0

Para Pique - Lenglet w LM w fazie pucharowej kojarzy mi się z meczu z Bayernem.. ;/

8

Oby takie oceny były po meczu z PSG !

0

To może zacznij grać odważniej, częściej do przodu to wtedy będziesz grał więcej

4

Pamietam podobny artykuł przed meczem Bayernem... [*]
Dajcie spokój już. Ja wierze, ze awansujemy, ale nie ma co tak wypisywać. Obawiam się o nasza defensywę i Busiego

21

Dobry sędzia. Można być raczej spokojny o sędziowanie.

1

Moim zdaniem jeśli nie ma karnego to nie powinno być wolnego bo przecież przed 16 nic Albie nie robił obrońca.. dziwna decyzja

2

Jeszcze coś dodam bo naprawdę niektórzy tutaj chyba nie myślą trzeźwo albo żyją tylko przeszłością.. Nie można było oczekiwać wczoraj cudów patrząc na skład i sytuacje kadrowa. Myśleliście, ze przejedziemy się po Sevilli z Firpo na PO, z młodym Manqueza, który jest trochę zapchajdziura, Umtitim, który po kontuzji widzimy wszyscy jak gra. Dodając Busiego na ŚPO, który jest hamulcowym to nie można oczekiwać wiele. Tylko niestety nawet nie ma zmienników dla tych Panów i to jest problem. Za tydzień mecz z PSG, a my tak naprawdę nie mamy kim rotować na sobotę żeby podstawa odpoczęła.

0

Jak ten Kounde wszedł w nasza obronę przy tej bramce to kryminał jakiś! Pokazała to jak Busi gra bez jaj, powinien go bardziej przyostrzyć, a nie tylko wystawił nogę jak c***. No i niestety druga sprawa jak się dał ograć Umtiti.. Ja mam nadzieje na wygrana z PSG, ale z taka obrona to naprawdę będzie ciężko. Może Araujo już wróci?

1

Ciężko jest wygrać z mocna Sevilla z Firpo na PO, z Umtitim, który co mecz odwala jakaś gafę i z Busim w środku, którego rozegranie piłki sprowadza się do podania do tylu lub do najbliższego. Przecież On się ledwo z piłka obraca.. Gramy co 3 dni ta sama 11 i to się odbija na grze ewidentnie. Jeszcze te dogrywki, które ostatnio graliśmy. Widać było dzisiaj trochę, ze chcemy zagrać na chodzonego żeby trochę tez przyoszczędzić paliwo już na za tydzień na PSG. To jest zrozumiałe. Przecież Koaman jakby nawet chciał rotować składem w sobotę przed LM to nie ma pola manewru poza Trincao Puiq i Lenglet, nie licząc Barcy B. Smutna prawda niestety. Ciężko widzę ta obronę na mecz z PSG. Za dużo ostatnio bramek tracimy..

3

Dajcie co niektórzy sobie spokoj, ze padaka dzisiaj itp. Piłkarze maja prawo być zmęczeni, cały czas gramy jednym składem przez kontuzje, a na ławce nie ma wartościowych zmienników

5

Koledzy uratowali dzisiaj Busquesta. Przecież to był kryminał co on dzisiaj zagrał, a przy tej pierwszej bramce co zrobił? Jeszcze Iglesias nie był przy piłce, a ten zamiast za Nim biec to już pokazywał ręka, ze spalony. Skandal ! Tylko co ma biedy Koeman zrobić skoro nie ma żadnego piłkarza, który by prezentował tak naprawdę wyższy poziom bo Pjanic tez nie dojeżdża niestety

0

Po tym meczu Busquest powinien się z ławki nie podnosić.. najpierw faul, a później zgubił krycie

7

To nie będzie w sumie wielka niespodzianka jeśli dzisiaj stracimy pkt przy rotacjach w składzie, ale nie ma co się dziwić, ze trener musi dawać szanse zmiennikom przy takim kalendarzu. Szkoda tylko, że jakoś na ławce pozostawia wiele do życzenia. Boje się o pare stoperów Umtiti - Lenglet. Obaj są bardzo niepewni, często nieskoncentrowani i lubią dawać prezenty rywalom. Zreszta wiemy o tym wszyscy. Araujo wiadomo tez musi odpocząć.

1

Tylko NIE Bilbao.. za dużo już z nimi graliśmy w tym sezonie i grają strasznie chamsko

0

Szkoda, że głowa się wyłącza przy najważniejszych meczach

2

To tylko pokazuje jak Barcelona poprawiła się pod względem fizycznym. Naprawdę tutaj Koeman zrobił świetna robotę! Mam nadzieje tylko, ze te dogrywki, które ostatnio graliśmy, to, ze gramy co 3 dni praktycznie i tym samym składem nie odbije się na nas na meczu z PSG i na pozostałej części sezonu. Ja osobiście nie pamietam takiego sezonu z tyloma meczami. Nie pamietam tez kiedy ostatnio graliśmy 1 mecz w tygodniu?
A tak wgl to kiedy wraca Coutinho?

12

Jak ktoś miał jeszcze wątpliwości czy sprzedać Messiego czy nie to chyba po wczorajszym meczu już zna odpowiedź. Gdyby nie On to nie byłoby tych bramek na dogrywkę. Nikt takich piłek nie potrafi zagrywać jak Leo!

4

Wreszcie mamy trenera, a nie jakiegoś wuefistę ze szkoły

6

Redakcja musi Grizmannowi dać MOTM po tym meczu

1

Ale zabawa w tej dogrywce maskara! BARCAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

3

Co ten Dest dzisiaj odwala?!

3

@Krzyszt8f_xd a widziałaś statystki? Jakby nie indywidualne błędy kolejny raz, tym razem Umtiti to by dogrywki nie było

0

Wierzyłem do końca!! Taka Barce chcemy oglądać! Ale kurde.. ile będziemy jeszcze rozdawać tych prezentów w tym sezonie?

2

Niektórzy tutaj chyba znaleźli sobie kozła ofiarnego w osobie Trincao. Wcale źle nie gra, na pewno lepiej od Griezmanna. Pewnie i tak Demebele za Niego w przerwie...

0

Nie wiadomo czy AS sobie czegoś nie wymyślił..

25

A Marca oczywiście musiała uszczypnąć Barce pisząc, ze podarowaliśmy Suareza. Szkoda, że nie piszą o problemach Realu

6

Nie szczypie się w język kolejny raz. To może się podobać!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A Garcia od razu będzie zbawca naszej obrony... Chciałbym to zobaczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?