Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym Alba to przesada trochę.. Strasznie wahania formy ma, a w obronie często robi głupie błędy niestety. Szkoda, ze nie stać Nas na dobrego konkurenta na LO dla Niego to by może bardziej tyłek spinał
1
A nie dla Boże nie wypali i znowu będą chcieli się go później pozbyć bo będzie ciągnął za duża pensje... dramat
8
@Recha_0684 Popieram! Co niektórzy ogarnijcie się i trochę więcej spokoju. Było widać zreszta, ze Barca chciała dzisiaj wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił, a gdy straciliśmy bramke, włączyliśmy 6 bieg i spokojnie wygraliśmy. Nie przesadzajmy. Gramy co 3 dni, terminarz jest morderczy dla Naszych. My się możemy cieszyć bo możemy ich oglądać 2x w tyg, ale naprawdę to nie jest nic przyjemnego grać tyle w tak krótkim odstępie czasu. Pamiętacie kiedy mieliśmy 1 mecz w tygodniu? Bo ja nie niestety... Nie ma kiedy trenować, dochodzą kontuzje kluczowych zawodników. Dobrze, ze Roberto wraca bo Mingueza różnie na tej PO gra. Dodajmy te 8 wyjazdów, gdzie naprawdę można być zadowolony bo tylko narzekaliśmy wcześniej, ze tracimy pkt na wyjeździe. Nie oszukujemy się bo nie będzie takiej gry jak za czasów Pepa. Nie mamy grajków aż takich, ale mamy mocny, fajny, młody skład, kumatego trenera, który próbuje ten syf ogarnąć. Na PSG będzie większe zaangażowanie, koncentracja wiec nie ma co porównywać tych meczów. Trzeba się cieszyć z tego co się ma. Dobranoc wszystkim! :))
0
W ćwierćfinale jeden czy dwa mecze ?
1
Nie wyobrażam sobie obrony bez tego Pana!
0
On się nie zatrzymuje! 4 bramki w tym roku mówią same za siebie
4
Frenkie prze kozak!
2
Neto- Mingueza Araujo Lenglet Junior- Pjanic Busi Puig- Konrad Messi Dembele! Mój skład na dzisiaj :) chciałbym..
29
Dziwi mnie nota De Jonga? Asysta i gol, czyli wypracował wszystkie bramki tak naprawdę, a dostał tylko 7? Trincao okej, fajna zmiana wreszcie, ale żeby mu dawać tylko jedna notę gorsza od De Jonga? Bez przesady.. To co De Jong musiałby jeszcze zrobić żeby dostac chociaż ta 8? Dryblować każdej akcji jak Messi, który ciągnie zespół, strzela, ale tez notuje minimum 15 strat na mecz? Apeluje o zmianę oceny dla De Jonga na 8!
0
Taka prawda, ze priorytetem powinno być ściągnięcie 9 w zimie, jeśli chcemy powalczyć chociaż o jedno trofeum. Garcia na razie nie jest aż tak Nam potrzeby. Niedługo wraca Pique, wysoka formę ma Araujo. Na zmianę jest Umtiti, Lenglet.
1
A Suarez swoje ... brawo dla zarządu
4
Prawie podarowaliśmy bramkę, kolejny już raz zreszta.. Oni nawet nie chcieli atakować w tym meczu
5
Nie da się tego oglądać na razie niestety.. jak będziemy takiego stojanowa grać to się skończy 0:0. Zero przyspieszenia, jakieś dynamiki, polotu, a najgorsze, ze nie ma kto wejść z ławki żeby to pociągnąć ..
30
Mówi jak jest. Szacunek dla Niego. Nie gada pierdół. Oby tylko poprawili to wszystko przed zbliżającymi się meczami. Nie wiem kto się odważy podejść do karnego jeśli będzie okazja na to w niedziele po tym co się dzisiaj stało. Chyba Ter Stegen..?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mecz, który trzeba było wygrać i tak tez zrobiliśmy. Wiadomo było, ze nie będzie łatwo. Oni jednak wyeliminowali Atletico wiec szacunek się im należy. Zrobiliśmy to czego Real wczoraj nie potrafił. Należy się cieszyć, ze młodzież pograła. Niektórzy odpoczęli, niektórzy zagrali mniej, a inni więcej. Fajnie gra ten Morina. Mogą być z Niego ludzie. Zmiany Dembele i Pedriego odmieniły zdecydowanie mecz. Busi ogarniała w środku, no Pjanic nie dojeżdżał niestety. Murawa i stadion ogólnie to chyba lepsze są boiska u Nas na boiska niższych lig niż tutaj. Byle wygrać teraz w niedziele. Obstawiałem 2:0 i się sprawdziło tylko, ze po dogrywce. Dobranoc i pozdrawiam prawdziwych kibiców! Należy szanować takie zwycięstwa.
1
Bramkarz metr 10 w kapeluszu broni karnego ...
0
Młodzi grają, super skład! Liczę na szybka grę, chociaż będzie ciężko na tym orliku. Pisałem wczoraj - 2:0 dla Nas. Jazdaaaaaaaaaa
0
Była jakaś kadra na mecz wgl?
0
Alba ma takie wahania formy od kilku sezonów, że to od jego pozycji powinni poszukać silnego konkurenta dla Niego. Przy okazji już godnego zastępcę bo jego czas już powoli dobiega końca.
2
Obyśmy my dzisiaj nie musieli przezywać czegoś takiego.. Wiadomo każdy się cieszy z porażki Realu, ja również. Wczoraj jak oglądałem ta dogrywkę to banan nie schodził z twarzy. Dzisiaj z pokora, koncentracja i spokojne 2:0 dla Nas. Do zobaczenia wieczorem!
9
Dla mnie Grizzu 7 za bramki. De Jong skoro był jedyny, do którego nie można się było przyczepić to tez 7 jak dla mnie. Araujo bardzo mi się podobał, brał pewnie, asekurował, walczył, wygrywał górne piłki - 6 spokojnie.
0
Wytłumaczy mi ktoś to dlaczego Koeman nie zdjął Messiego? Chłop nie wiadomo czy miał zagrać w tym meczu, a on przebywa na boisku przez 120 min? Ja rozumiem, ze tez nie ma kto z ławki wejść, ale bez przesady...
5
Przecież do strzelenia bramki na 1:0 nic się specjalnego nie działo, a Athletic pressingiem utrudniał życie Barcelonie. Zreszta jak przez większość meczu i walili tylko lagę na Williamsa. Nasi po strzelaniu bramki na 2:1 jak zwykle pomyśleli chyba, że już się samo do końca wygra
2
Tobie i Busquestowi już można podziękować... Jakby miał godnego rywala o miejsce w składzie to pewnie by nie wąchał tak często boiska.
2
Kolejny raz daliście dupy.. Nie wiem jak można się kolejny raz frajeżyć w ważnym meczu.. Mamy wymienić? Roma, Liverpool, Bayern, a ostatnio mecz z Juve o 1 miejsce w grupie? Znowu się będziecie głupio tłumaczyć...
2
Smutne, ze przegraliśmy z chłopami, którzy potrafili tylko kopnąć piłkę do przodu na Williamsa, ciągnąć za koszulki, przeszkadzać. W dodatku Williams oddał chyba strzał życia dzisiaj
1
Czuje, ze Messi zagra 60 minut. VAMOS !
6
Chcemy to jutro zobaczyć na boisku. Taka walkę jak z Socciedad w półfinale, a naprawdę nie będzie można mieć pretensji jeśli nie daj Boże coś pójdzie nie tak!
2
@cyron1 ostatnia akcje, w której tam się nic nie wydarzyło sprawdzali chyba ze 100 razy, szukając karnego dla realu hahah