0

Co Ty nie powiesz ;o

2

Ten mecz pokazuje kto się nadaje tylko na sprzedaż

1

To się w głowie nie mieści co oni wyprawiaja... trzeba było wgl nie wychodzić dzisiaj na boisko. Grają jakby za karę. Marzy mi się Trener, który by ich za mordy wreszcie porządnie wziął

14

Moje marzenie, ale 5 lat temu :) Witaj na pokładzie bo już chyba można tak rzec! Na pewno nie zapomniał jak się strzela gole, a jeśli Leo zostanie to na pewno będzie to zabójczy duet! Nikt chyba nie ma co do tego wątpliwości, oby go tylko kontuzje omijały

2

Jestem ciekaw co oni wykombinują. Czerwiec/lipiec zapowiada się bardzo interesująco

1

Wreszcie mamy Prezydenta z jajami, który nie będzie się szczypał żeby podejmować odważne decyzje!

1

Bo Koeman woli zajeżdżać pierwsza 11..

0

Ale kombinują hahahah piszą co chcą żeby tylko ludzie to czytają

2

I kto za Niego...? Szkoda, że mieliśmy jeszcze szanse na Majstra jak Laporta przyszedł to ma argument żeby go wywalić. Słabo trochę

2

Tak jak w koszykówce - mecze i mistrzostwa wygrywa się OBRONĄ! Przecież my takie babole indywidualne w obronie robiliśmy w tym sezonie, ze to się w głowie nie mieści.. przypomnijcie sobie Araujo - Eibar, Atletico - aut Alby, Leglet - dziecinny karny na Ramosie + ten z Cadiz, Atletico - wycieczka Ter Stegena, Neto co mu piłka wypadła z rak nie pamietam już w jakim to meczu było. Przecież to są sytuacje, za które akurat Trener nie odpowiada, a one w końcowym rozrachunku zaważyły mocno. Kto w grudniu tutaj pomyślał, ze będziemy mogli jeszcze się liczyć w walce o Majstra? Bo ja patrząc na grę to nie myślałem o tym wgl..
Koeman zasłużył na kolejny sezon bo przyszedł do Klubu gdzie cyrki były straszne. Gówno, które zostawił Bartek po sobie śmierdzi dalej i od razu od tak nie da się tego wyczyścić.. Ostatni raz to napisze. Dajmy mu transfery, pełny okres przygotowawczy bo teraz musiał poprawiać kondycję zawodników po poprzednich Trenerach, kredyt zaufania od zarządu i kibiców i potem będziemy go oceniać, a nie teraz. Kibicujemy Atletico w niedziele! Dobranoc

1

@sokot popieram w 100%. Przecież my takie babole indywidualne w obronie robiliśmy w tym sezonie, ze to się w głowie nie mieści.. przypomnijcie sobie Araujo - Eibar, Atletico - aut Alby, Leglet - dziecinny karny na Ramosie + ten z Cadiz, Atletico - wycieczka Ter Stegena, Neto co mu piłka wypadła z rak nie pamietam już w jakim to meczu było. Przecież to są sytuacje, za które akurat Trener nie odpowiada, a one w końcowym rozrachunku zaważyły mocno. Kto w grudniu tutaj pomyślał, ze będziemy mogli jeszcze się liczyć w walce o Majstra? Bo ja patrząc na grę to nie myślałem o tym wgl..
Koeman zasłużył na kolejny sezon bo przyszedł do Klubu gdzie cyrki były straszne. Gówno, które zostawił Bartek po sobie śmierdzi dalej i od razu od tak nie da się tego wyczyścić.. Ostatni raz to napisze. Dajmy mu transfery, pełny okres przygotowawczy bo teraz musiał poprawiać kondycję zawodników po poprzednich Trenerach, kredyt zaufania od zarządu i kibiców i potem będziemy go oceniać, a nie teraz. Kibicujemy Atletico w niedziele! Dobranoc

11

I tak zrobiłeś dużo w tym sezonie z takiego gówna.. czekamy teraz na okienko, transfery i będziemy mogli Koemana w 100% ocenić w następnym sezonie. Niektórzy tutaj na tej stronie i tak tego nie zrozumieją. Złapaliśmy dobra serie, pojawiła się szansa na mistrza, a teraz są pretensje, że go nie ma? Z czym do ludzi? Bez klasycznej, dobrej 9 ( nie Brejwait ) skrzydłowego ( Fati wypadł cały sezon ) to i tak jest cud, ze graliśmy do końca o majstra. Niestety obronę trzeba poprawić bo to jest podstawa do czego kolwiek!

4

Najlepsze: został już tylko jeden mecz tego sezonu
Najgorsze: Real ma dalej szanse na mistrza, a My się kolejny wyszliśmy na frajerów

10

Jak można się tak wypowiadać.. co roku to samo.. Chcieliśmy, ale nie mogliśmy xd

1

Podsumowanie całego sezonu :)

4

Co z tego, ze fajnie grają, maja piłkę, atakują jak wystarczy jedna akcja przeciwnika i gol ..

8

Obrona lepiej funkcjonowała bez Niego..

1

Jeśli miałbym wybierać już kogoś z wyżej wymienionych to na pewno Pimienta

0

Oprócz Araujo to nasza obrona to skandal.. Co akcja przeciwnika to dochodzi do groźnej sytuacji bramkowej. Zreszta widać to po liczbie straconych bramek.

2

Może to i lepiej.. Łudzilibyśmy się dalej, że może a nóż się uda, ale cały sezon praktycznie się ślizgamy, w LM odpadliśmy wyraźnie. Na pocieszenie jest ten PK chociaż :)

3

Zmiany potrzebne od razu. Ten mecz pokazał, że trzeba podziękować Roberto, Pique, Albie. Musi być wreszcie rewolucja

2

Xd wstydu nie maja

0

Nie rozumiem wgl tej całej polemiki na ten temat.. Podstawy mogą być w przyszłym sezonie po całym pre sezonie, transferach. Wtedy będziemy go mogli weryfikować w 100%. Na ten moment kolejny raz go bronię, ponieważ chciał tutaj przyjść, wiedział jaki jest syf i burdel, długi itp. a jednak mamy już PK i walczymy o LL !

0

Maskara mam nadzieje, że jak się wzmocnimy w nowym sezonie to Koeman będzie rotował składem bo się chłopaki zajadą ładnie..

2

Ludzie, dajcie spokój.. Gra tym co ma, w Klubie jest syf i należą się mu brawa, ze chciał tutaj przyjść. Głupota by było zwalniać go po sezonie

34

Taka prawda, że My Kibice napaliliśmy się na to Mistrzostwo, a zapomnieliśmy, ze w grudniu stratna wynosiła 13 pkt i mało kto się spodziewał, że teraz będziemy w grze. Nie ma tez co wymagać od Trenerów wszystkiego w ich pierwszym sezonie pracy. Dzisiaj najbardziej zabolało mnie to, że Drużyna wyszła i grała tak jakoś bez energii, jakby im na maxa nie zależało.. Nie będę miał jednak pretensji jeśli nie będziemy mistrzem, ale można mieć nieco żalu o ten dzisiejszy mecz..

18

Oglądając ten mecz nie czułem żeby piłkarze grali go jak o Mistrzostwo niestety... przykre to trochę. Chyba nie tylko ja mam takie wrażenie ?

0

On ma 18 lat, spokojnie.. wiem, ze presja w Barcelonie jest ogromna i wiek nie usprawiedliwia za bardzo piłkarza, który jest podstawowym zawodnikiem, ale tez trzeba patrzeć pod tym kątem, że musimy młodych wprowadzać do gry.

1

@Tomo1989 dobrze, że dobił bo byś pisał, że słaby bo nie strzelił z metra xdd
Ale co niektórym tutaj trudno dogodzić..

1

Dajcie sobie już wszyscy siania! Cieszymy się z wygranej i czekamy na sobotę. Dobranoc! VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?