0

Masz artykuł o tym.

1

Ok dziękuje wam.

0

ile było ? :)

1

Ronaldo aż pozazdrościł :)

1

No i dobrze robi ja na jego miejscu gdybym miał sie jeszcze wypowiadać to bym pogorszył.

1

Coś czułem ze dodasz akurat to zdjecie bo myśle sobie ale zajebisty widok pewnie ViscaBarca to doda :D

1

Jesteśmy świadkami 1 asysty Ardy :D

26

ViscaBarca123 już debiut :D

2

Na tej stronie wszystko sie starzeje szybko dlatego napisze:
stare ;D

0

Gdyby Messi nie miał kontuzji to by miał z 56

0

Tak

1

Kurde szkoda że Messi zapomnial już te strzaly co dostał piłke i zawsze ją pokręcił a teraz w środek :/

2

Zawodnik Meczu?
Zółta kartka.

3

Dokładnie ;/ bez formy jest Argentyńczyk.

0

Jasne :D

0

PC

0

Łoł własnie sobie tak myśle kiedy Messi ostatnio strzelił hat-tricka?

23

To było pewne jak 5 złota piłka dla Messiego. Neymar nie ma konkurencji :D

2

Hah a ja myślę ten Bogdinho to w Barcelona B bo go nie kojarze :D

1

170 prawie jest wszędzie.

0

A no racja jak nie strzela 1 to 2 czy 3:)

0

Wtedy to grał na pozycji ŚN to i było tyle goli :)

2

na meczu to by spanikował :D

2

a potem komentatorzy Lewandowski też tak umie...

0

Dla komentatorów było :)

2

Mi to też strasznie nie pasuje :)

0

No niby tak ale to teraz Neymar stwarza szanse Messiemu jak Messi wcześniej Neymarowi :D

1

Prawie przez cały rok to Messi stwarzał sytuacje Neymarowi znaczy Ney też ale mniej ale teraz jak Messi wrócił po kontuzji jest na odwrót zauważyliście ?

0

Jeszcze dziś :D

0

W sumie racja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?