10

Wiem, ze pewnie niektórzy tutaj skrytykują grę Griezmanna itp, ale jak On dzisiaj brał piłkę na siebie, pokazywał się do gry, rozgrywał, biegał na całej długości i szerokości, walczył i odbierał piłkę to naprawdę szacun i oby tak było w tym sezonie. On może odżyć wreszcie w tym sezonie pod nieobecność Messiego i zacząć grać tak jak w reprezentacji - czyli jak wolny elektron, który ma dużo swobody na boisku. To na pewno wyjdzie Nam na +!
Jestem pozytywnie zbudowany tym meczem bo przecież liga za tydzień. To może być naprawdę dobry sezon jeśli będą Nas omijały kontuzje.

1

Co ten Aguero odwala? Ter Stegen i Fati tez są wyłączeni z gry, ale są obecni przy prezentacji

0

Pytanie z innej beczki. Kiedy Dembele wraca do gry?

1

Hahahahhahahahah co? Xd

9

Gdzie ich Koeman upcha wszystkich w kadrze nawet jeśli każdy zostanie? Przecież przód jest już strasznie zapchany

3

Nie ma co tez go tak łapać za słowa.. może pomyślał o czymś innym mówiąc to. Generalnie dopiero wchodzimy w ten sezon, a Salzburg ma już za sobą 2 kolejki chyba nawet rozegrane w lidze. Martwi na pewno dramatyczny mecz Alby, który robił proste błędy. Lenglet mam nadzieje, że jak wróci Eric to nie będzie często wąchał murawy. Fajnie, ze kolejny raz zagrali młodzi i to bardzo fajnie zagrali czyli Gavi, Nico, Balde czy Demir :) Można szukać tez pozytywu z tego meczu, a konsekwencje będę wyciągane w trakcie sezonu jeśli będzie potrzeba :)

5

Alba dzisiaj nieporozumienie.. jedyny plus to Araujo za 1 połowe. Podoba mi się tez Nico. Fajnie bierze grę na siebie i gra odważnie

12

Doznał kontuzji wiec już się nie focha i przystanie na tym co mu proponuje Klub ;)

0

@JarekS oby tylko Francuz nie zgasił jak Messi wróci na boisko. Bo zakładam, ze przedłuży kontakt.
Naprawdę fajnie się patrzy na to jak Griezmann jest wolny, nie przyklejony tylko do jednej pozycji na boisku. To samo gra w reprezentacji.

1

Naprawdę dobrze to wyglada z przodu - Messi Depay Griezmann Aguero i wraca powoli jeszcze Fati po kontuzji! Obawiam się trochę o tyły niestety.. mam nadzieje, ze nie będziemy oglądać często pary Pique - Lenglet

9

Oni tego Pedriego zajada

24

Mam nadzieje, ze po tym meczu Koeman dalej będzie dawał minuty Collado, a on odpłaci się dobra gra = zostanie w 1 drużynie na ten sezon. Naprawdę ma wielki potencjał i luz w grze.

0

@JarekS mozesz napisać nieco więcej na temat Ruiza-Atila?

1

Szkoda, ze nie można grać na tej pozycji w Klubie co w Reprezentacji.. zupełnie inny zawodnik! On na tej lewej stronie się meczy strasznie. Zreszta teraz Fati wraca, przyszedł Depay wiec już na pewno nie będzie tam dla Niego miejsca

0

Jak zagrał Eric?

0

Jak Eric zagrał?

2

Przynajmniej nie ma już argumentów jeśli chodzi o podwyżkę przy nowej umówię. Akceptuje to co proponuje klub albo papapa :)

17

A on jeszcze chce podwyżkę pod nowym kontraktem hahahaaha niech idzie nawet za darmo teraz, byleby mu nie płacić

1

Będzie kocurrrrr!

0

@korolocik im nie. Trincao zagrał dopiero 1 sezon.

0

Ja bym mu jeszcze dał szanse, ale jest straszna konkurencja w ataku po przyjęciu Kuna i Depaya

2

Pedri jest zajechany strasznie dodając, ze gra po 90 min w ME.. przydadzą mu się porządne wakacje żeby wrócic do klubu w pełni sił

1

Grzechem jest nie wykorzystać jego potencjału i nie wygrywać pucharów. Należy pod Niego układać nowa Barce!

0

Zapyli się go o opinie jakby u Nas jeszcze się miał liczył xD

0

Niech On najpierw udowodni, ze zasługuje na duże pieniądze ..

10

Do środka pola to by było MEGA wzmocnienie!

0

Griezmann powinien być ustawiany tak jak w reprezentacji czyli na ofensywnym pomocniku. U Nas na lewej stronie się chłop meczy.. On nie jest dryblerem i się tam nie nadaje

14

Szkoda tego Wijlanduma.. wczoraj zagrał bardzo dobry mecz, biegał jak lew, regulował tempo gry, był niemal wszędzie.. ciężko będzie teraz o kogoś takiego

0

Xdddd masakra..

0

Moim zdaniem on i tak będzie tym wchodzącym z ławki przy Fatim Depayu/Kunie i Messim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?