2

Oby w niedziele również zagrał na śpd, a Busi ławeczka :)

1

Oni kontrola nad meczem nazywają mozolne klepanie piłki z lewej do prawej, granie do tyłu, zero ryzyka :) Ja dziekuje za taka kontole.. Grają, grają, a potem dostają i tak bramki

27

Tak to jest jak na varze jest kibic Realu ;)

4

Patrząc na zestawienie lini obrony już widziałem, że będzie kupa.. na środku wolny i mało zwrotnych Eric. Obok Kounde, który wrócił po kontuzji. Na PO słabiutki i za wolny do Viniego Roberto i LO 18letni, niedoświadczony Balde. To się nie mogło udać. Szkoda bo Xavi nie miał tak naprawdę opcji na PO poza Roberto. Eric pokazał w tych dwóch ostatnich meczach, że profesora to On może grać, ale z Cadiz czy Mallorca. Balde widać było brak ogrania a tak wielkich meczach i dziwie się, że nie zagrał Alba mimo wszystko. Po jego wejściu od razu na tej lewej coś się zaczęło dziać. Mimo, że Pique zawalił mecz z Interem to jego wielkie doświadczenie w takich meczach na pewno by pomogło. Moim zdanie znowu zawalił Xavi ze składem posyłając taka obronę na ten mecz. Nie byłbym zły jeśli wygralibyśmy w środę bo to był ważniejszy mecz. Ligę można jeszcze spokojnie odrobić. Niestety w czwartek kolejny mecz i nie ma czasu na załamywanie się bo nie można teraz dopuścić żeby Real Nam uciekł. Szkoda, ze sędzia nie sprawdził oczywiście sytuacji z Lewym bo to był karny ewidentny. Tak to jest jak na Varze siędzi Hernandez Hernandez - kibic realu ;p

17

@norbi77 po to Ter Stegen jest na tej bramce żeby bronić i ratować tyłek jeśli trzeba.. chyba nie trzeba przypominać jak była nagonka na Niego, ze się nie nadaje itp.. Zreszta Real w poprzednim sezonie LM wygrał głównie dzięki Courtois

0

Nie było wczoraj chłopa, który weźmie piłkę na siebie i coś zrobi.. Jedna akcja Dembele to za mało zdecydowanie

5

Widząc w niedziele Pique i Erica, a przed Nimi jeszcze Busiego nie wróżę nic dobrego..

15

Hahahahahaha oni przy takim wyniku by pewnie atakowali cała drużyna hahahha

9

Nikomu źle nie życzę, ale dlaczego akurat Oni?! To źle wróży na ten ciężki terminarz w październiku..

0

@Bogan akurat Ferran wyglądał w Monachium lepiej niż Raphinha :) Zreszta Brazylijczyk nie błyszczy jakoś bardzo po meczach przedsezonowych

13

@jarkszon Taa, a ostatnio pisali tutaj, że Fati zrobił przed pół godz niż Ferran. Obaj grają w kratkę

0

Okienko kończy się o 0:00 czy jeszcze jutro będzie trwać ?

7

Wkrótce, a jutro kończy się okienko.. ciekawe jak oni się z tym wszystkim wyrobią. No i ta wisienka na torcie?

0

No i się tam zmarnuje ;)

0

@yoli a czy jest to PO na wygrana w LM? Zdecydowanie nie.. niestety Barca nie ma w tym momencie boków obrony. Araujo to tez nie PO, a na LO młodziutki Balde i Alba, który nie wytrzymuje najważniejszych meczów. Wątpię, ze Galan załata dziurę na LO.

0

Zamotane to wszystko

0

A dopiero się sr**, że w pucharach chce grać.. Powodzenia!

1

Mogliby porządnie ruszyc po Gaye, skoro nawet Balde będzie teraz grał zamiast Alby. Wcześniej wydaje się, ze nie chcieli Gayi ściągać bo bali się posadzić Jordiego na ławkę.

2

Odejdzie Auba i Depay to by się akurat przydał bardzo

1

Myśle, ze skupią się bardziej na PO, odpuszcza Alonso i dadzą szanse Balde. Zreszta, to byłaby najlepsza opcja!

7

A My kupujemy Alonso - wychowanka Realu…

0

To już lepiej dać szanse Destowi, zostawić Roberto na PO i niech Araujo gra tam w ważniejszych meczach

19

Uspokójcie się tu co niektórzy. Laporta i Xavi chcą szybko stworzyć zespół, który od razu, w tym sezonie będzie walczył o każde trofeum. Wiadomo jaka jest finansowa sytuacja Klubu - czyli fatalna.. dlatego te wszystkie kombinacje z tymi dźwigniami, obniżaniem ponownie pensji itp. Kombinują i na pewno, jak nie w sobotę to już na 2 kolejkę wszyscy będą zarejestrowani. Trzeba się cieszyć i wspierać, ze wreszcie ktoś próbuje to wszystko poskładać do kupy, po tym burdelu z Bartomeu, który trwał pare lat. Od sprzedaży Neymara ta cała szopka się zaczęła. Dopiero co każdy podniecał się jaki to Alemany jest wspaniały, cudotwórca itp, a teraz jak pojawiają się drobne problemy, które tez pewnie nakręca prasa nagle każdy najeżdża na zarząd. Trzeba się uspokoić i na pewno wszystko będzie dobrze. Jeśli nie uda się sprowadzić już Alonso to chyba nikt nie będzie płakał z tego powodu.

0

Już kręcenie od początku się zapowiada

0

To mu wyjdzie zdecydowanie na dobre! Oby wrócił za rok i grał już regularnie.

0

Na pewno Balde nie jest wcale gorszy. Za Alonso przemawia tak naprawdę tylko doświadczenie.

2

Balde powinien otrzymać szanse jako zmiennik Alby. Pokazał w tournee naprawdę dobra jakość na LO!

3

Nico dzisiaj pokazał, że spokojnie może być alternatywą dla Busiego

9

Nico dzisiaj pokazał kolejny raz, że spokojnie można go wystawiać na pivocie żeby trochę oszczędzić Busiego

3

Zasiadamy w fotelu i oglądamy, pomimo budzika do pracy o 5:30!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?