Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co z transferami w ziemie? Jest szansa ?
2
Może znowu powiedzą, że warunki były ciężkie i trzeba było przełożyć mecz
1
Dałby sobie już spokój.. Tez można mówić, ze gdyby nie ten przypadkowy karny to możliwe, ze podwyższylibyśmy na 2:0. Takie gadanie. Zagrali świetny mecz, ale My również, a karne to loteria i szczęście tez trochę. My mieliśmy wczoraj tego więcej!
2
Co ta Marca pisze... HAHAHAHHAHAHA Wspaniały mecz Realu jakby spokojnie z Nami wygrali i jeszcze o tym Januzaju. Polecieli trochę
39
Jeszcze raz to napisze. Miałem duże obawy jeśli chodzi o grę Minguezy na PO bo wiadomo, ze miał tam na swoje stronie Oyarzabala, a później jeszcze świeżego Barrenetxeana, ale naprawdę dla mnie spisał się dzisiaj na 5! Nie pamiętam, aby w jakieś sytuacji dał się ograć i biegowo tez dawał świetnie radę. Wiadomo, ze w ofensywie słabiej, ale to nie jest jego nominalna pozycja. Ewidentnie musi popracować nad wyprowadzeniu piłki pod presja.
12
Tak na szybko. Wielkie brawa dla Naszych za ten mecz. Każdy z Nich pracował od 1 do 120 min, od Ter Stegena po Busquesta, a kończąc na Braitwaitem. Nie widziałem żeby ktoś choć na moment odpuścił. Każdy chciał, walczył i wygraliśmy wielka bitwę. Dla mnie Gracz Meczu - Araujo! Ale będziemy mieć kota na ŚO. Dzisiaj naprawdę bezbłędny i jemu tez dużo zawdzięczamy. Oczywiście Marc bohater dogrywki i karnych! Cieszy, ze De Jong zaczyna gra na swoim poziomie z Ajaxu, bierze grę na siebie, przyszły bramki i asysty. Oby tak dalej. Ewidentnie brakuje napastnika i kogoś kto by wziął piłkę na skrzydle jak Dembele i pociągnął, coś pomieszał. Mam nadzieje, ze Koaman przekona się wreszcie do Puiqa i będzie mu dawał więcej szans na grę. Jesteśmy w finale i trzeba wierzyć, ze wygramy w niedziele! Dobranoc Wszystkim!
0
@bbartekfcb Araujo to nie jest wychowanek
4
Martwiłem się o Minqueze, ale naprawdę super zagrał w 1 połowie! Oby tak dalej
0
Ten Mingueza na PO.. miejmy nadzieje, ze nie zawiedzie
5
Patrząc na Rakiticia w meczu z Atletico zastanawiałem się dlaczego On tyle lat grał u Nas..
0
I tak pewnie wróci w lecie i znowu go popychają gdzie dalej.. U Nas jest za dużo zawodników, którzy lubią mieć piłkę przy nodze i On się nie może odnaleźć. Poszedł do Klubu z mniejsza presja i na pewno pokaże na co go stać
5
Koniec święta.. Antek piłkarzem meczu haha Oby tak dalej!
3
Czytają jego wypowiedzi widać, ze gość ma poukładane w głowie. W przyszłości będzie naszym podstawowym stoperem :)
1
Powody również były przed meczem z Bayernem, a później wiadomo.. No, ale gazety musza o czymś pisać
0
Po co narzekać? Po prostu byli wczoraj słabsi i dlatego przegrali
6
Co jak co, ale Umtiti to chyba piłkę lepiej od Pique wyprowadza.. Oby wrócił do formy
4
Spodziewam się osobiście ciężkiej przeprawy. Oby Nasi podeszli do tego meczu 100% skoncentrowani i szybko załatwili sprawę. Prośmy, aby ubyło się tym razem bez żadnych prezentów dla rywala :) Pozdrawiam i do usłyszenia jutro
0
Fajnie jakby Moriba zagrał chociaż 10 min przy dobrym wyniku dla Nas :)
0
Oby to teraz utrzymywali w dalszych meczach.
4
Patrząc teraz to naprawdę szkoda tych juniorskich błędów bramkarzy, Langleta z Alba przy aucie.. Jakieś 6 pkt powinniśmy mieć więcej, a tak to sami jesteśmy sobie winni. Obyśmy teraz złapali serie zwycięstw
4
Oby tak dalej, ale wczoraj znowu Grizzu był ustawiony na lewej stronie jak za czasów Valverde gdzie się po prostu męczył.
Dembele lepiej czuje się na prawej stronie, wiec trzeba czekać na Fatiego żeby lewa strona znowu chodziła jak wcześniej :)
5
@Tomek54321 dokładnie. Grali praktycznie w najmocniejszym składzie tylko bez Oblaka, Llorente i Suareza
1
@Maker0 jednak Messi dał i końcówka była nerwowa xd
2
Cieszy na pewno wygrana bo tutaj zawsze się ciężko gra. Cieszy tez to, ze udało się wygrać po słabym początku i niekorzystnym wyniku. Musimy iść ta droga, tym ustawieniem bo jednak ono jest dla Nas najlepsze. Cieszy postawa zawodników bo dzisiaj każdy dał z siebie maxa i to był chyba nasz najlepszy mecz zaraz po meczu z Juve i Sociedad i to jeszcze wygrana na wyjeździe. Mnie najbardziej martwi ewidentny brak ławki. Natłok meczów jest strasznie duży, gramy co 3 dni, zaraz dojdzie ten superpuchar cały, a nie ma kim rotować. Ciężko będzie grał 13 zawodnikami przez cały sezon. W lutym będziemy zajechani. Potrzebne są zmiany w składzie, ale nie ma za bardzo kim. Trener musi zaryzykować i dać pograć Konradowi, Piuq, Trincao. Busi niestety kolejny mecz nie dojeżdża..
0
Griezmann chyba dzisiaj został na sile upchnięty do składu. Przecież on się nie nadaje na lewe skrzydło. Znowu się przypomina jak Valverde go tam ustawiał i grał dramat. Przykład Pedriego pokazuje, ze nie trzeba wydawać 100 mln na transfery żeby znaleźć fajnego grajka. Podoba mi się również Araujo kolejny mecz i Dest na prawej. Busi to jest nieporozumienie jakieś...
1
@Bisz w punkt! Valverde by już dawno wyleciał gdyby mu Messi tyłka nie ratował. Dajcie trochę czasu temu Koemanowi. Zreszta kto miałby teraz przyjść za Niego wiedząc jaki jest tutaj syf? To nie jest fifa, ze można sobie wybrać Pepa, Kloppa czy innego :)
1
Dlaczego go nie sprzedadzą ? Przecież wiadomo, ze po sezonie wróci i znowu będzie to samo.. Pozbywają się każdego żeby tylko pensje nie płacić. Suarez, Rakitic..
1
Przydałby się jeszcze jeden taki chłopak w środku za tego ślimaka Busquesta z całym szacunkiem :)
1
@Tomek54321 zgadzam się. Powinni kupić kogoś do przodu bo tam mamy największe braki. Wątpię, ze 19-letni Garcia miałby zbawić nagle nasza obronę.. Tacy ŚO jak on czy Araujo powinni się ogrywać przy doświadczonym stoperze jakim jest Pique, który jak dobrze pójdzie to wróci w lutym.
7
Naprawdę ma predyspozycje żeby był stoperem światowej klasy! Wróci Pique i Lenglet na ławkę proszę :)