0

Xavi ogłosił odejście i umywa ręce. Cokolwiek by się teraz nie stało to On i tak pewnie zostanie do końca sezonu.

0

Xavi odejść teraz proszę

0

Przy tylu kontuzjach w ataku powinien dostać szansę na parę minut. Jak Xavi ma sprawdzić czy będzie mógł na Niego liczyć skoro nie daje mu szansy? Cubarsi czy Fort dostali swoje minuty dzięki kontuzjom kolegów. Inaczej też nie widzielibyśmy na co ich stać. Szkoda bo Dani swoimi występami w Barca B zasługuje na minuty w pierwszej drużynie. Ma fajny sposób gry, trochę jak Yamal i wypadałoby go sprawdzić.

3

Skandal i tyle :)

1

@Sebolinho a widziałeś jak gra Bologna pod wodzą Motty i które ma miejsce w lidze? Jak młodym składem grają? Thiago stawia na nowoczesny futbol i potrafi pracować z młodzieżą, której nie brakuje też w Barcelonie. Flick przyjdzie i będzie chciał transferów, które są nierealne dla naszego budżetu.

0

De Zerbi lub Motta. Nie widzę innej opcji. Flick tutaj nie wypali, tak czuję

0

@Czarny_ck właśnie dlatego napisałem, że w sumie nic wielkiego nie wynikało z jego gry, tylko to, że Gundo mógł grać wyżej i to przełożyło się od razu na lepszą grę Barcy.

17

Jeśli chodzi o jego grę to nic wielkiego nie zagrał i większość podań to były podania asekuracyjne, do najbliższego. Głównym czynnikiem, który jest najbardziej pozytywny to jest fakt przesunięcia Gundo wyżej, który grał podobnie jak w City. Od razu to przyniosło efekt w postaci bramki i asysty do Lewego.

0

Nie widzę innej opcji niż anulowanie tej kartki Roque. To będzie dopiero skandal jeśli utrzymają tą decyzję. Dziwne, że sędzia nie poszedł do monitora zobaczyć na spokojnie tej sytuacji. No tak „liga Negriery” ;) hahahaha

6

Skandal to będzie jak mu nie anulują później tej kartki. Gdzie był ten Var? Dlaczego sędzia nie sprawdził tej sytuacji? LOL

15

Były mecze łatwiejsze w teorii, w PK z amatorami to nie chciał Christansena wystawić na defensywnym. Dzisiaj ciężki mecz, a Xavi kombinuje. Fermin fajnie zagrał na lewym skrzydle i ławka w nagrodę ;)

0

Niech lepiej Torre wraca z wypożyczenia i niech gra :)

13

Nie wiem jaki poważny Trener tutaj latem przyjdzie jak za sterami Barcelony jest ten Pan..

0

Dobrze, że słucha rad od Xaviego ;)

0

Deco pracuje po cichu jak zwykle ;) Tak jak podczas transferu Gulera. Alemany wróć!

0

Już chyba wolę jego niż Flicka. Concenaco potrafi pracować z młodzieżą, której w Barcelonie nie brakuje, a jego Porto pokazało, że potrafi grać ładną dla oka piłkę.

2

Uwielbiam te wypowiedzi Xaviego. Jaki On to jest wszechwiedzący na konferencjach, jak On wszystko wie jak drużyna musi grać, jakie błędy popełnia, co robić lepiej w przyszłości. Szkoda tylko, że wychodzimy później na boisko to robimy to samo, gramy tak samo - SŁABO. Mam nadzieję, że w przyjściem nowego Trenera przyjdą lepsi fachowcy jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i motoryczne piłkarzy bo to co się dzieje to jest dramat. Człapiemy na boisku, jesteśmy wolni i spóźnieni. Później przychodzi LM i na tle takiej Atwerpii wyglądamy jak żółwie..

3

To tak jak z Arda Gulerem ;) Też niby był zaklepany, a później wjechał Real i po temacie. Jestem ciekaw tylko co Barca mu obiecała? Myślicie, że numer w pierwszej drużynie w następnym sezonie? Patrząc na liczbę pomocników ciężko byłoby mu o jakieś minuty.

3

Fermin jest wszędzie! Szkoda, że inni nie mają takiego zapału jak On.. Nie wierzę, że zaliczyliśmy aż taki zjazd. Nie da się na to patrzeć. Kolejni zawodnicy kontuzjowani. Jeszcze trochę i sami 16 latkowie będą grać.. smutno się ogląda Barcelonę ;(

1

Co mieliście o Sergio Concencao z Porto? Wolny od czerwca, umie pracować z młodzieżą, a jego Porto gra fajna, nowoczesna piłkę.

1

Tak. Xavi chciał Bernardo czy Kimmicha, ale nie rozumiał, że nie mamy pieniędzy? Ten artykuł to trochę wybielanie Xaviego, któremu się nie udało po prostu. Już w mistrzowskim sezonie gnie graliśmy dobrze i wiele meczów przepychaliśmy kolanem.

47

Oby dostawał więcej szans bo na to zasługuje!

1

Xavi się pogubił niestety. Presja na Trenerów w Barcelonie jest ogromna, teraz dochodzą jeszcze aspekty poza boiskowe jak bieda w Klubie czy ciągłe zmiany w strukturze Klubu. Xavi tego nie wytrzymał i dlatego powiedział papapa. Alemany dobrze wiedział zawijając się stąd wcześniej. Jaki by tu Trener nie trafił będzie miał ciężko. Dobrze może, że nie wzięli od razu tego Marqueza bo niewiadomo czy by nagle wskrzesił zawodników, a mógłby się spalić już na przyszłość jakby mu nie wyszło. Oby tylko Flick nie przyszedł, który nie poradził sobie w kadrze, a w Barcelonie mógłby nie pociągnąć tej młodzieży w górę. De Zerbi by był idealny dla rozwoju naszej kadry tylko czy zapłacimy dla jego zwolnienie z Brighton? Czarno to widzę.

1

@JarekS Masz jakieś swoje informacje na jego temat? :) Dzięki za odpowiedź!

1

Atletico się dobrze wzmocniło - Vermeeren i Kean. Nie będzie łatwo bić sie z Nimi o 2 miejsce.

2

Dla mnie najlepsza z możliwych opcji. Nowoczesna myśl szkoleniowa + nacisk na rozwijanie młody zawodników. Jeśli będzie tylko możliwość to trzeba powalczyć żeby wyciągnąć De Zerbiego!

1

Tylko nie On.. mamy za dużo młodzieży w kadrze żeby przyszedł Flick, który prowadził Bayern i Niemców gdzie miał piłkarzy gotowych. Nie wiem czy On by umiał pracować z młodzieżą..

3

Dobra decyzję i tyle

0

Patrząc na naszą defensywę, te ostatnie wyniki to aż strach będzie awansować dalej w LM i trafić na jeszcze mocniejszego rywala. Skoro Villarreal Nam wbija 5 bramek od tak to.. aż nie chce myśleć co by zrobiło takie City czy Bayern.

1

Jak nie Klopp to tylko Thiago. Innej opcji nie widzę. Nie jakieś Flicki czy Conte. Nowoczesna myśl szkoleniowa, rozwój młodych zawodników!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?