Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co z tego, ze było pare akcji jak w ataku mamy Lukka, który porusza się jak wóz z węglem.. dramat
4
Ale Depay irytuje.. co piłka to strata
3
Dramat ten Roberto na wahadle.. zero wniosków po meczu z Bayernem i znowu będzie to samo
2
Humorek się poprawił widząc wynik Realu xdd
5
Niech spokojnie wraca po dzisiejszej bardzo dobrej grze Gaviego i Nico. Szkoda tylko, że Koeman będzie pewnie wolał postawić na Roberto kosztem tej dwójki bo wiadomo, ze De Jong wraca. Chociaż i Holender moim zdaniem ma obniżkę formy i nie daje tyle ile wcześniej. Może warto byłoby zaszaleć i ustawić znowu pomoc Busi Gavi Nico?
1
Rudy to chyba chce mieć usprawiedliwię jak nie wygra, że było dużo młodych w składzie dlatego jest Eric kosztem Araujo hahahahaha
1
Chyba to jest żart, że Araujo jest na ławce..
4
Może lepiej dzisiaj stracić pkt żeby Koeman wyleciał? Lepiej na początku sezonu niż się ślizgać przez kolejne mecze z tym Trenerem
0
Kolejny raz wyniki układają się pod Nas. Obyśmy tym razem to wykorzystali i dzisiaj tylko zwycięstwo !
17
Powoli go teraz trzeba wprowadzać i będzie super! Teraz pora na Pedriego i Albę. Za miesiąc Kun, Dembele i będzie to lepiej już wyglądać
3
@formentera2017 to samo było mówione odchodził Valverde. Gorzej już być nie może, a jednak było ...
0
Oni od paru lat analizują grę i nic z tego nie wynika
0
Hahahahahahahhahahahhahhahaaha a jeśli nie to się odwrócą od Was? Oni to chyba już sami nie wiedza co maja mówić
10
Na stojąco to oni sobie w golfa mogą pograć.. Marzy mi się Trener, który przyjedzie i złapie te pipki za jaja wreszcie, chociaż patrząc na ostatnie czasy to chyba ich nie maja. Wątpię, ze ktoś jutro czy za tydzień przyjdzie tutaj poukładać ten burdel.. już się cała Europa z Nas śmieje, jest coraz gorzej. Zaczynajac od Rzymu, Liverpool, Bayern i teraz to jest nawet chyba gorsze niż te porażki
2
Koeman będzie miał do wszystkich pretensje tylko nie do siebie. Czerwona kartka oczywista, De jong źle przyjmował piłkę.. Depay powinien strzelić ta setkę w końcówce i dobrze, ze Ci z Cadiz byli jeszcze słabsi bo inna drużyna to by Nas zmiotła.. Strach myśleć co to będzie dalej się działo..
1
Zero gry, zero kreatywności, podają sobie jakby to był jakiś trening.. ciężko się to ogląda.. ja rozumiem mecz z Bayernem, można lanie dostać itp, ale z Cadiz tak grać? Maja na boisku mimo wszystko wielu doświadczonych i ogranych zawodników? To już nie przystoi
1
Skład okej. Fajnie, ze Gavi zagra :)
3
Wątpię, ze zmiana Trenera coś tutaj pomoże..
5
Koeman to jednak dzban, że chłopakowi nie da pograć, patrząc na osłabienia i kontuzje kadry.
0
Kurde.. Ciężko się czyta to wszystko, ze Real jest w takim gazie, a u Nas się źle dzieje ;/
0
Tylko ja nie widzę zbawiciela w żadnym Trenerze, którym jest zainteresowana Barcelona. Musi przyjść ktoś kto ma jaja, z twarda ręka i oby się Laporta nie wtrącał w ustalanie taktyki.. Tylko kto?
1
@Sobol84 my nawet nie mamy piłkarzy godnych pierwszego składu, a co dopiero myśleć kto ma z ławki wejść..
2
Dawać Bielse! On poukłada ten burdel
0
Nie mogę już czytać tego ich pierd********.. cały czas to samo mówią, ze coś zmienia, ze poprawia, dynamika będzie większa bla bla bla
1
Ja rozumiem, ze można nie mieć teraz zawodników do gry bo kontuzje, pozbyli się Messiego i Griezmanna, ale tutaj nawet jak wróci Kun Fati Demebele to nie pomoże bo nie widać w tym zespole żadnego stylu.. można przegrać, ale chociaż niech będzie widać, ze zespół ma jakiś pomysł na grę nawet jak nie wychodzi, a tutaj nie ma nic..
0
@adukla noo tak tylko kogo miał tak naprawdę wprowadzić za tych zawodników?
0
Jesli to prawda i przyjedzie ktoś kto poukłada chociaż trochę ten chaos na boisku to naprawdę będziemy mogli być zadowoleni. Ja chce przede wszystkim widzieć pomysł w grze, wreszcie PORZĄDNY pressing, chęć i walkę na 1000%
1
@agaFCB to samo mówiliśmy jak odchodził Valverde.. wiadomo kto potem przyszedł i było jeszcze gorzej jednak
1
Bez pomysłu na grę.. Dokładnie! Można przegrać, może się gra nie kleić momentami, ale trzeba widzieć w tym wszystkim jakiś pomysł.. nie tylko klepanie między obrońcami. Piłka zdecydowanie się zmieniła, a w Barcelonie dalej żyją czasem przeszłym gdzie wygrywaliśmy z każdym
0
Bili głowa w mur