11

On jest uparty.. Dałby szanse temu Puiqowi, ale lepiej stawiac na Busiego, który nic nie wnosi do gry. Zero wniosków nie wyciąga. Kolejny raz dekoncentracja w końcówce mogła się dla Nas źle skończyć. Nie wróżę niczego dobrego na te dwa mecze wyjazdowe z Bilbao i Granada, a trzeba jakoś rotować składem bo się zajedziemy. Dochodzi jeszcze w dodatku ten Superpuchar..

2

Kolejny gol Suareza ...

2

Znowu tego Asensio będą na sile pchać do góry hahhaha

0

Dobry skandalista hahaha

2

@Norbi2021 trzeba było Griezmanna im oddać co chyba większa pensje pobierał niż on..

0

Pewnie to chwyt marketingowy tylko do wygrania wyborów, a wcale z nikim nie rozmawiają

12

Przestańcie najeżdżać na Koemana. To i tak nic nie da. Nie wyrzuca go bo nawet nie mieliby kogo teraz zatrudnić. Nikt tez do tego syfu nie przyjdzie. Trzeba mu kibicować, a ten kto nie chce to nieCh idzie kibicować innemu zespołowi, który w tej chwili gra dobrze. Kibicem się jest zawsze, a nie na chwile. Wiadomo w jakiej sytuacji znajduje się w tej chwili Klub. Trzeba będzie jakoś się podnieść finansowo i sportowo i pozbierać się do kupy. Jeszcze się będziemy cieszyć piękna gra, tylko niestety musimy poczekać. Ja wierze, że coś ugramy jeszcze w tym sezonie. Nie mamy tez szczęścia i trapią Nas kontuzje. Fati, Roberto, teraz znowu Cou, który moim zdaniem dał dzisiaj fajna zmianę. Piłka nie chce wpadać do siatki bo sytuacje są tylko trzeba strzelać lepiej. Do tego jak wspomniałem wcześniej sami sobie niestety bramki strzelamy przez dziecinne błędy.. Dobrze, ze ten rok się już kończy, nie tylko z powodu gry Naszych. WIARA! Dobranoc :)

1

Tutaj nawet Guardiola nie pomoże jak sobie sami bramki strzelamy.. Neto, Ter Stegen, Lenglet i dzisiaj Araujo. Nie rozumiem dlaczego niektórzy tutaj najeżdżają na Firpo? Dzisiaj jeden z lepszych na boisku, dwie asysty tak naprawdę, bo jedna wiadomo niezaliczona, szarpał cały czas do przodu, pokazywał się do gry. Widać, ze na wahadle mu lepiej niż na LO. Lepiej popatrzymy jak gra Griezmann. Przecież tego się oglądać nie da. Nie potrafi dobrze przyjąć piłki, szarpnąć do przodu, a dzisiaj liczyłem, ze pod nieobecność Messiego zagra na luzie. Fajnie Dembele wszedł w mecz, bramka. Szkoda mi trochę Martina, ale Messi tez nie trafiał wiele razy z karnych, a chyba miał pierwszeństwo bo trafił z Dynamem. Dzisiaj się nie udało, ale nie tylko jemu czasami + nieuznany gol. Jeszcze zaświeci dla Nas słońce tylko trzeba w to wierzyć i kibicować im dalej! Wiadomo, ze Bartek zniszczył ten Klub przez swoje decyzje i teraz to trzeba odkręcać jakoś.. Zacznijmy od zarządu, może uda się jakiś transfer w zimie przeprowadzić.

31

Tutaj nawet Guardiola nie pomoże jak sobie sami bramki strzelamy.. Neto, Ter Stegen, Lenglet i dzisiaj Araujo. Nie rozumiem dlaczego niektórzy tutaj najeżdżają na Firpo? Dzisiaj jeden z lepszych na boisku, dwie asysty tak naprawdę, bo jedna wiadomo niezaliczona, szarpał cały czas do przodu, pokazywał się do gry. Widać, ze na wahadle mu lepiej niż na LO. Lepiej popatrzymy jak gra Griezmann. Przecież tego się oglądać nie da. Nie potrafi dobrze przyjąć piłki, szarpnąć do przodu, a dzisiaj liczyłem, ze pod nieobecność Messiego zagra na luzie. Fajnie Dembele wszedł w mecz, bramka. Szkoda mi trochę Martina, ale Messi tez nie trafiał wiele razy z karnych, a chyba miał pierwszeństwo bo trafił z Dynamem. Dzisiaj się nie udało, ale nie tylko jemu czasami + nieuznany gol. Jeszcze zaświeci dla Nas słońce tylko trzeba w to wierzyć i kibicować im dalej! Wiadomo, ze Bartek zniszczył ten Klub przez swoje decyzje i teraz to trzeba odkręcać jakoś.. Zacznijmy od zarządu, może uda się jakiś transfer w zimie przeprowadzić.

2

Kolejny mecz gdzie sami sobie strzelamy bramke i tracimy punkty.. brak słów kur....

9

Mam nadzieje, ze w kolejnym meczu nie wróci do ustawienia z przodu z Cou - messim - grizmannem i Braitwatem..

3

Niestety taka prawda, że w tej chwili nie mamy ławki, a jakieś zmiany Koeman musi robi bo nie da sie całego sezonu zagrać jedna „11”. Nie ma kto wejść żeby szarpnąć, nie ma kto wejść żeby w środku było poukładane jeśli na boisku nie ma De Jonga i nie ma kto wejść do tyłu bo dalej nieprzygotowany i ociężały jest Umtiti, a Firpo nie jest godnym zmiennikiem dla Alby.

2

Dobry mecz dzisiaj, gol, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Wiadomo jakie babole robił, przez co niepotrzebnie padały bramki. Oby tak dalej i trzeba złapać długa serie zwycięstw!

6

Dawno nie widziałem takiego nagłówka na tej stronie. Niby słaby rywal? Okej, słaby, z dołu tabeli, ale nie chce myśleć co by się działo gdybyśmy dzisiaj stracili punkty, a wiadomo jak Nam idzie na wyjazdach.. Teraz każde zwycięstwo w lidze jest bardzo ważne. Trzeba iść za ciosem i wygrać po świętach!

0

@dawid230188 tzn? Czyli po jego wejściu wszystko było w porządku ?

15

Kolejny raz gdy są robione zmiany to gra siada od razu.. Busi nie dojeżdża już niestety i trzeba sobie zdać z tego sprawę wreszcie!

5

Sorry, ale niech oni wreszcie zaczną przekładać to wszystko co mówią w mediach na boisko bo cały czas jest gadanie, ze się nie powinno, ze się wyciągnie wnioski itp, a później wiadomo jak wychodzi. Samo się nic nie wygrać, to już nie te lata, w których drużyny grające z Barcelona prosili o jak najmniejszy wymiar kary.

2

Oglądam Real. Niestety pokazują Nam jak wychodzić z kryzysu.. Oni się potrafią spiąć jakaś, a u Nas..? Boli to trochę

1

Jemu pewnie chodzi o maksimum jeśli chodzi o skład w tej chwili. Nie oszukujmy się. Gramy bez skrzydeł, bez „9”, bez stoperów tak naprawę, bo Pique kontuzja, Umtiti dopiero dochodzi do siebie po kontuzji, Langlet się nie nadaje, żeby być liderem defensywy. Mamy dwóch młodych stoperów, którzy są niedoświadczeni. Nie ma tak naprawdę kto z ławki wejść. Ja nie bronię Koemana, ponieważ mógłby dać szanse temu Puiqowi mimo wszystko, ale nie ma kto wejść z ławki i szarpnąć. Messi ma przebłyski, ale tez sam nie wygra już meczu jak kiedyś. Nie jest ciekawie tak naprawdę i oby do okienka i modlić się żeby kogoś ściągnęli bo naprawdę będzie lipa. Tutaj Garcia na obronę nie pomoże, nie poukłada tego bo tez jest młody chłopak to nie ma co po Nim oczekiwać, ale nie ma doświadczonego, ogranego stopera poza Pique, który będzie grał obok młodych.

0

@th@les on jest rocznik 1996

9

A co myślicie o Merino z Sociedad? Wydaje się fajna opcja. Nie byłby może zbyt drogi, fajny przegląd pola, dobry strzał, bardzo mobilny.

4

Co to za kolejny wynalazek?

0

Nie ma co pompować balonika na sile. W meczu z Levante cała drużyna grała słabo. Chciałbym zobaczyć powtarzalność i ciągłość w grze całej drużyny. Ciekawe jak zagrają w sobotę?

5

Tak naprawdę mogło to puść w jedna lub druga stronę. Mogliśmy zamknąć mecz w 1 połowie lub gdyby Grizzu strzelił na 3:1, a mogliśmy to jeszcze zremisować gdyby nie Pedri czy Marc. Cieszy wygrana!

0

Jeszcze jak Trincao można pochwalić bo wszedł i próbować szarpnąć, dobrze pracował w obronie, tak Pjanic i Alena kryminał. Pierwszy z Nich spóźniony, nie doskakiwał, jakiś taki ociężały, a drugi co piłka do straty i jechali z Nami tak, ze można było na zawał paść. Szczególnie jak zrobił ten bezsensowny obrót przed naszym polem karnym..

4

Mam nadzieje, ze koleiny dyrektor sportowy będzie na tyle ogarnięty, ze nie będzie wypożyczył zawodników tylko sprzedawał! Po co Firpo na wypożyczenie? Żeby wrócić na początku nowego sezonu i znowu gdzieś się tułać tak jak inni? Sprzedać i mieć spokoj!

1

@wojpie6377 ciekawe czy będą ten punkt odniesienia będzie utrzymywany w kolejnych meczach

3

Ciekawe czy z takim samym zaangażowaniem intensywnością zagramy w sobotę.. Boje się trochę, ze znowu wrócimy do tego modelu gry w meczach z Juve, Cadiz, Levante. Obym się mylił.

0

Obyście to nastawienie i intensywność utrzymywali..

23

Widzę, ze połowa tutaj potrafi tylko narzekać.. Ze druga połowa słaba, ze ten słaby, ze tamten słaby.. Dajcie sobie siana trochę. Nie będzie takiej gry jak kiedyś co z każdym wygrywaliśmy 3-4 bramkami w lidze i w LM tez się liczyliśmy. Budujemy wszystko od nowa. Trzeba się cieszyć z tego co teraz mamy, a należą się brawa Naszym, ze po takim dramatycznym meczu z Levante zagrali wreszcie ambitnie, każdy biegał, starał się, grali szybko, wymienili piłkę, pozycje na boisku. Mingueza nie licząc jednego poważnego błędu dobry mecz, Araujo świetnie kolejny raz. Messi wreszcie biegał i rozdzielał piłki jak kiedyś. Alba wreszcie fajnie zagrał i był najlepszy na boisku. De Jong pracował za dwóch - 12 km przebiegnietych. Co do Trincao - okej, chłopak na razie nie dojeżdża, ale nie można go już skreślać, a po za tym nie da się grać całego sezonu jedna 11, a wiadomo, ze Dembele i Fati kontuzjowani. Mi wreszcie chciało się oglądać mecz Barcelony. Szczególnie 1 polowe. Brawo!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?