4

@robimen12345 Dest z taką grą tez powinien wylecieć, a na Nim można trochę zarobić. Dodałbym jeszcze do tego grona Mingueze

8

Trzeba zacząć od czystki w Klubie i pozbyciu się zbędnych zawodników..

0

Najgorsze w tym wszytskim, że nie ma nawet kasy żeby robić transfery takie jakie Xavi chce.. jest dramat.. Bartomeu rozjebal ten klub

0

Dawać tego Vlahovicia! Potrzeba porządna 9

0

Tylko tutaj potrzeba porządnej, klasycznej 9 typu właśnie Kun, który niestety niewiadomo czy wróci do gry, Cavani, Haaland.. Ferran to nie jest recepta na nasz problem ze strzelaniem bramek..

1

Dzisiaj Lenglet super mecz

4

Bez przesady z tym Wernerem..

0

Ja bym jednak wolał sprowadzić typowa 9 i Adeyemiego skoro jakaś kasa się ma znaleźć ;)

0

Ktoś go widział w akcji?

5

Kasa kasa kasa kasa ;)

11

Gość ostatnio gra jak za starych, dobrych lat !

0

Szkoda, ze Xavi nie przyszedł po tej porażce z Bayernem 3:0 u siebie..

5

Wiecie może czy Fati wróci na Bayern? Fajnie, ze odzyskaliśmy Dembele bo po jego zmianie na prawej stronie się działo! Szkoda tej główki De Jonga

0

Dla mnie Eric i Pique nota wyżej. Obaj bez większych, skandalicznych błędów i w wyprowadzeniu piłki skuteczni.

0

Ale pewnie nie są w 100% gotowi. Bez sensu trochę ryzykować

12

Dawać już ten mecz bo się nie mogę doczekać! Czuje, pomimo problemów kadrowych, że Nasi dzisiaj dadzą z siebie maxa i wygramy. VeB!

4

W sumie fajnie jakby wrócił. W dodatku wychowanek. Widziałbym jego lub Gaye jako zastępcy Alby na LO

0

Niech oni przestaną już płakać

0

Dawaj Mlody, dawaj! Fajnie, ze ogląda się w Barcelonie teraz tak młodych zawodników, wychowanków przede wszystkim! To na pewno będzie procentować w przyszłości

8

Pierwsze koty za płoty. Momentami gra mogła się podobać. Najważniejsze 3 pkt. Pamietajmy, ze Xavi miał może 3 treningi z pełną kadra bo większość była na reprezentacjach. Oby nic poważnego się nie stało Nico i Busiemu. VeB!

6

Dziwić się, że kontuzje się odnawiały, skoro piłkarze mogli sobie decydować kiedy wrócą do gry.. chore to co się działo przez tyle czasu tym klubie

0

To byłby świetny transfer!

1

To dość kontrowersyjna wypowiedz patrząc na jego wiek i status w drużynie.

0

Może lepiej zbierać pieniądze na Haalanda ?

0

Na kapitana go od razu po takiej przemowie haha na pewno może zarazić szatnie swoją ambicja i dalsza chęcią wygrywania

1

@Bobo25 może jak wygramy za tydzień w LM to będą pieniążki za awans z grupy ;)

3

Wczoraj zagrał naprawdę koncert. Dla mnie najlepszy na boisku

0

Kolejny syn marnotrawny po Moribie..

23

Boże co ten Gavi dzisiaj grał to naprawdę aż oczy przecierałem z zachwytu! 17 latek, który ciągnął brał ciężar na siebie, dynamizował całą grę Hiszpanów. Oby Xavi widział ten mecz i ustawiał go, tylko i wyłącznie w środku pola. Na skrzydło się chłopak nie nadaje i tylko marnuje swój potencjał.

3

Czyli tego co Tobie brakuje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?