BarcelonistaMSN
Dołączył/a: marzec 2015
Brak
16 obserwujących
66 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz artykuł o tym.
1
Ok dziękuje wam.
0
ile było ? :)
1
Ronaldo aż pozazdrościł :)
1
No i dobrze robi ja na jego miejscu gdybym miał sie jeszcze wypowiadać to bym pogorszył.
1
Coś czułem ze dodasz akurat to zdjecie bo myśle sobie ale zajebisty widok pewnie ViscaBarca to doda :D
1
Jesteśmy świadkami 1 asysty Ardy :D
26
ViscaBarca123 już debiut :D
2
Na tej stronie wszystko sie starzeje szybko dlatego napisze:
stare ;D
0
Gdyby Messi nie miał kontuzji to by miał z 56
0
Tak
1
Kurde szkoda że Messi zapomnial już te strzaly co dostał piłke i zawsze ją pokręcił a teraz w środek :/
2
Zawodnik Meczu?
Zółta kartka.
3
Dokładnie ;/ bez formy jest Argentyńczyk.
0
Jasne :D
0
PC
0
Łoł własnie sobie tak myśle kiedy Messi ostatnio strzelił hat-tricka?
23
To było pewne jak 5 złota piłka dla Messiego. Neymar nie ma konkurencji :D
2
Hah a ja myślę ten Bogdinho to w Barcelona B bo go nie kojarze :D
1
170 prawie jest wszędzie.
0
A no racja jak nie strzela 1 to 2 czy 3:)
0
Wtedy to grał na pozycji ŚN to i było tyle goli :)
2
na meczu to by spanikował :D
2
a potem komentatorzy Lewandowski też tak umie...
0
Dla komentatorów było :)
2
Mi to też strasznie nie pasuje :)
0
No niby tak ale to teraz Neymar stwarza szanse Messiemu jak Messi wcześniej Neymarowi :D
1
Prawie przez cały rok to Messi stwarzał sytuacje Neymarowi znaczy Ney też ale mniej ale teraz jak Messi wrócił po kontuzji jest na odwrót zauważyliście ?
0
Jeszcze dziś :D
0
W sumie racja :)