Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Znowu te artykuły dlaczego itp? Niech po prostu wyjdą zmotywowani, na 100%, z pełnym zaangażowaniem, koncentracja i na pewno uda się odrobić chociaż straty na dogrywkę !
21
Achhh, ohhh, echhhh ten niesamowity Vinicius hahaha
Ledwo co w piłkę trafił, a dobrze, że odbiła się jeszcze po obrońcy Sociedad bo by to nie wpadło
8
Już kręcą w Madrycie. Najpierw nie było spalonego, a później ewidentny karny dla Sociedad. Nawet VAR w Hiszpanii nie pomaga ;)
2
Karma wraca.. Rozje***** Nasz kochany Klub to teraz masz za swoje ;)
0
Za tydzień remis poproszę ;)
26
Dopiero były zachwyty nad Nim, ze tyle goli w tym roku ma, itp, a teraz znowu krytyka. Tylko później jak strzeli 3-4 mecze pod rząd to nie piszcie artykułu, że wreszcie świetnie gra blablablabla
7
Jest po prostu zajechany.. Przynajmniej trochę odsapnie
0
Co z Araujo? Wiadomo już coś ?
1
A by to ch**... zajechani są
4
@mutombo z tych trzech i tak chyba wydaje się najbadziej ogarnięty
0
Będzie ciekawie ;pp
0
To co się w tym klubie wyprawia z gażą dla zawodników to jest kryminał.. Lepiej stawiac na swoich, młodych, którzy musza udowadniać swoją przydatność, a nie płaca gościowi za to, ze przyszedł z Juventusu
1
Pewnie dopiero z Osasuna zagra..
0
@th@les dokładnie! Przy wyniku 3:0 dać odpocząć Pedriemu, De Jongowi czy Messiemu i dać Puiga i Konrada na ostatnie 15 minut. Dziwić się później, ze chłopaki nie wytrzymują kondycyjnie z lepszymi drużynami jak na takie Elche za zarzynani
1
Pytanie teraz.. dlaczego nie można było tak w niedziele?
9
Od Ciebie się tego wymaga..
Ten mecz nie był żadnym wyznacznikiem, niczego.
12
Zobaczymy co w sobotę powie o 19 :) Mam nadzieje, będzie tak samo mówił
3
Przecież oni znowu sobie z Nas jaja robią..
6
Oby Lenglet i Busi szybko z ławki nie wstali.. Najlepiej na mecz z Huesca 15 marca :) Niech odpoczywają jak najdłużej ;p
0
@boqq skandal..
0
To Moriba nie pojechał na kadrę i go nawet nie powołał ?
0
Wreszcie jakieś zmiany
0
Dzisiaj Umtiti niech zagra
1
I tak nie zagra. Nie ma się czym podniecać. Lepiej na prawa stronę pchać Griezmanna, który się tam nie nadaje. Koeman przed sezonem tez mówił, ze będzie wystawiał zawodników na swoich pozycjach żeby wyciągnąć z Nich maksimum...
1
Jutro w podstawie za Dembele, który niby jest zdrowy, ale zawodzi
0
20 ponad strat w meczu Messiego to jest już normalność.. ja wiem, ze On wiele daje, że bierze grę na siebie, ale bez przesady
2
Dawać go na Trenera! Wiem, ze to niemożliwe w tej chwili, ale może by wypalił? Młodzież by na pewno na tym dobrze wyszła :)
0
Ławka w następnych meczach i tyle. Duet Pique - Lenglet to bomba zegarowa, która lubi wybuchać w większości meczach niestety.
5
Niech wraca do Sevilli. Umtitego lepiej zostawić już, a tego Pana pożegnać :) Araujo może gorzej wyprowadza piłkę, ale lepiej grać obrońca, który jest szybki, zwinny silny niż gościem, który ma strach w oczach.. Pomyśleć, ze 2 lata temu wszyscy byli na TAK jak czytaliśmy artykuł o podwyżce dla Niego. Chłopak się wgl nie rozwija niestety
4
Może jakby Xavi przyszedł to zacząłby ktoś wreszcie stawiać regularnie na chłopaków ze szkółki