0

No pewka :)

1

Wie ktoś może kiedy będzie piłkarz lutego w La Liga ?

1

Kup 7 padów

0

Legia raczej przegra , Bayern póki co przegrywa i teraz współczuje osobom które obstawiaja.

9

Tylko kwestia czasu kiedy Bartol_10 dostanie Bana.

0

Komentarz usunięty

3


Messi wszystkie wolne.

1

Suareza raczej nie dogoni ale sie zbliży :)

0

To prawda ośmieszył go ale Messi to nie obrońca i to jest różnica :)

0

Oj lepiej szybko edytuj

0

Hah :D można i tak.

1

niee, tylko do końca sezonu ^^

0

To jest dopiero początek jubileuszu.

0

W tym przypadku nie :D

0

Co wam sie dziś snilo ? bo mi że wygralismy z Sevilla 2:1 zapamiętałem tylko ze na 2:1 strzelił Mascherano :D

1

Nie łap mnie za słówka :D

0

:)

3

No i to mi sie podoba to wstawanie w Sobote i Niedziele z takim zajebistym uczuciem :)

3

Był w innej.

0

Messi jest najlepszym strzelcem tego roku z 16 golami ?

0

Ten 2 mecz pewnie tak ale w 1 nie wiadomo co sie spodziewać myśle ze Atletico raczej wygra.

0

Już było 100 razy i zobacz na date tego co wysłałeś :D

0

Właśnie to ty pokazujesz ze nie powinien nic pisać bo nie o to mi chodzilo ale koniec tego tematu jeżeli cos zle napisalem lub kogos obrazilem to przepraszam.

0

Rozumiem , Sory nie wiedziałem.

0

Może i masz racje ale jesteś kibicem barcy a jest 2 hit to logiczne ze Barca ważniejsza. :)

0

Ale akurat skoro mecze są we wtorek/srode to akurat jutro ten Bayern mogli puścić.

2

Czy was tez czasami zastanawiają komentarze typu: O nie Juventus - Bayern tego samego dnia o tej samej godzinie jak oni mogli to zrobić...
Skoro sie kibicuje Barcy i pisze sie tu komentarze takie no to wtedy jest to dziwne.

0

Po co takie artykuły mamy najlepszą 9 na Świecie :)

0

Messi popełnił ten sam błąd co wtedy z Sevilla zatrzymał go Krychowiak

1

Kurde ale Suarez jest zajebisty może mieć gola a podaje do Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?