4

Chore są te sumy za te wszystkie „talenty”.. Ktoś zagrał pare dobrych meczów i Kluby żądają kwot z kosmosu. Lepiej stawiać na swoich chłopaków

30

Dawać tego Gaye! To tez będzie taki transfer Laporty jak sprzed lat gdy przychodził właśnie z Valenci Alba !

2

Po co takie głupoty tutaj wstawiacie? Jeszcze jak Marca o tym pisze.. szkoda tego czytać

0

Rewolucja to chyba znaczy, że trzeba się pozbyć niektórych zawodników, a nie umawiać się z Nimi na zmiejszenie pensji bo to się nigdy nic nie zmieni

0

Kto będzie chciał to zostanie w Barcelonie. Później wychodzi kto ma rzeczywiście w sercu ten Klub.. Moriba nie wątpliwie ma talent, ale powinien zrozumieć sytuacje Klubu

0

Niech Laporta sam ustala skład. Przyjdzie Wajlandum, Moriba tez ma potencjał aby grać więcej wiec nie wiem jak to by wszystkich minutami obdzielić żeby Prezydent był zadowolony ;)

26

3 dni i 3 transfery, a okienko dopiero się rozpoczęło. Laporta działa!

1

Jego powrót po kontuzji w meczu z PSG i od razu gra to najgorsza decyzja w sezonie

1

To teraz Depay i Wijlandum !

21

Chłopak był kapitanem w każdej kategorii wiekowej w Barcelonie. Na pewno geny przywódcze, wole walki ma i jestem pewny, ze będzie oddawał serducho za ten Klub!

2

@Ewelinax 100000% racji. Dajcie sobie już siana, co niektórzy. To nie jest fifa, gdzie można sobie kupić kogo się tylko chce z wirtualnym budżetem. Znamy chyba wszyscy sytuacje finansowa Klubu i nie jest ona kolorowa przez Bartka.. Laporta na pewno dwoi się i troi żeby Klub wyszedł na prostą, ale i tez wzmocnić Nas przed kolejnym sezonem. Przecież taki darmowy transfer jak Kun to jest marzenie. Nie ma co patrzeć na jego wiek. To dalej jest światowej klasy napastnik, który gdy jest zdrowy gwarantuje w sezonie 20 bramek spokojnie, a tego Nam brakowało.. Czekamy dalsze ruchy zarządu. Głowa do góry!

1

Ale Micic z Larkinem zagrali.. Byli nie do ogrania dzisiaj

5

Po co ten Donnarumma?

0

Myśle, że jednak dla Niego jeszcze czas żeby grać w podstawowym składzie. Para na nowy sezon: Araujo + ŚO światowej klasy jak uzbieramy pieniądze z transferów

0

Podładuje wypowiedzi Alby Pique i Busquetsa haha

31

Świetna wiadomość!

0

Może się coś wreszcie zmieni, ktoś wstrząśnie tym wszystkim! Ciężko uwierzyć, ze przez 5 lat wszystko było zamiatane pod dywan...

1

Mocno powiedziane. Zobaczymy co z tego będzie..

15

@LucasW123 uważasz, ze 30 lat, taki zawodnik, przychodzi za darmo i to jest emeryt? Przecież on jeszcze spokojnie 4 lata pociągnie na najwyższym poziomie, a takiego dzika w pomocy Nam brakuje! Czy chcesz grać pomocnikami: De Jong Moriba Busi Pedri Nico Puig? Może przyjdzie wreszcie ktoś, kto będzie szarpał i biegał jak pies!

6

Ktoś to wgl kwestionuje? Może i miał słabszy sezon, ale to nadal TOP3 bramkarzy!

9

Dajcie mu piłkarzy, którzy są głodni pucharów, a nie wypaleńców jak Alba Busi czy Pique

1

Zdziwię się mocno jeśli go zwolnią. Należy się mu szansa, ponieważ przyszedł w czasie, w którym Klub naprawdę miał wielkie problemy.. Martwi mnie jedynie to, ze wydaje mi się, ze On źle czyta grę podczas meczu i podejmuje niewłaściwe dezycję

0

Oglądał ktoś jego grę?

37

Chyba niektórzy tutaj rozumy pozjadali myśląc, że zawojujemy Europę i Hiszpanie środkiem Pedri De Jong Busi Moriba czy Nico, który będzie wchodzi dopiero do 1 drużyny. Potrzeba Nam ogranych, doświadczonych zawodników, przy których młodzież będzie się uczyć właśnie takich jak Kun czy Wijlandum. JescZe transfer za darmo to naprawdę jest KOZAK!!

2

Nikt nie chce odchodzić, ale tez nikomu się nie chce zapier*****...
Żeby ta cała rewolucja nie skończyła się tylko na tym, ze będą piłkarzom obniżać kontakty i tyle bo to szkoda gadać nawet..

1

Trzeba mu dać piłkarzy, którym będzie założyło na wygrywaniu, a nie nasycone święte krowy, którzy myślą, ze im się wszystko należy za to co zdobyli. Dajesz z siebie maxa w każdym meczu albo daj sobie spokoj lepiej.. Koniec tego el dorado w Barcelonie! Ze starego składu ja bym zostawił tylko Albę i Messiego

0

Kolejne farmazony Sportu..

5

I cyk.. Zaczynamy karuzele :)

1

Kto by pomyślał o tym kiedyś.. Nawet za Valverde kto na Camp Nou przyjeżdżał to wiadomo było, że nie ma szans. Dziwne to wszystko. Camp Nou to kiedyś była twierdzą, a teraz każdy przyjeżdża tutaj bez respektu

2

Brakowało tych jego 20 bramek niestety.. Bez porządnej „9” to my sobie możemy o LE grać. Wczorajszy mecz pokazał zreszta. Męczymy się z drużyna, która spada w lidze. To może mówić samo za siebie jak w tej chwili wyglądamy. Mam nadzieje, ze Laporta zrobi porządek z tym wszystkim bo przez ostatnie lata Barcelona to było straszne el dorado dla piłkarzy, a wcale się nie przekładało to na wyniki..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?