BarcelonistaMSN
Dołączył/a: marzec 2015
Brak
16 obserwujących
66 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj też to mnie zastanawia oj też
2
0
He He tradycje sie kontynuuje :D
1
Geniusz.
1
Tak samo było z Romą :) tylko szkoda ze sie nie udało ;/
0
Messi gra teraz takie SPO
0
Myślę ze możesz mieć racje Ney i Suarez pewnie będą mu dawać piłki żeby się nastrzelał po kontuzji :D
0
Starczy 2:0 :)
0
No właśnie, zawsze 1 by wchodził na ostatnie 10 minut.
1
Ronaldo nie ma bo nie liczy sie zdobywanie bramek ale tez rozgrywanie akcji i bycie aktywnym praktycznie cały czas ale Sureza to tez mogli zmiescic
0
Bramka na 95% pewna.
1
Zabraknie mu meczy:D
0
Benek mówil ze Cr11 będzie grał dużo mniej.:D
0
Mam juz szkoda ze taka grafika ;/
0
Dasz link? mi się coś nie wyświetla tylko jakiś obrazek.
0
Jeszcze nie wrzucił bo nic nie ma na fb.
0
Dzięki.:)
0
Ma ktos skrót meczu z polskim komentarzem?:)
0
Coś bylo ze Messi ma 45 + ten mecz to ma 47. Sporo źródeł podawało rano ze 45.
0
Kurdę obronił karnego i te glupie pare sekund
29
Jak widzi sie ze Messi dostaje kartke to dziwnie sie robi
1
Każdy pisał ze w Santosie to sobie może i nawet ja tak troche pisałem ale pomyśleć on robi to samo w Barcelonie ! :)
0
Neymar w zeszłym sezonie nie dolączył :)
0
Takie mecze na mnie działają:)
0
Analizuje dzisiejszy wieczór...
3
Neymar>Ronaldinho
Enrique>Guardiola
0
Ahh ten Facebook...
1
Ta informacja odmieniła moje życie.
0
Prościej Rozgrywający Napastnik :D
40
Dopiero było że Rakitic ma wieksze szanse na wystep w El Clasico a teraz Messi :)