Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@robimen12345 Dest z taką grą tez powinien wylecieć, a na Nim można trochę zarobić. Dodałbym jeszcze do tego grona Mingueze
8
Trzeba zacząć od czystki w Klubie i pozbyciu się zbędnych zawodników..
0
Najgorsze w tym wszytskim, że nie ma nawet kasy żeby robić transfery takie jakie Xavi chce.. jest dramat.. Bartomeu rozjebal ten klub
0
Dawać tego Vlahovicia! Potrzeba porządna 9
0
Tylko tutaj potrzeba porządnej, klasycznej 9 typu właśnie Kun, który niestety niewiadomo czy wróci do gry, Cavani, Haaland.. Ferran to nie jest recepta na nasz problem ze strzelaniem bramek..
1
Dzisiaj Lenglet super mecz
4
Bez przesady z tym Wernerem..
0
Ja bym jednak wolał sprowadzić typowa 9 i Adeyemiego skoro jakaś kasa się ma znaleźć ;)
0
Ktoś go widział w akcji?
5
Kasa kasa kasa kasa ;)
11
Gość ostatnio gra jak za starych, dobrych lat !
0
Szkoda, ze Xavi nie przyszedł po tej porażce z Bayernem 3:0 u siebie..
5
Wiecie może czy Fati wróci na Bayern? Fajnie, ze odzyskaliśmy Dembele bo po jego zmianie na prawej stronie się działo! Szkoda tej główki De Jonga
0
Dla mnie Eric i Pique nota wyżej. Obaj bez większych, skandalicznych błędów i w wyprowadzeniu piłki skuteczni.
0
Ale pewnie nie są w 100% gotowi. Bez sensu trochę ryzykować
12
Dawać już ten mecz bo się nie mogę doczekać! Czuje, pomimo problemów kadrowych, że Nasi dzisiaj dadzą z siebie maxa i wygramy. VeB!
4
W sumie fajnie jakby wrócił. W dodatku wychowanek. Widziałbym jego lub Gaye jako zastępcy Alby na LO
0
Niech oni przestaną już płakać
0
Dawaj Mlody, dawaj! Fajnie, ze ogląda się w Barcelonie teraz tak młodych zawodników, wychowanków przede wszystkim! To na pewno będzie procentować w przyszłości
8
Pierwsze koty za płoty. Momentami gra mogła się podobać. Najważniejsze 3 pkt. Pamietajmy, ze Xavi miał może 3 treningi z pełną kadra bo większość była na reprezentacjach. Oby nic poważnego się nie stało Nico i Busiemu. VeB!
6
Dziwić się, że kontuzje się odnawiały, skoro piłkarze mogli sobie decydować kiedy wrócą do gry.. chore to co się działo przez tyle czasu tym klubie
0
To byłby świetny transfer!
1
To dość kontrowersyjna wypowiedz patrząc na jego wiek i status w drużynie.
0
Może lepiej zbierać pieniądze na Haalanda ?
0
Na kapitana go od razu po takiej przemowie haha na pewno może zarazić szatnie swoją ambicja i dalsza chęcią wygrywania
1
@Bobo25 może jak wygramy za tydzień w LM to będą pieniążki za awans z grupy ;)
3
Wczoraj zagrał naprawdę koncert. Dla mnie najlepszy na boisku
0
Kolejny syn marnotrawny po Moribie..
23
Boże co ten Gavi dzisiaj grał to naprawdę aż oczy przecierałem z zachwytu! 17 latek, który ciągnął brał ciężar na siebie, dynamizował całą grę Hiszpanów. Oby Xavi widział ten mecz i ustawiał go, tylko i wyłącznie w środku pola. Na skrzydło się chłopak nie nadaje i tylko marnuje swój potencjał.
3
Czyli tego co Tobie brakuje ;)