Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe czy go głowa nie zaboli jak Nim w dziadku trochę chłopaki podkręcą ;)
0
Niestety udało mi się zobaczyć tylko ostatnie 15 min meczu. Może mi ktoś napisać kto się wyróżniał najbardziej? Jak nowi Kessie i Torre zagrali? Ciekawi mnie tez Collado? Dzięki !
0
Macie jakiś pewny link, nie licząc YT?
4
Dawać go! Na pewno lepsza opcja niż Alonso
13
Można na Niego nagadywać i psioczyć, ale taka prawda, że gdy doznał kontuzji to nie miał kto trzymać naszej obrony. Nie było lidera..
0
Depay w reprezentacji jest zupełnie innym zawodnikiem. Nie chodzi mi tu wcale o gole, ale o samą gre. W Barcelonie czasami gra tak jakby miał splecione nogi, coś go czasem jakby paraliżuje i brakuje mu luzu. Mam nadzieje, ze zostanie i w przyszłym sezonie pokaże na co go stać!
14
Szybka akcja i do domu :)
7
Ach ten Gavi.. niesamowity jest
7
Do De Jonga to tez chyba drużyna się musi dostosować, a nie tylko zgadzać pozycja na boisku? Bo dzisiaj pokazał, że jak nie idzie to nie potrafi wziąć gry na siebie i dać coś ekstra
6
Bernardo w środku to naprawdę by było marzenie! Świetny zawodnik, który z marszu wskoczyłby do pierwszego składu.
1
Nie widziałem meczów Chelsea za wiele w tym sezonie. Jak oglądałem to akurat Christansen miał kontuzje. W meczu z Realem objeżdżał go Vinicius na biegi co nie jednego w tym sezonie tak robił. Nie licząc może Araujo. Ja wierze, że będzie dobrym wzmocnieniem na ławkę bo jednak wierze nadal w transfer Koulibalyego.
2
Pozycja mu odpowiada :)
16
Dobrze, ze 17 letni Gavi i 19 letni Pedri nie narzekają, że grają na złej pozycji hahaha
5
Dla mnie Araujo w tym sezonie najlepszy. Skała!
1
To będzie Nasz wielki ,,transfer’’ jeśli będą go omijały kontuzje !
3
Ciężko się czyta ten przegląd prasy. Real w tym sezonie LM był niemożliwy. Grając taki piach z PSG, Chelsea w rewanżu i City wygrał LM. Oddając jeden strzał w bramke.. jak widać nie trzeba było grać kosmosu w tej edycji LM żeby wygrać. Boli… oby Barcelona się ogarniała, zrobiła transfery w miarę swojej sytuacji finansowej i jedziemy od sierpnia znowu. Z wiarą!!
17
A gdzie Alba? Świetnie liczby wykręca w tym sezonie
0
@Krtg pewnie by go nawet w Barcelonie nie było. Umie się świetnie odnaleźć tylko trzeba poprawić skuteczność. Ja bardzo w Niego wierze
0
Wiadomo, ze każdy wolałby Gaye, ale to nie jest koncert życzeń. Dalej nie wiadomo czy On w końcu zostaje w tej Valenci czy odchodzi. Alonso dla mnie tez świetny zawodnik na LO. Dużo oglądałem Chelsea w tym sezonie i grał naprawdę dobrze. Nie ma co narzekać jeśli rzeczywiście przyjdzie.
4
Idealny nagłówek: Cel osiągnięty. Nie ma co więcej się rozpisywać na temat tego meczu. Mecz taki piknikowy, jak sparingowy. Żadna z drużyn nie chciała chyba włączyć 6 biegu. Nie można tez niego zbytnio wyróżniać za ten mecz. 2 miejsce wiec trzeba się serio cieszyć bo jak sobie przypomnicie początek sezonu, jeszcze mecz z Koemanem to dużo osób pisało tutaj, ze dobrze jak LE będzie. Nie wspominając o 2 miejscu.
0
Aż ciężko uwierzyć, ze Robert tutaj przyjdzie patrząc, że jest przecież bramkostrzelny Auba. Myślicie, że Auba zaakceptuje role rezerwowego czy będą się dzielić minutami z Lewym?
8
Co Oni się uparli w Barcelonie na tego Busiego.. już powoli czas na zmiany, a Frenkie był tutaj kupiony z myślą żeby jego właśnie zastąpić. Tylko jak zrobić jeśli dajemy mu pograć na jego pozycji 1 mecz na 30? Potem jest gadka, że się tam nie nadaje. Tylko dajmy mu się najpierw wykazać w większej ilości meczów, a potem oceniajmy.. To będzie błąd jeśli go Barca sprzeda
15
Ja mimo tych ostatnich słabszych meczów nadal wierze w Ferrana. Widać, ze chłopak czuje grę Barcelony, fajnie porusza się bez piłki, piłka go szuka, a jak poprawi skuteczność to będzie dobrze! Chyba za bardzo chce się przełamać i dlatego mu nie wychodzi..
6
Wreszcie sobie chłop odpocznie bo zajeżdżany jest w tym sezonie jak Alba czy Pedri..
5
Alves dalej to ma!!!
12
Chłopak jest niemożliwy! Oby tylko go kontuzje omijały
0
@Chunjae dokładnie!
0
Dziwicie się, że nagle chce przedłużyć ?Chłop znowu doznał kontuzji to kto by go chciał? Cały sezon praktycznie jest poza grą
0
Trzeba walczyć o 2 miejsce i tak
3
Nagadujcie na tego Ferrana dalej, a i tak Xavi będzie robił swoje i będzie na Niego stawiał bo mu idealnie pasuje do systemu gry. Doskonale każdy wiedział jakie ma słabe i mocne strony. On na pewno nie będzie strzelał bramek na potęgę.. Swoją droga, dlaczego nie widzicie tego jak bezproduktywnie gra Auba? Trzeba mu dograć piłkę na nos bo inaczej lipa.. mało daje jeśli chodzi o rozegranie i chyba tylko bramki dają mu tutaj oddech, na tym forum bo jego tez byście zjedli.. Jak to dobrze, ze Xavi jest Trenerem bo po tych słabych meczach nikt by się nie nadawał gry według „ekspertów” tutaj.