0

Oj też to mnie zastanawia oj też

2

0

He He tradycje sie kontynuuje :D

1

Geniusz.

1

Tak samo było z Romą :) tylko szkoda ze sie nie udało ;/

0

Messi gra teraz takie SPO

0

Myślę ze możesz mieć racje Ney i Suarez pewnie będą mu dawać piłki żeby się nastrzelał po kontuzji :D

0

Starczy 2:0 :)

0

No właśnie, zawsze 1 by wchodził na ostatnie 10 minut.

1

Ronaldo nie ma bo nie liczy sie zdobywanie bramek ale tez rozgrywanie akcji i bycie aktywnym praktycznie cały czas ale Sureza to tez mogli zmiescic

0

Bramka na 95% pewna.

1

Zabraknie mu meczy:D

0

Benek mówil ze Cr11 będzie grał dużo mniej.:D

0

Mam juz szkoda ze taka grafika ;/

0

Dasz link? mi się coś nie wyświetla tylko jakiś obrazek.

0

Jeszcze nie wrzucił bo nic nie ma na fb.

0

Dzięki.:)

0

Ma ktos skrót meczu z polskim komentarzem?:)

0

Coś bylo ze Messi ma 45 + ten mecz to ma 47. Sporo źródeł podawało rano ze 45.

0

Kurdę obronił karnego i te glupie pare sekund

29

Jak widzi sie ze Messi dostaje kartke to dziwnie sie robi

1

Każdy pisał ze w Santosie to sobie może i nawet ja tak troche pisałem ale pomyśleć on robi to samo w Barcelonie ! :)

0

Neymar w zeszłym sezonie nie dolączył :)

0

Takie mecze na mnie działają:)

0

Analizuje dzisiejszy wieczór...

3

Neymar>Ronaldinho
Enrique>Guardiola

0

Ahh ten Facebook...

1

Ta informacja odmieniła moje życie.

0

Prościej Rozgrywający Napastnik :D

40

Dopiero było że Rakitic ma wieksze szanse na wystep w El Clasico a teraz Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?