4

To chyba już powinni odwołać mecz w takim razie

0

Ile musza być poza drużyna ? Kiedy będą mogli wrócić do gry?

20

Przynajmniej wiemy, ze będzie zapier***** za te barwy. Witamy na pokładzie!

0

Pewnie przeciągnie się do jutra

0

I Alba tez pozytywny wynik dzisiaj.. dramat

0

Napisze kolejny raz. Ciężko Wam dogodzić.

1

Niektórym to ciężko tu dogodzić.. dobrze, ze to nie Wy macie wpływ na transfery.

0

I dawać go tutaj szybko! Młody, perspektywiczny, reprezentant Hiszpanii. Wiadomo, ze będzie zapier**** za te barwy na boisku!

29

@BarcaKings965212 weź chłopie wytrzeźwiej

0

Ciekawe czy przy tym transferze i powrocie Fatiego, Depay będzie miał miejsce w 11?

2

Nie jestem zbytnio przekonany do tego transferu. W dodatku za taka kasę

7

Wczoraj naprawdę zagrał bardzo dobrze do momentu zejścia z boiska, a w wyprowadzeniu piłki jest chyba naszym najlepszym obrońcom

9

Zauważyliście jaki wniosek się nasuwa po tych meczach bez Depaya? Gdy wróci do gry, nie powinien wykonywać rożnych. Dwa ostatnie mecze, dwie wrzutki Dembele = 2 gole. Dumny jestem dzisiaj z tego meczu. Oby ten rok 2022 był dla Nas wszystkich lepszy. Wesołych Świat Cules!

14

Bardzo fajna 1 połowa. Sevilla nie istnieje i szkoda, ze Nasi dali się zaskoczyć z tego rożnego. Z niecierpliwością czekam na 2 polowe bo naprawdę taka Barce chce się oglądać!

2

Chyba trzeba się wstymac z czytaniem newsów o transferach do stycznia bo cały czas sie coś innego czyta

1

Nico jak najbardziej 7 za tą zwycięską bramke :)

19

Moim zdaniem jeśli Pedri wróci i będzie w pełni gotowy do gry to De Jong siada na ławce..

38

Pokazał w tym meczu Depayowi jak powinno się grać na 9!

0

@seba444 w tym sezonie nie jest w formie..

22

Przecież jak Pedri wróci do gry to De Jong na ławce musi siąść przy takiej grze

0

Jutgla pokazuje Depayowi jak należy grać i poruszać się na „9”!

89

Wolał zostać w domu i grać na konsoli ;)

0

Dest podobno też był ciekawą opcja.. ogląda może ktoś Ajax w tym sezonie i może o Nim coś więcej napisać ?

0

Dajcie już spokój..

3

A nie dobijajcie już.. wszyscy wiemy jak jest

0

Gość jak wychodzi na boisko to wydaje się, że nieogarnia co ma robić.. tylko co? Zostaniemy z 38letnim Alvesem i Mingueza ? Nie widzę tego

1

Dramat.. mogli nie wychodzić nawet na boisko. Niby nowy Trener, a mentalność ta sama..

0

Koniecznie trzeba kogoś już najlepiej w zimie ściągnąć na LO!

14

Tylko zauważmy, ze kto przychodzi do Barcelony to nagle staje się słaby i gra fatalnie.. Coutinho, Griezmann, Depay,. Nawet Dest w Ajaxie grał super, a u Nas gra kupe

0

On jest magiczny jak gramy w lidze z drużynami typu Espanyol czy Celta. Dzisiaj pokazali mu miejsce w szeregu. Futbol ewaluował, poszedł do przodu, a Busi został niestety w miejscu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?