Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem, jakoś nie cieszy mnie ta wygrana. Wiem, że prawdziwy kibic nie powinien tak pisać, ale jakbyśmy dzisiaj odpali to też by i dobrze było. Może by coś ruszyło jeśli chodzi o zwolnienie Xaviego. Nie da się oglądać meczów Barcelony w tym sezonie. Wszystko jest niejakie, piłkarzy wyglądają jakby nie wiedzieli jak mają grać. Nie ma żadnych schematów, nie ma wymienności pozycji. Nie ma tak naprawdę żadnych pozytywów. Xavi rzuca piłkarzy po pozycjach, gdzie siebie chce to tam będą grać. Ferran już w tym sezonie zagrał na każdej pozycji w ataku, a wszystkie bramki strzelił grając na 9. Roque… przerażające to jest. Przychodzi młody chłopak i zamiast go powoli budować to Xavi rzuca go na skrzydełko bo przecież na 9 MUSI grać Lewy. Kurde.. Nie da się na to wszystko patrzeć. Mamy lepszą kadrę niż rok temu, a gra jest 100% gorsza, a Xavi albo tego nie widzi albo o tym nie chce mówić. Tylko ile jeszcze? Ile jeszcze będziemy patrzeć na tą padlinę?
4
Krok w przód, krok w tył i tak w kółko.. Po Koemanie myślałem, że już nikt większych głupot nie będzie gadał, a jednak Xavi go przebił i to bardzo. Ja już chcę innego Trenera nie tylko żeby się gra zmieniła, ale żeby ktoś wreszcie mówił jak rzeczywiście jest, a nie sprzedawał kibicom takie farmazony.
5
Roque wchodzi i wchodzi na skrzydło.. xd No krew zawala jak się widzi co też Xavi robi. Kolejny zawodnik będzie stracony jak nie będzie grał nie na swojej pozycji. No tak bo Lewandowski musi grać ;)
1
Pora się pakować Xavi :)
0
A może Guiu na skrzydełku? ;)
8
Miejmy nadzieję, że może kiedyś wróci do Barcy..Ma rację. Co jak co, ale Koeman dawał szansę młodym zawodnikom i dzięki Niemu rozwinęli się Pedri czy Gavi.
0
@Maker0 a Xavi prowadził jakiś poważny klub zanim przyszedł tutaj? Przeczytaj artykuł jak Motta zdobywał doświadczenie i teraz radzi sobie świetnie w Bolognii, gdzie ma jedną z najmlodszych zawodników w lidze. Lepszej kandydatury niż On czy Marquez nie widzę skoro nie mamy pieniędzy.
0
@BORO_12 widzi to i pewnie by zrobił jakby mieli fundusze na nowego trenera. W dodatku trzeba go zarejestrować. Nie ma kasy i mydła oczy w mediach jak się tylko da. Takie jest moje zdanie. Każdy widzi, że Xavi się pogubił i nie da rady tego poukładać. Nie ma nawet żadnych argumentów, że tak może być. Trzeba postawić na Marqueza do końca sezonu bo z Xavim ciężko będzie ugrać TOP4.
2
Możecie się co niektórzy śmiać, ale dawać Marqueza! Ma najmłodsze rezerwy chyba w historii Klubu, a radzi sobie bardzo dobrze i przy Nim zawodnicy się rozwijają, a rezerwy nie grają schematycznie tylko w różnych wariantach. Na pewno Rafa mógłbym trochę wstrząsnąć tą szatnią i do końca sezonu by mógł to pociągnąć. A później zobaczymy czy udałoby się uzbierać kasę na jakiegoś poważnego trenera. Tylko już bez tego DNA..
2
Pisałem już to wcześniej. Ryba psuje się od głowy. Laporta zawalił sprawę zatrudniając niedoświadczonego w Europie trenera. Zapatrzony jest w to głupie DNA Barcy, które było skuteczne 15 lat temu, a teraz caly świat się z tego śmieje. Wiedząc, że mamy poważne długi zaczął uruchamiać dźwignię na transfery, z których teraz nic kompletnie nie wynika. Życzyłbym sobie takiego prezydenta jak Real. Pomimo braku światowej klasy 9, wiele poważnych kontuzji, oni nie panikują tylko chłodno oceniają sytuację i mogą grać tym co mają aktualnie.
0
Bardzo fajny artykuł, jak również wcześniejszy podcast po meczu z Osasuna gdzie była rozmowa z Maciejem Miko. Panowie powiedzieli w tym podcaście wszystko, jak również dobrze zostało to zobrazowane tutaj, w tym artykule. Jak Xavi obejmował Barcelonę zajmowaliśmy wtedy w lidze 9 miejsce i udało się wyciągnąć 2 miejsce. Pamiętam grę w tym okresie, która była świetna, wszystko chodziło jak trzeba, pressing był morderczy dla rywali. Xavi pokazał, że potrafi poukładać dobrze te klocki, aby funkcjonowało to jak należy. Co się więc stało, że Barcelona to zatraciła? Czy piłkarze przestali wierzyć w Xaviego? Czy nie chcą z Nim iść w tym samym kierunku? A może Xavi się pogubił w tym wszystkim? Już poprzedni sezon był gorszy pomimo Mistrzostwa, ale to co się teraz dzieje to jest kryminał.. Wątpię jednak, że co by się teraz nie stało, to nie zwolnią Xaviego.. nie mamy kasy na nowego trenera, ani na to żeby go zarejestrować. Jedyne wyjście to Marquez do końca sezonu.
3
Trzeba poczekać aż może Unionistas Nas wyrzuci w czwartek z PK to się zarząd wreszcie obudzi? Może grają na zwłokę bo nie ma na kogo teraz szybko postawić, nie ma kasy w Klubie. Ja bym dał szansę Marquezowi dokończyć sezon. Aż skręca człowieka na myśl, że ma tą padlinę oglądać jeszcze pół sezonu..
1
Jasne, dalej się bawcie i udawajcie, że się nic nie stało :) Powinni dać szansę Marquezowi dokończysz sezon, a później postawić na kogoś kto wreszcie będzie potrafił pracować z kadrą jaką ma - De Zerbi czy Michel
2
Najgorsze: Xavi do końca sezonu. Nie wierzę, że go zwolnią, chyba, że Marquez dokończy sezon. Nie ma kasy na trenera z zewnątrz niestety
0
Kur** NIE! Nie.. jak tak można pluć w twarz kibicom? Znowu ta sama gadka, znowu to samo. Niech ktoś wyjdzie i powie po męsku jak jest, a nie tylko klepanie po ramieniu i będzie dobrze
1
Przecież my nie wiemy co mamy grać. Każdy stoi i nie wie gdzie ma się poruszać. Ta piłka chodzi w żółwim tempie, wszystko jest przewidywalne..
3
Brak słów na to co gramy.. Real się śmieje i Nas kompromituje.
0
Fermin Lopez!! Dziękuję, dobranoc. Już teraz ma ciężko z minutami jak do gry już wraca Pedri, a co dopiero będzie jeśli przyjdzie kolejny niepotrzebny pomocnik. Dajcie WRESZCIE Trenera, który potrafi pracować z takim składem jaki posiada aktualnie, a nie tylko chce transferów. Z których i tak nic koniec końców nie wynika.. Masakra
0
Twoje DNA to minimalizm. Sam o tym wspomniałeś ostatnio w wywiadzie i widać to na boisku. Nawet po wczorajszej wygranej Nasze humory, kibiców nie są lepsze..
Nie wiem co lepsze? Wygrać i dalej brnąć w to wszystko co się teraz dzieje bo to przecież 1 mecz, a My potrafimy się spiąć na Real? Czy może lepiej dostać ostro i ktoś pomyśli wreszcie żebyś tego wuefistę zwolnić?
19
Wrzucę to jeszcze raz tutaj. Tego czytać nie da. Mamy Trenera minimalistę, który chce wygrywać trofea, nie ważne w jakiś sposób, nie myśląc kompletnie o rozwoju zawodników..
Xavi wcześniej mówiłeś, że Barcelonie trzeba nie tylko wygrywać, ale przy okazji grać ładnie dla oka. Ciekaw jestem dlaczego teraz o tym nie wspomina ;) Ciężko się czyta te jego wypociny na konferencjach.. myślałem, że po Koemanie nie będzie więcej takiego odklejonego trenera. Niestety Xavi go przebija. Koeman przynajmniej mówił często jak jest, nawet w brutalnych słowach. Xavi twierdzi, ze jest wszystko wspaniale, nic się złego nie dzieje ;) Czy może tylko tak mówi, a wie, że jest lipa? Nie wiem czy nie lepiej jakby nie wygrali tego SPH bo to da wielki argument Xaviemu żeby zostać. Wiadomo, że to jest turniej, gdzie wygrywasz 2 mecze i masz puchar więc wszystko się może zdarzyć i pewnie fartem możemy wygrać. Bo przecież chyba nikt nie ma wiary, że wygramy z przekonaniem, bez wątpliwości? Ostatni taki mecz wygraliśmy we wrześniu..
0
Xavi wcześniej mówiłeś, że Barcelonie trzeba nie tylko wygrywać, ale przy okazji grać ładnie dla oka. Ciekaw jestem dlaczego teraz o tym nie wspomina ;) Ciężko się czyta te jego wypociny na konferencjach.. myślałem, że po Koemanie nie będzie więcej takiego odklejonego trenera. Niestety Xavi go przebija. Koeman przynajmniej mówił często jak jest, nawet w brutalnych słowach. Xavi twierdzi, ze jest wszystko wspaniale, nic się złego nie dzieje ;) Czy może tylko tak mówi, a wie, że jest lipa? Nie wiem czy nie lepiej jakby nie wygrali tego SPH bo to da wielki argument Xaviemu żeby zostać. Wiadomo, że to jest turniej, gdzie wygrywasz 2 mecze i masz puchar więc wszystko się może zdarzyć i pewnie fartem możemy wygrać. Bo przecież chyba nikt nie ma wiary, że wygramy z przekonaniem, bez wątpliwości? Ostatni taki mecz wygraliśmy we wrześniu..
17
Mamy farta w tych losowaniach co tylko przedłuża żywot Xaviego :) Najpierw Napoli, teraz Unionistas.
0
Jemu to przydałoby się takie 2:8 z Bayernem to może by przestał gadać takie głupoty. Chociaż czytając jego wypowiedzi to pewnie i nawet na taki wynik miałby wytłumaczenie. Masakra, jak można tak gadać. Może On nie widzi problemu, czy może chce tylko zatuszować ten problem?
3
Ja nie wierzę, że On naprawdę myśli, że wszystko jest okej? To już My, Kibice zza ekranu widzimy co się dzieje, a Xavi dalej będzie wciskał kity typu była dobra gra, intensywność, pozytywny mecz, cel osiągnięty i jedziemy dalej? Czy On i Laporta muszą dostać porządnego kopa w d*** typu 2:8 jak z Bayernem? Moim zdaniem tylko jak znowu Nas ktoś porządnie przestawi to wtedy przejrzą na oczy wreszcie co się dzieje. Myślałem, że konferencji Koemana już się nie da przebić.. Niestety Xaviemu się to udało.
12
Wcześniej Xavi mówił, że w Barcelonie liczy się nie tylko wynik, ale i gra. Teraz juz o grze nie wspomina tylko byle jakoś wygrywać :) Coraz gorzej się dzieje.. Albo każdy robi dobrą minę do złej gry, albo naprawdę uważają, że wszystko jest super :)
1
@DJ6 Jak to się mówi - ryba psuje się od głowy. Może trzeba też powiedzieć parę słów na temat Laporty. To On dał szansę Xaviemu, który dopiero zaczął raczkować w trenerce i to jeszcze nie w Europie. Teraz można być mądrym, ale taka jest prawda. Pep czy Lucho też się uczyli tego rzemiosła od podstaw. Zidane czy Xabi Alonso, który robi teraz świetną robotę w Leverkusen tak samo. Druga sprawa prezes jest zaślepiony mityczna tikitaka, która jest po prostu nieskuteczna w teraźniejszej piłce. Lepiej odpaść z Napoli teraz niż trafić na jakiś Bayern i naprawdę mogłoby sie to skończyć jak 4 lata temu.. Przerażające jest to co się dzieje w tym Klubie.
3
@DJ6 nic dodać, nic ująć. To się w głowie nie mieści co oni grają. Już za Setiena to się lepiej oglądało. Demony Koeman na konferencji wróciły bo Xavi tłumaczy Barcelonę w ten sam sposób. Już w poprzednim sezonie ciężko się to oglądało, ale udawało się wygrywać po 1:0. Ten sezon to jest katastrofa. Nie ma ani gry, ani wyników. Xavi nie rozwija zawodników. Zupełnie nic nie funkcjonuje.
2
Czekać tylko na konferencję Xaviego teraz xd jesteśmy dramatyczni, wstyd. Z 4 ligowcem ledwo co wygrywać, stracić 2 bramki. Roque na skrzydle. Cubarsi, Casado na wycieczce ;)
20
Romeu gra, którego pewnie po sezonie pożegnamy, a Casado na ławce ;) pięknie..
13
De Jong, Araujo w podstawie.. masakra. Patrząc na skład Xavi się ewidentnie się boi, że może przegrać ten mecz xd