1

Alba nie będzie jeszcze gotowy na ten mecz?

0

U Nas nigdy nie będzie spokoju..

1

Dobrze wiedzieć, ze Busi niedługo będzie gotowy grać na 100% ;)

0

Jak zwykle wszystko jest zamiatane pod dywanik ;)

0

A potem by znowu wypadł na miesiąc tak jak Pedri.. Niech oni może grają bez Trenera najlepiej?

1

On jeszcze będzie miał okazje się wyżalić niedługo ponownie ;)

2

Jeszcze można dodać porażkę Bayernu u siebie, ale co tam.. My nie mamy zawodników do tiki taki hahaha

9

Dawać tego Xaviego po meczach reprezentacji! Nie wierze, że się może coś zmienić w naszej grze nawet przy powrocie po kontuzji Kuna, Dembele i Pedriego! Ta drużyna nie ma stylu i pomysłu na grę. Tak samo było gdy był Messi, a teraz jest jeszcze gorzej bo nie ma kto strzelać i dogrywać piłki innym.

1

Jeszcze w dodatku Benfica też przegrywa u siebie w lidze.. to chyba wiele może mówić o naszej dyspozycji. Pozostaje tylko wierzyć, ze powrót Dembele i Kuna coś pomoże. Tyle Nam pozostaje

18

O proszę, a Frankfurt potrafił dzisiaj wygrać z Bayernem i to na wyjeździe w dodatku?
No tak, ale najlepiej mówić, że się ma słabych piłkarzy....

0

Kiedy Dembele wraca?

0

@Yoshi94 a jakiś styl i pomysł na grę? Czy wcześniej był ten pomysł - piłka do Messiego i jakoś to będzie?

9

Chyba nie myślicie, że jak wrócą Dembele i Kun to od razu będziemy wygrywać mecz za meczem z tym Trenerem ? On już jest tutaj 1,5 roku, a ta drużyna nie ma dalej swojego stylu.. w głowie się to nie mieści. Nie oczekuje nikt wygranych w LM z Bayernem czy nawet wczoraj, ale przydałoby się zobaczyć jakiś styl chociaż i pomysł na grę.

1

Nie wierze mu.. Pewnie jak większość tutaj. Nie ma podstaw żeby mu zaufać i będzie wszystko dobrze

36

Skończyła się tiki taka. Futbol stał się bardziej bezpośredni i to jest chyba największym problemem Barcy. Nie mamy skrzydeł, brak 9, pomocnicy nie kreują sytuacji. Teraz to wszystko wychodzi, a wcześniej zakrywał to Messi, który wszystko robił i wiele razy ratował Nam tyłek.

1

Te bramki, które dzisiaj straciliśmy to kryminał.. Atletico było dzisiaj spokojnie do ogrania, tylko nie przez taka Barcelonę niestety

0

Czy Wy tez macie takie wrażenie, że jak pomocnicy dostają piłkę od obrońców przodem do swojej bramki, a przeciwnik zakłada lekki nawet pressing to boja się odwrócić z piłka tylko oczywiście jest znowu zagranie do obrońcy i tak w kółko?
Nie ma żadnego ryzykownego podania, jakiegoś elementu zaskoczenia, jak tylko przeciwnik podchodzi blisko to od razu jest zagranie do tylu. Brakuje takiego właśnie Xaviego czy Iniesty, którzy by wzięli piłkę na siebie, zaryzykowali bo nawet Frenkie tego nie robi. Nie ma kto wykreować sytuacji, podać jakaś zaskakująca piłkę, a Depay to nie jest Messi umówmy się, ze sobie weźmie piłkę i minie trzech czy czterech..

0

Te dwie bramki straciliśmy jak amatorzy, a dziury w obronie są jak w jakieś B klasie..

2

Nie ma skrzydłowych i nie ma gry. Nie ma kto pokręcić z boku. Tylko podania od boku do boku i tak w kółko. Źle to wyglada, a szkoda bo Atletico do ogrania dzisiaj.

0

Zarządzać tak jak do tej pory? To ja dziekuje :)

35

To co w Nim najbardziej szanuje to szczerość bo przynajmniej nie mydli oczu. Czasami aż za bardzo

2

Nie ma zawodnika z DNA Barcy, ale Lukka sprowadził hahahha

3

Oby dalej dostawał szanse na grę to chociaż będzie jakiś pozytyw z tego cyrku co się teraz dzieje w klubie

15

Przecież to się w głowie nie mieści, że Koeman go odstrzelił, a teraz gramy z jakimś pseudo piłkarzem w ataku

29

Ten Pirlo to żart.. w dodatku nie śmieszny

0

Pewnie go nie zwolnią i tak

6

Dość tego mydlenia oczu.. takimi słowami właśnie pokazują jakimi są piz****

0

On śmieje się Nam w twarz i pluje na Nas takimi słowami..

0

Jeśli nie przyjdzie ktoś tutaj kto weźmie ich za mordę i pociągnie za jaja jeśli je maja w ogóle to nic z tego nie będzie.. Ktoś musi nimi wstrząsnąć! A takie tłumaczenie, ze nie ma kim grać to niech Koeman sobie wsadzi.. nie ma Messiego to nie ma kto mu tyłka ratować i nagle inni zawodnicy chyba zapomnieli jak się w piłkę gra.. dobry Trener Psycholog musi przyjść, który da im wiare, ze mogą rywalizować i wygrywać bo inaczej ciężko to widzę..

0

To już nawet śmieszne nie jest co tutaj się odwala.. żałosne i trzeba skończyć ta szopkę. Każdy wiedział co się swieci patrząc na skład przed meczem. Nie da się tego oglądać, co oni sobą prezentują.. zaczynajac od Erica po Roberto, Busquesta i kończąc na Depayu bo tego pseudo piłkarza Lukka De Jonga to nawet nie będę wymieniał.. WSTYD! Nie ma usprawiedliwienia na ten wynik z dzisiaj. Niby próbowali, niby coś grali, a i tak nic z tego nie wynikało bo nie ma pomysłu na grę. Wszystko co robimy jest przypadkowe..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?