Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Tak słabego i przestraszonego Realu to dawno nie widziałem. Musimy wcisnąć na 2:0 i grać spokojnie. Oni zawsze mogą strzelić jakiegoś farfocla.
2
Przecież to jest skandal. Przeszli samych siebie wypuszczając takie komunikaty do prasy. Zasłona przed finałem… Miejmy nadzieję, ze Nasi ich dzisiaj wyrównają i nie nikt nie będzie miał wątpliwości kto zasługuje na puchar.
17
@prestigiacomo jape to nie tylko Eric w tym sezonie zamyka. Co znaczy odpowiedni Trener, możemy to dzisiaj wszyscy zobaczyć.
8
Pedri co wczoraj grał to kosmos.
5
Co ten Pedri pilki daje to głowa mała ;o Mistrz!
3
Eric gra szefa do tej pory. Jestem pod wrażeniem jak go Flick odbudował!
2
Ale ich gniota, masakra. Brakuje tylko bramki
20
Cały sezon płaczą i to się pewnie nie zmieni ;) Każdy winny, tylko nie oni. Mam nadzieję, że ich w sobotę porządnie wyjaśnimy. VeB!
3
A biali dalej będą płakać, że karnego na Olmo nie powinno być ;)
0
6. Dwie kuriozalne bramki, które nie powinny się wydarzyć - błąd De Jonga i zostawiony sam Iglesias.
17
Sędziowie dzisiaj pomogli Barcelonie? Hahahaahah mieliście 3:1 i straciliście przewagę w 6 minut.. o czym tu mówić ?
1
Gdyby sie przewrócił to ewentualnie czerwona dla Inigo
2
Mecz był spokojny do wygrania, bez tej nerwówki. Te 2 bramki czyli błąd De Jonga i zostawienie Inglesiasa to kabaret na tym poziomie, który mam nadzieję, że się już nie wydarzy. To jak Ekipa zareagowała to szacunek! Piękny się to oglądało, pomimo tej nerwówki. Liczę na remis Realu z Bilbao. Wesołych Świąt i lecimy dalej! VeB!!
1
Jeśli będziemy grać tak jak w tym sezonie to nie będziemy się nikogo mogli obawiać ;) VeB!
3
Przecież ten terminarz jest chory. Później nie ma co się dziwić, że piłkarze nie mają sił. Wczorajszy mecz dobitnie to pokazał.
0
Ładnie go odcięło..
0
Wyrobi się na finał :) czuję to!
4
Postawią go na finał z Realem :)
3
Takimi meczami wygrywa się ligę. VeB!
0
Ale ciężary w 1 połowie, masakra.. trzeba coś wcisnąć po przerwie
8
Ja się bije w pierś w tym momencie bo nie wierzyłem, że Flick odmieni Naszą Barce. Pięknie się ich ogląda w tym sezonie !
1
Początek bardzo obiecująca i tylko czekałem aż coś wpadnie. Bvb przetrwała opór i mieli szansę wyjść na prowadzenie. Dobrze, że udało się trafić na 1:0, ale zbyt mocno się rozluźniliśmy i mogliśmy za to zapłacić. Obstawiam 2:0 na koniec meczu. VeB!!
15
Może Carlo zostanie na kolejny sezon skoro Xabi zostaje w Bayerze? :)
23
To żadna niespodzianka moim zdaniem. Real zagrał z poważnym rywalem i zagrał tak jak w tym sezonie czyli słabo. Brawa dla Arsenalu!
17
+1 do przodu i powiększenie przewagi nad Realem, walka do końca o zwycięstwo, a tutaj niektórzy piszą kto najgorszy itp. Już Wam się poprzewracało w … ? Przecież oni grali 4 mecz w ciągu 10 dni. To nie są roboty. Betis nie istniał w 2 połowie. Szkoda tej setki Kounde. Jedziemy dalej!
2
Prawda jest taka, że bał się go wyrzucić w tej fazie meczu :)
1
Musimy podwyższyć na 2:0 bo mogą być jaja. Na razie Atletico gra chyba najsłabszy mecz, z tych rozegranych z Nami w tym sezonie.
13
A jeszcze przed sezonem co niektórzy tutaj go wypychali bo szklanka itp. Jestem pod wrażeniem jak to Flick zbudował. Zresztą, nie tylko jego. On ma tylko 22 lata. Maskara :)
0
A na stronie Realu żadnego newsa o tych sytuacjach ;)
0
Naprawdę ma chłopak potencjał. Szkoda, że dodaje tak mało szans na grę. Teraz, przy nieobecności Casado i Olmo powinien grać więcej :)