1

@pacior95 wtedy jak Laporta to tworzył to była kasa w klubie i robiło się transfery za mniejsze pieniądze. Dzisiaj nie ma ani tego, ani tego niestety. Trzeba postawić na swoich wychowanków, nawet kosztem gorszej gry czasem i nauki dla Nich. A może przynajmniej się to będzie lepiej oglądało bo chłopaki będą zapierniczać na 10000%.

0

Widząc taki sam skład PSG na dzisiejszy mecz jak z Barca i porażkę sam wniosek się nasuwa :) dodając do tego dzisiejszy Nasz wynik.. Tutaj potrzeba tornada żeby to wszystko jakoś wróciło do normalności.. Pique, Alba, Messi, Busi nie będą grali do śmierci. Musza się pogodzić, że ich czas powoli dobiega końca

0

Chłopaki naprawdę fajnie grają i z takim Cadiz należałoby ich sprawdzić. Na pewno by nie odstawali piłkarsko, a zaangażowani byliby w grę na 1000%, nie co niektórzy dzisiaj.

0

@mint To najlepiej wystawić dokładnie ten sam skład, który zawiódł z PSG

0

Pomijając jego błędy bo już od środy powinien z ławki w tym sezonie nie wstawać to należy wspomnieć o jego kolegach z Francji, którzy również nadają się do tarcia chrzanu. Naprawdę ten remis chyba jest gorszy niż ten wynik z PSG wiedząc, ze Atletico straciło pkt.. szkoda gadać

2

Spoko, na Nas to wystarczy :) Zasłużony punkt dzisiaj. Cieszę się, ze Barcelona dostała w twarz na swój minimalizm. Chociaż znając ich mental to i tak żadnych wniosków nie wyciągną.

10

Jesteście frajerami i tyle, a Koeman niby wykonuje dobra robotę, ale nie mam jaj żeby posiadzić święte krowy na ławce. Niby taki groźny jest i konsekwentny, że potrafi postawić na swoim to dlaczego ku**** nie zmieni składu i czego nie pokombinuje? Cały czas ten sam skład, ten sam schemat i tak w kółko. Przecież to się żygać już chce. Cały czas pamiętam te jego wypowiedzi o busim właśnie, ze będę musiał w tym sezonie zaakaceptowal swoją role bo ona nie będzie już taka duża jak wcześniej? Ja tego jakoś nie widzę. Może nie lubić Pjanicia czy Puiga, ale niech się duma nie unosi i niech zacznie coś kombinować..

1

Przystańcie się głupio tłumaczyć wreszcie

1

Przestańcie wrzucać wypowiedzi tych frajerów. Tylko się ośmieszają tym gadaniem, ze nasza wina, analizują grę, wyciągną wnioski.. gów** prawda!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z szacunku dla samych Nas naprawdę trzeba będzie odpuścić i nie oglądać meczu w środę. Ja tak zrobię i nie to, ze jestem kibicem sukcesu czy coś bo wiadomo, ze trzeba być ze swoją drużyna zawsze, nawet jak przegrywa, ale jeśli drużyna nie ma dla Nas szacunku bo tak to dzisiaj wyglądało to sorry. Trzeba umieć siebie uszanować. Dajcie mi znać jak mecz w środę :)

0

... i dodam jeszcze, ze naprawdę nie ma po co wrzucać wypowiedzi po meczu piłkarzy i trenera i znowu czytać ich wywody, że czegoś zabrakło, czy nie wiem co tam jeszcze dzisiaj Koeman wymyśli? Zabrakło kolejny raz pazura, zaangażowania bo naprawdę dzisiaj to by wystarczyło żeby im wbić 3 bramki i się bawić przed większość meczu. Na stojąco to niech se oni w golfa idą pograć na Bale. WSTYD! Robią sobie jaja z kibiców. Szkoda, ze ich nie ma na Camp Nou bo by chyba ogłuchli od gwizdów. Nie będzie dobrze z takim podejściem. Tak jak już pisałem. Odpuszczam środowy mecz bo trzeba mieć szacunek do samego siebie, skoro oni go dla Nas nie maja!

2

Zapłaciliśmy po raz kolejny za minimalizm i bardzo dobrze, że zremisowali ten mecz. Kolejny raz zakpili sobie z kibiców. Jak można było stracić punkty na taka drużyna, która była ustawiona w polu karnym, kopała do przodu i wymieniła tylko 200 podań w meczu?! WSTYD I HAŃBA! Możecie mówić, ze prawdziwy kibic musi być ze swoją drużyna na dobre i złe. Tak, to prawda, ale jeśli kibic widzi, ze drużyna gra z zaangażowaniem, stara się, biega i walczy cały mecz, a nie czeka tylko do końca i zadowala ja wynik 1:0 u siebie?! Przecież to się w głowie nie mieści. Dlatego możecie mnie hejtować, ale ja środowy mecz sobie odpuszczę bo trzeba siebie szanować :)

0

Masakra ten Cadiz.. 1 połowa, a oni wymienili 100 podań. Najnudniejsza pierwsza połowa w sezonie

3

Skandal.. To jest właśnie stawianie na młodzież i ta rewolucja. Pewnie jakby był Roberto to Dest na ławce i obronę macie z meczu z Bayernem, oczywiście Busi musi być.. Ja zdania nie zmienię nawet jak dzisiaj wygrają 5:0.

0

@KaroLOCO 1000% racji! Piłkarze musza tez czuć presję ze strong trenera, że jak zawalili najważniejszy mecz do tej pory w tym roku to jakieś konsekwencje musza być. Nie wyobrażam sobie, że dzisiaj znowu w pierwszej „11” znajdzie się miejsce dla Busiego, Alby czy Lengleta i to nie chodzi o to, że się każdy ich czepia. Dałby szanse również Trincao w miejsce Griezmanna!

4

Ja wiem, ze nie mamy kim grać na ŚO, ale para Pique Lenglet mnie przeraża..

0

Mam nadzieje, ze tego nie zepsują dzisiaj..

3

Trzeba koniecznie wygrać i wywierać presję na Madryt! W szczególności gdy Atletico się wczoraj potknęli !!

1

W tym momencie bolą te błędy indywidualne w meczach z Cadiz, Atletico i Eibar..

9

Daliby sobie już spokój.. Koeman naprawdę i tak wykonują super robotę biorąc pod uwagę jaka jest sytuacja w klubie i tak finansowa i kadrowa. Nie ma sensu go zwalniać. Prędzej sam się zwolni. Dla Nas zostawił reprezentacje Holandii i wszedł w ten syf, co po Setienie to nie wiem kogo by zatrudnili. Trzeba walczyć o Ligę i PK. W LM i tak prędzej czy później byśmy odpadli. Niech się młodzież ogrywa i na pewno to przyniesie efekt!

0

Aż żal czytać o tym Suarezie..

4

Tak, tak tylko zauważmy tez ilu zawodników miał koło siebie Dembele jeśli dostawał piłkę, a ilu Mbappe. Przecież on wiele razy miał niemal autostradę po swojej stronie.. Dest nie otrzymał należytego wsparcia.

0

Popatrzcie na skład Ajaxu z Lille. Sama młodzież gra nie licząc Tadicia, Blinda i bramkarza. Trzeba brać z Nich przykład!

1

To co za rok to pewnie z grupy nie wyjdziemy żeby skompletować tytuły kompromitacji

0

Jakoś wszystkie mecze w tym tygodniu patrząc po wynikach były wyrównane, tylko My oczywiście już nie mamy praktycznie żadnych szans na awans..

0

Pedri był do zmiany już w przerwie..

3

Ja i tak siądę w niedziele o 14:00 przed telewizor na mecz z Cadiz, ale naprawdę nie mogę patrzeć na to w jaki sposób Busquest porusza się po boisku, jak się ustawia, jakie dziury robi w środku pola. Przecież każdy trzeźwo myślący człowiek widzi, ze on fizycznie i motorycznie odstaje od futbolu jaki się teraz gra. Kiedyś się każdy bal Barcelony to nawet pressingu nie zakładali to Busi sobie pykał bo miał kto rozgrywać piłki - Xavi, Iniesta, a teraz jakoś jeden z najbardziej ogranych piłkarzy nie daje rady. Nie chce się znęcać nad Nim kolejny raz, ale niech se już da spokoj i odejdzie bo hańbi ten klub. Wczoraj przegraliśmy środek pola z Gueye, Paredesem i Varrattim. Czy pierwsza dwójka to TOP ŚP na świecie? Nie! Każdy kto się zna na piłce mógłby wymienić 20 piłkarzy lepszych od nich na tej pozycji, a oni wczoraj jechali z Nami jak z bura ****... smutne, ale prawdziwe.. PSG wczoraj było zdecydowanie lepsze, ale grali bez Ney i Di Marii, i naprawdę poza Mbappe i Varrattim to jakichś spektakularnych gwiazd tam nie ma, szczególnie w obronie. A jednak na ta Barcelonę to wystarczy...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Bla bla bla.. głodne kawałki. Czekam na wywiad z Trenerem, który powie, ze mieliśmy swoje szanse, nie wyglądało to źle itp. Przyznajmy szczerze to sobie, ze byliśmy dzisiaj słabsi. Przypadkowy karny dla Nas i zamiast iść za ciosem to Nasi stanęli i myśleli, ze się samo wygra.. Niestety obawiałem się przed meczem o pare Pique - Lenglet bo przypomina mi się od razu Bayern i miałem racje. Środę zupełnie nie istanial. Busi jest hamulcowym, mlodziutki Pedri, u którego widać było nieogranie na tym poziomie i sam De Jong nie wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?