3

Fajny grajek :)

0

Ktoś coś więcej o Nim może napisać ?

0

Oni są normalni? Nie znajdziemy takiego stopera nigdzie !

3

Dla mnie występ Dembele bardzo słaby. Nie widziałem w jego grze dużo pozytywów w tym meczu. To był taki stary Dembele - niedokładny, nieporadny. Moim zdaniem lepiej wypada jak wchodzi z ławki. Ocena Ter Stegena dla mnie oczko wyżej. Okej, może i strzał Fidela był do obrony, ale przecież uratował Nas przy wyniku chyba to było 1:1 i utrzymał w grze. Skoncentrowany i pewny cały mecz.

27

Odkąd wrócił po kontuzji i trenerem jest Xavi widać duża chęć i dynamikę w jego grze. Oby tak dalej!

36

Chłopak jak poprawi skuteczność to naprawdę będziemy mieć z Niego pociechę ! Dzisiaj widać było jak wszedł, ze ruszył zespół do przodu

3

Odpali, spokojnie :)

1

Ktoś może oglądał ich w akcji?

31

Chłopak był dzisiaj niesamowity!

5

@HubertMlody Alba pauzuje dzisiaj za kartki wiec sam się wykluczył :)

2

A większość tutaj wieszało na nim psy już.. MVP wczoraj!

46

Jak za dawnych wspaniałych czasów! Teraz naprawdę może być tylko lepiej

7

Idealny moment chyba żeby wreszcie z Nimi wygrać

13

Trzeba trochę wyluzować z ta krytyka Ferrana. Okej, miał 3 setki, nie trafił. Zdarza się po prostu, ale najważniejsze, że dochodzi do tych sytuacji. Pokazuje się świetnie do piłek, wychodzi na pozycje. Gole przyjdą same skoro ma te sytuacje. Dobrze, ze tego karnego trafił. W Neapolu będzie mega ciężko. Napoli dzisiaj dramatyczne. Tylko laga do przodu i tyle.

0

To ja już wole De Jonga na ŚO..

5

Chłop ładnie odleciał z tym, że zasłużyli na 3 pkt. Trzeba sobie powiedzieć szczerze, ze daliśmy ciała wczoraj i sami sobie jesteśmy winni

1

Niech On już przestanie tego Busiego wystawić w podstawowym składzie.. chłop wczoraj ewidentnie nie nadążał

1

Przecież to jest dramat. Zamiast iść za ciosem po fajnym meczu z Atletico to my ledwo co remisujemy ze słabym Espanyolem.. Obrona nasza jest dramatyczna, co mecz praktycznie tracimy po dwie bramki. Xavi pcha na sile Gaviego na skrzydło, a tam powinien zagrać Dembele lub Auba.. Chyba pora już skończyć z tym kolesiostwem i grą Busiego w podstawowym składzie.

0

Widziałem go ostatnio w meczu z Milanem to chodzi niesamowicie, mobilny, świetnie trzyma piłkę. Idealnie by pasował do Barcy. Jestem za!

0

Dzisiaj chodził aż miło na lewej, ale nie tylko On zagrał na wyższym poziomie niż w poprzednich meczach. Przydałoby się teraz złapać serie wygramych…

0

Wreszcie jest z kogo wybierać!

8

Akurat z trójki weteranów, On jeszcze daje radę !

0

Możliwe, ze tez Bernat będzie włączony do wymiany

1

Z ciekawością włączyłem jak Blanco wszedł na boisko i muszę przyznać, że możemy mieć z Niego sporą pociechę w przyszłości.

0

Panowie nie ma co wymagać cudów patrząc, że ledwo rejestrujemy nowych zawodników. Takie są realia niestety..

5

Wczoraj piłka dramatycznej chodziła. Odskakiwała, a jak już mieli szybciej pograć to kończyło sie trzech podaniach i strata..

17

Epicki remis Realu xD to ja już chyba wole wygrać jak wczoraj..

2

Nie wiem czy za Koemana grali taka kaszanę jak dzisiaj.. dramat

0

Nie da się patrzeć na tego stojanowa w naszym wykonaniu.. Xavi nie wracaj do początku!

0

To już nawet nie chodzi o LO. Ten meczu udowodnił kolejny raz jak jesteśmy słabo przygotowani kondycyjnie i motorycznie. Athletic grali w niedziele z Realem, a my mieliśmy ponad tydzień wolnego, a mimo tego widać było, że biegają lepiej i są świeżsi.. byli szybsi i silniejsi. Kolejny ciężki mecz, na styku i my nie wytrzymujemy i przegrywamy.. Nasza obrona jest tragiczna. 2 ostatnie mecze i my tracimy 6 bramek!!
Xavi na pewno zmienił dużo rzeczy na lepsze, ale jeśli dalej będziemy zaczynać ustalanie składu od Alby czy Busiego to my daleko nie zajdziemy.. już dawno De Jong powinien grać na pozycji Busiego, a Albie potrzeby jest porządny konkurent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?