Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba podziękować Flickowi. Wątpię, ze gdyby Xavi dalej był trenerem i gralibyśmy taki beton, to Nasze Gwiazdy tak chętnie chciałyby odnawiać umowy :)
0
Barca odzyskuje powoli swój blask to i najważniejsi gracze odnawiają w ten sposób kontrakty. Strach pomyśleć gdyby Xavi dalej był trenerem i gralibyśmy taki beton jak kiedyś. Wątpię by tak chętnie każdy chciał odnawiać umowę. Flick zrobił robote!
0
Martwi, że dużo bramkę niestety tracimy. Szkoda, że nie udało się utrzymać prowadzenia, tym samym lidera w tabeli.
0
A my kupujemy, walczącego co miesiąc z kontuzją - Olmo ;)
0
Zawaliliśmy mecze ze słabymi po zwycięstwie z Realem i taki o to skutek niestety..
0
Przecież Benfica sama jest sobie winna. Mieli 3:1 i zbytnio się cofnęli. Zapłacili za to.
2
Szczerze mówiąc, parząc na grę Benfici to przy 4:2 wierzyłem dalej, że wyciągniemy remis, ale.. wygramy?! Szacun dla Naszych za ten mecz. VeB!
1
Co ten Szczena odwalił to masakra..
0
Szkoda, że Nami nie dał takiego show ;) Jest źle w lidze, ale jeszcze nie tragicznie. Można to jeszcze odwrócić
1
Masakra jakaś.. po meczu z Realem +6, a jutro może być -7.
5
Bardzo przyjemnie oglądało się dzisiejszy mecz. VeB!
1
Co oni wyczarowali z tym spalonym? Masakra
10
Może jednak Wojtek przekonał swoimi meczami Flicka i to On będzie bronił w lidze? Pomimo tej czerwonej kartki w finałe. Trzymam kciuki!
0
Araujo jak na zawołanie.. Inigo wypada, nie ma Araujo i kto wskakuje na ŚO? Eric ? Bez przesady
4
Najlepszy mecz do oglądania chyba od czasu pamiętnego 6:1 z PSG. Pięknie się to oglądało. Przy wyniku 1:0 dla Realu byłem jakoś dziwnie spokojny, że zaraz wyrównamy i wyjdziemy na prowadzenia, patrząc jak graliśmy. Real kompletnie bezradny i bez pomysłu na grę. Dowód to jak mieli piłkę przy 11 na 10 i nie wiedzieli co grać. Cieszę się, że wróciliśmy wreszcie do momentu, gdy z przyjemnością ogląda się mecze Barcelony. Pora na Betis w środę w PK. VeB!
1
Kompromitacja… wstyd
0
Pewnie go boli, że stracił miejsce w podstawowym składzie. Tylko to, że siedzi na ławce to słuszna decyzja :)
1
Musimy ten Superpuchar zgarnąć. To będzie punkt zwrotny i znowu wrócimy do wygrywania. VeB!
0
Wczorajszy mecz przypominał trochę ten historyczny z Celtic. Też przegrany 1:0, też masa sytuacji, strzałów. Nic nie chciało wpaść, jak na złość. Miejmy nadzieję, że to był pierwszy i ostatni taki mecz w tym sezonie. Na Atletico się zepniemy i wygramy!
1
Wczorajszy mecz przypominał trochę ten historyczny z Celtic. Też przegrany 1:0, też masa sytuacji, strzałów. Nic nie chciało wpaść, jak na złość. Miejmy nadzieję, że to był pierwszy i ostatni taki mecz w tym sezonie. Na Atletico się zepniemy i wygramy. VeB!
8
Występ zagrożony, a grał praktycznie cały mecz. Głupota..
9
Przecież Vinicius chce grać tylko w piłkę ;) Ta ich telewizja to dobra propaganda…
7
Zawodnik jednej nogi - tylko lewa. Miał u Nas przebłyski talentu, ale to chyba za mało na taki klub jak Barcelona. To raczej Sporting jest skrojony pod Niego i liga portugalska.
3
@lukkobe dobrze napisane. Xavi nie wykorzystywał potencjału Ferrana i na siłę wypychał do na skrzydła gdzie nie czuję się tak jak na 9. On atakuje przestrzeń równie dobrze jak Raphinha, jest szybki, dynamiczny, ma dobre wykończenie. Ciesze sie, ze wreszcie mamy trenera, który widzi go tam gdzie Pep w City czyli na pozycji nr 9. Oby to dalej było powielane tylko oczywiście bez obecności Lewego. Panowie się wtedy dublują.
1
Bardzo ważne zwycięstwo w kontekście gry w najlepszej 8. Już praktycznie mamy zaklepane tam miejsce. Pomimo minimalnego wyniku to Barca zasłużyła na zwycięstwo patrząc na cały mecz. Ten faul Cubarsiego skandaliczny, patrząc na okoliczności. Martwi na pewno kolejny mecz z dwoma bramkami z tyłu. Dobrze, że Araujo wraca. Cieszą kolejne bramki Ferrana i widać, że się czuje świetnie na 9. Wreszcie jest wykorzystywane jego świetne wyjścia na wolną przestrzeń. Oby kontuzja Rafy nie okazała się groźna. Brawa za dzisiaj. VeB!
6
Musiało paść i na Niego. Oby nie było to nic poważnego. Dobrze, że teraz Leganes to będzie mógł odpocząć. VeB!
0
Co by nie mówić, Ferran złapał serię meczów z golem i oby tak dalej. Bardzo ważne zwycięstwo. VeB!
1
Nie mamy siły w tych końcowych 10 minutach. Bałem się, że wsadzą Nam zaraz na 3:2, a tu nagle my strzelamy 3 bramkę i to jeszcze Ferran ;o Szancun. Idealnie jest wykorzystywany po swoim wejściu. Piękna sprawa. VeB!
0
Usypiali, usypiali i… goooool! Pięknie zagrali :) VeB!
5
Hehehe przypadek oczywiście, że on sędziuje ;) Trzeba będzie wygrać 3 bramkami bo będą jaja czuję