12

Wreszcie się chce to oglądać! Jeszcze raz to napisze

0

Aż się chce to oglądać !

1

Podoba mi się nastawienie i intensywność dzisiaj! Wygramy!

0

Koeman powinien dzisiaj pozmieniać coś w składzie bo nie wierze, że był zadowolony ze składu, który zagrał z Levante. Jeśli znowu postawi na tych samych zawodników to moim zdaniem jest idiota za przeproszeniem i strasznie uparty. Nie będzie to znowu dobrze funkcjonować na pewno..

0

Przecież ta rękę miał przy ciele. Co on gada..

1

Lepsze to PSG niż Liverpool czy Bayern, ale do lutego to się jeszcze wiele może zmienić. Koniecznie trzeba jakaś „9” w ziemie sprowadzić bo jest lipa w ataku ze strzelaniem bramek. Real w sumie ciężko traf. Atalanta groźna, wybiegana, bramkostrzelna. Na pewno łatwo nie będą mieć.

3

Oby tylko dostawał cały czas szanse to będziemy mieć z Niego dużą pociechę na przyszłość :)

4

Gdzie on ten pressing widział?

5

Znowu pewnie będziemy walić głowa w mur i dostaniemy jakaś farciarska bramkę

0

Trzeba koniecznie wygrać dzisiaj. Wszystkie wyniki są pod Nas

0

Tylko 3 pkt dzisiaj!

0

Jak dla mnie to potrzeby jest na już ograny, doświadczony, silny stoper, a nie chłopak, który tak naprawdę dopiero zaczyna się rozwijać.

2

A na końcu i tak znowu jesteśmy frajerami..

1

Popatrzcie na taki Real. Mieli już Zizu zwalniać, a oni wygrywają z Sevilla i Borussia Mgl, nawet jak styl może nie powalał. A my? Nie potrafimy się spiąć jak jesteśmy pod ściana. Pewnie tez jest to spowodowane tym, że u Nas nie ma takich liderów jak ma Real. Ramos, który umie krzyknąć, coś powiedzieć, zmotywować, a u Nas kto to ma zrobić? Popatrzcie na kogo możemy trafić w fazie pucharowej? PSG, Bvb, Bayern, Chelsea, Liverpool, City, Bayern.. Na ten moment nie jestem optymista niestety, a w dodatku nie ma pieniędzy, aby się wzmocnić zima.

10

To może zaczniecie biegać i walczyć..?

6

To macie za te dobre mecze w fazie grupowej mecze w fazie pucharowej potencjalne drużyny takie jak Wasze ulubione Bayern, Liverpool czy tez City, Chelsea, Bvb, PSG lub Lipsk, Szachtar lub Inter i mam nadzieje tez, ze Borussia Mgl. Z kim będziemy faworytem grając taka piłkę jak obecnie? Znowu wyjdą zesrani na boisko bo nie maja pewności siebie. Widać to z mocnymi przeciwnikami. Już nikt się Barcelony nie boi

0

@y13 dołożył bym do tego, ze gra bez skrzydłowych. Nie mamy w tym momencie żadnego zawodnika w kadrze, który potrafi wejść w drybling na boku i minąć przeciwnika nie licząc Messiego i kontuzjowanych Dembele i Fatiego..

7

Nie ma skrzydeł.. kto ma wejść w drybling na boku? Pedri ? Griezmann ? Hahaah bez przesady.. gramy bez skrzydłowych i wszystko pchają środkiem

0

Ciekawe jakie będzie miało to przełożenie na skład w dalszych meczach.

0

Busi miał podobno zgodzić się na mniejsza liczbę minut, a gra w podstawowym składzie.. Chyba tak to nie miało wyglądać? Zreszta jutro pewnie kolejny raz zobaczymy odmłodzony skład i jestem pewny, ze chłopami będą gryźć trawę i będą grali szybko i z polotem!

0

A może my powinniśmy zmienić taktykę i z 3/4 drużynami w lidze grać taktyka obronna i kontra? Skoro to głupie klepanie w miejscu od prawej do lewej i tak nie pomagać?...... aa no tak przecież to nie byłoby wtedy DNA Barcelony ???? trzeba zejść na ziemie chyba bo teraz się gra szybko, a nie tylko wymienia się piłkę po 1000x i taki zawodnik jak Busi jest w tej chwili niestety przereklamowany

6

Znowu gramy piach na wyjazdach, już pomijając to, ze kolejne drużyny się przez Nami zamykają. Nie będzie szybszej gry, to nie będzie sytuacji jak się drużyny potrafią dobrze ustawić z tylu. Kolejna sprawa, ze nie ma skrzydłowych, którzy potrafią wejść w drybling, oprócz Dembele i Fatiego, który jest kontuzjowany. Cou to nie jest skrzydłowy i nie ma co go ustawić tam bo jeszcze trzeba gdzieś wcisnąć do składu Griezmanna. Albo jeden albo drugi. Jeszcze jak do tego dochodzi Messi to już wgl się wszyscy dublują i jest lipa..

2

Podobno miał się zgodzić na mniejsza liczbę minut w tym sezonie. Na razie tego nie widzę, ponieważ jest podstawowym zawodnikiem. Chyba nie miało to tak wyglądać? Może Koeman będzie miał jaja i posadzi go na ławce? Na pewno Alena nie grałby gorzej od Niego..

4

Chłopy z Cadiz wymienili 184 podania i wygrali hahahahhahahahahah śmiech na sali serio.. Na razie to my sobie sami ta ligę przegrywamy. Dwa błędy bramkarzy - z Alavés i Atletico, dzisiaj tez dwa błędy nasze. Ciężko..

0

Przecież nic z tego nie będzie jak sobie będą grać na stojąco, od lewej do prawej. Znowu zero przyspieszenia...

3

Zdejmijcie tego Busiego.. na metr, do najbliższego to i jak potrafię podać

2

Trincao jest młody, ma dopiero 20 lat. Nie można tez od Niego wymagać, ze od razu odpali. Niech łapie minuty, a jestem pewny, ze gole przyjdą same. Widać w Nim spory potencjał. Jeszcze będziemy mieć z Niego pociechę! Myśle, ze potrzebuje z3-4 dobre mecze, aby złapał pewność siebie.

9

Martin pokazuje zaangażowaniem i bramki, ze zasługuje na minuty. Widać, ze zespół lepiej funkcjonuje z typowa 9. Ciekaw jestem czy znajdzie się dla Niego miejsce w składzie na sobotę? Wydaje mi się, ze powinien tylko kogo wtedy na ławce posadzi Trener? Jak to ustawi?

6

Po wczorajszym meczu ewidentnie Pjanic posadził Busiego na ławkę.. Miejmy nadzieje, ze tak tez będzie

2

@Gregsky10 Właśnie o tym mówię. Tylko niepotrzebnie Lenglet ciągnął za koszulkę, ale Ramos się położył jakby go piorun trafił. Dziwne tez, ze sędzia tego nie widział.
Ja jestem dalej wściekły, że nie pobiegł do monitora w 1 połowie żeby zobaczyć ta sytuacje Casemiro z Messim, a sprawdził sytuacje z karnym dla Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?