiwali na awans dzisiaj.
1
TEAM! Takie zaangażowanie chcemy oglądać w każdym meczu!
0
@RivaldoVitorBorba hahaha 100%!
22
Visca El BARCA!! Takie zaangażowanie i pazur chcemy widzieć w każdym meczu!
2
TAKA BARCE CHCE SIĘ OGLĄDAĆ ZAWSZE!!!
4
Pep.. Wracaj do domu!!!
0
Araujo tez jest do gry?
1
Szczególnie wczoraj dział bez zarzutów ;)
45
Chłop próbuje coś kleić z tego co ma. Parząc na to co się dzieje w klubie pod różnimy względami, kontuzje, brak transferów to naprawdę wykonuje świetna prace! Kto by się podjął wziąć ta drużynę w takim momencie? W LM niestety są lepsze zespoły na ta chwile od Nas..