Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To chyba już powinni odwołać mecz w takim razie
0
Ile musza być poza drużyna ? Kiedy będą mogli wrócić do gry?
20
Przynajmniej wiemy, ze będzie zapier***** za te barwy. Witamy na pokładzie!
0
Pewnie przeciągnie się do jutra
0
I Alba tez pozytywny wynik dzisiaj.. dramat
0
Napisze kolejny raz. Ciężko Wam dogodzić.
1
Niektórym to ciężko tu dogodzić.. dobrze, ze to nie Wy macie wpływ na transfery.
0
I dawać go tutaj szybko! Młody, perspektywiczny, reprezentant Hiszpanii. Wiadomo, ze będzie zapier**** za te barwy na boisku!
29
@BarcaKings965212 weź chłopie wytrzeźwiej
0
Ciekawe czy przy tym transferze i powrocie Fatiego, Depay będzie miał miejsce w 11?
2
Nie jestem zbytnio przekonany do tego transferu. W dodatku za taka kasę
7
Wczoraj naprawdę zagrał bardzo dobrze do momentu zejścia z boiska, a w wyprowadzeniu piłki jest chyba naszym najlepszym obrońcom
9
Zauważyliście jaki wniosek się nasuwa po tych meczach bez Depaya? Gdy wróci do gry, nie powinien wykonywać rożnych. Dwa ostatnie mecze, dwie wrzutki Dembele = 2 gole. Dumny jestem dzisiaj z tego meczu. Oby ten rok 2022 był dla Nas wszystkich lepszy. Wesołych Świat Cules!
14
Bardzo fajna 1 połowa. Sevilla nie istnieje i szkoda, ze Nasi dali się zaskoczyć z tego rożnego. Z niecierpliwością czekam na 2 polowe bo naprawdę taka Barce chce się oglądać!
2
Chyba trzeba się wstymac z czytaniem newsów o transferach do stycznia bo cały czas sie coś innego czyta
1
Nico jak najbardziej 7 za tą zwycięską bramke :)
19
Moim zdaniem jeśli Pedri wróci i będzie w pełni gotowy do gry to De Jong siada na ławce..
38
Pokazał w tym meczu Depayowi jak powinno się grać na 9!
0
@seba444 w tym sezonie nie jest w formie..
22
Przecież jak Pedri wróci do gry to De Jong na ławce musi siąść przy takiej grze
0
Jutgla pokazuje Depayowi jak należy grać i poruszać się na „9”!
89
Wolał zostać w domu i grać na konsoli ;)
0
Dest podobno też był ciekawą opcja.. ogląda może ktoś Ajax w tym sezonie i może o Nim coś więcej napisać ?
0
Dajcie już spokój..
3
A nie dobijajcie już.. wszyscy wiemy jak jest
0
Gość jak wychodzi na boisko to wydaje się, że nieogarnia co ma robić.. tylko co? Zostaniemy z 38letnim Alvesem i Mingueza ? Nie widzę tego
1
Dramat.. mogli nie wychodzić nawet na boisko. Niby nowy Trener, a mentalność ta sama..
0
Koniecznie trzeba kogoś już najlepiej w zimie ściągnąć na LO!
14
Tylko zauważmy, ze kto przychodzi do Barcelony to nagle staje się słaby i gra fatalnie.. Coutinho, Griezmann, Depay,. Nawet Dest w Ajaxie grał super, a u Nas gra kupe
0
On jest magiczny jak gramy w lidze z drużynami typu Espanyol czy Celta. Dzisiaj pokazali mu miejsce w szeregu. Futbol ewaluował, poszedł do przodu, a Busi został niestety w miejscu