Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Patrząc jak się Pedri łamie, a ile wczoraj dał Fermin, pomijając bramkę to ja bym się z Nim akurat nie spieszył jeśli chodzi o powrót do zdrowia. Bardziej potrzebny jest na pewno De Jong.
2
Dawać Real albo PSG w ćwierćfinale! Oby tylko nie City czy Bayern. Piękne zwycięstwo. Wreszcie widziałem dużą chęć do walki przez cały mecz, każdemu zależało na maxa! Roberto tym meczem chyba nie tylko zamknął mi usta bo zagrał naprawdę TOP! Pau to jest naprawdę ewenement, większy chyba niż Yamal. Co ten chłopak zagrał profesora w swoim debiucie w LM - czapki z głów. Swoją drogą, pomimo bramki Lewy bardzo blady.. Aż się prosiło wprowadzić Vitora na ostatnie 15 min jeszcze na tych obrońców, żeby im tam krwi napsuł. Brawa dla Ekipy. Teraz cieszyć sie i świętować, a w niedzielę Atletico!
1
Lekarze z olx działają ;)
3
Ciężko będzie bez De Jonga i Pedriego. Gdyby Oni byli jutro dostępni to z dużą pewnością powiedziałbym wtedy, że awansujemy. Tak to może być różnie. Plaster na Gundo i możemy mieć problemy w środku. Patrząc na mecz z Bilbao w 2 połowie mieliśmy straszne problemy z wyprowadzeniem piłki gdy nie było już Pedriego i De Jonga. Przy wysokim pressingu Napoli może być to jutro kluczowe - wyprowadzenie.
1
Kolejna opera mydła, z której pewnie nic nie będzie
0
Dziwimy się, że zawodnicy chcą, aby Xavi został skoro mówią w tym samym języku ;) masakra.. Oby Nas Napoli nie sprowadziło na ziemię we wtorek. Bez Pedriego i De Jonga będą ciężary straszne.
0
Roque zasłużył podstawowy skład, kosztem Felixa we wtorek.
3
Szkoda, że Fort nie dostaje minut. Pokazał, że ma potencjał, a Kounde jest zajechany niemiłosiernie..
0
Kiedy ten Klub zacznie być wreszcie prowadzony w sposób poważny? Przecież to jest śmieszne i żenujące to co się czyta. Raz tak, później inaczej. Ten robi tak, tamten tak. Każdy jest najmądrzejszy i każdy wie wszystko najlepiej. Pierwszy kto powinien polecieć to Lapotta, a nie Xavi. Ryba psuje się od głowy.
1
Xavi tak go przystosowuje do gry w Barcelonie, że jak już gra to zazwyczaj nie ma swojej pozycji, a jak już wejdzie na boisko to trzeba gonić wynik :) Potem się dziwić, że jest hejt na chłopaka, który jest młody i powinien mieć czas, aby się przystosować do europejskiej piłki. To jest już chyba trend w Barcelonie, że piłkarze, którzy przychodzą za sporą kasę są marnowani - Griezmann, Coutinho :)
Przecież wczoraj aż się prosiło go wpuścić do przodu za bezproduktywnego Lewego, ale przecież Polaka się nie zdejmuje z boiska nawet jak gra piach ;)
3
@Cvzx moim zdanie Fati zdecydowanie się ogarnął i zaczął grać lepiej niż w swoim ostatnim okresie w Barcelonie. Szkoda tylko, że nie tak dawno kolejny raz przyhamowała go kontuzja i powoli wraca do gry.
10
Zagrali 2 dobre mecze z rzędu i już Xavi zostaje xd Niech lepiej Marquezowi dadzą szansę
2
Spokojnie, poczekajmy :) teraz zaczynają się wymagające mecze, wyjazdy i wtedy zobaczymy co będą pisać. Zagrali świetnie z Getafe, ale muszą to potwierdzić w 6-7 meczach z rzędu żeby ktoś uwierzył, że rzeczywiście jest poprawa.
3
Marzy się taki De Zerbi, którego drużyny grają nowoczesny futbol, a On umie pracować z młodzieżą i ich rozwijać. Na pewno ta klauzula wykupu będzie problemem i Laporta będzie wolał Flicka lub Tuchela..
3
Wczoraj naprawdę świetny mecz. Można było pochwalić wszystkich. Fajnie się to wreszcie oglądało, ale… właśnie. Getafe też trochę w tym pomogło. Grali wysoko w defensywie, odważnie w ataku, nie przestraszyli się Barcy i przez to mieliśmy dużo miejsca. Mecz tego typu co gramy z Betisem, który też Nam leży ze względu na ich styl gry. Teraz ważne mecze - Bilbao, Mallorca i Atletico. Może coś wreszcie przeskoczyło w naszej grze, ale niestety może być za późno.
1
Szkoda, że Xavi nie wystawi Roque na bramce ;)
0
Po tym meczu można stwierdzić, że aż strach przejść Napoli bo w kolejnej rundzie będzie gwałt.. niestety mecze nie porwał, nie był to poziom LM niestety. Całe szczęście, że skończyło się 1:1 bo już myślałem, że po tej bramce Napoli wcisną jeszcze na 2:1.
0
Xavi dalej swoje xd kompromitacja większa niż na boisku. Ja nie wiem skąd On to wszystko wymyśla?
5
Oby to była prawda! Najlepszy kandydat dla Barcelony. Preferuje nowoczesny futbol i rozwija młodych zawodników. Nie ma co się nawet zastanawiać.
0
Może niech ktoś w Klubie przeczyta sobie ten artykuł ;) Nalepiej zaślepiony w DNA i żyjący historią czyli Laporta.
0
Taaa, a wcześniej dostał Lewandowskiego, Kounde, Raphinie i Christansena :)
3
Oby tylko tego Tuchela nie brali pod uwagę biorąc pod to co robi w Bayernie.
0
@JarekS fajnie opisany każdy z powyższych Trenerów. Marzy się taki Motta, który robi robotę we Włoszech.. Twoim zdaniem kto będzie najbardziej realną opcją w tym momencie?
1
Jak ma być coś dobrego w tym Klubie jak panuje tutaj kolesiostwo? Laporta robi sobie z tego Klubu własny folwark. Xavi trenerem, Deco dyrektorem sportowym.. Obaj nie wypały straszne i Laporta nie chce się przyznać do błędu. Xaviego już dawno nie powinno być tutaj. Czekajmy na łomot od Napoli ;) Przecież Granada od listopada nie strzeliła gola na wyjeździe, a Nam wpakowała 3.. Villareal jedyny mecz w tym roku wygrał.. z Barceloną ;) W głowie się to nie mieści. Na co Laporta czeka?
0
Nie wiem po co przeciągać to zwolnienie Xaviego? Przecież dla wszystkich to byłoby dobre rozwiązanie. Widać jak Xavi się męczy i nie potrafi nic sensownego wymyslec. Przykro się na to patrzy. Jako piłkarz był wielki, ale jako trener musi się jeszcze sporo nauczyć niestety.
0
Awansując dalej w LM tylko sami się prosimy o kolejną kompromitację w postaci 2:8 z Bayernem ;)
0
@BORO_12 szkoda, że Thiago nie jest nawet brany pod uwagę według tego co czytamy w mediach. Flick głównym faworytem. Nie wiem czy to będzie dobry pomysł ..
1
Jest luty i nie ma co czytać tych spekulacji w prasie. A oni przecież muszą o czymś pisać. Złapali kolejny temat - nowy trener dla Barcelony i będzie to ciągnąć dalej. Trzeba spokojnie poczekać niestety do okolicy mają.
1
Jego wypowiedzi są gorsze niż gra piłkarzy. Hipokryta, który nie potrafi przyznać się do błędu tylko zwala winę na innych i na sytuację wokół siebie. Nie da się tego czytać. Nie dość, że Nas kompromituje na boisku to dokłada jeszcze w mediach. Nie wiem jakim cudem piłkarze za Nim stanęli jak ogłosił, ze odchodzi.
9
Mam nadzieję, że nie przejdziemy Napoli bo to oznacza ostry gwałt od jakiegoś Bayernu czy City w kolejnej rundzie.