0

Tvn Turbo objerzysz w tele oczywiscie :D

1

Na Nc + bedzie SPE i Hiszpani i LM tak ?

2

Najlepsza 11 jest CR7 :D

2

Aktualnie nie jestem w domu przepraszam.

3

Nc + i Cyfrowy Polsat obejrzy

1

W top 5 sie znajdzie.

4

Chyba za to podanie pieta chyba : )

1

Starac sie a fart roznica :D

1

Nieeeeeee ! mają dwa !

2

Jak teraz Real wygral 2 trofeum czy te trofea sa oficjalne ? Tak ze np Bale 2 trofeum w sezonie ?

1

Nikt nie wie tego jeszcze.

0

Jak Messi i Mascherano wejda z Fiorentina na końcowe 20 min lub pierwsze 30 bedzie spoko jesze Roma zostala to pewnie caly mecz już zagrają.

1

Moze mi ktos wyjasnic dlaczego Real za mecz z City dostal trofeum ?

Wiem to nie strona białych.

0

A prawe skrzydło hehe :) ?

0

Tez to widzialem i to jest dziwne

0

Tak jasne niektórzy włączają i zamykaja transmisje i scina.

0

Gdyby kazdy czytal to by nikt sie nie pytal czytalem to wczesniej wiec.

0

Kazdy pisze o budziku na 5 a meczu w telewizji nie ma to nie wiem po co.

0

Pisze pol nie pl :) szczegół

1

Ok Leo i Neymar wracaja dopiero na Puchar Gampera. ROK temu Puchar Gampera na jakim kanale był transmitowany ?

0

Mialem 2 dni temu Cyfrowy Polsat , dzis juz mam NC + . Wkurze sie jak Cyfrowy polsat wygra ale wątpie prawie wszystko NC + zabral polsatowi.

0

Jaki kanal ? :)

0

Podasz numer kanału ? :)

0

Jak to Kanal D ?

0

Orientuje się ktoś czy canal transmituje towarzyskie mecze Barcy? chyba ze nigdy tego nie robili.

0

a nikt juz nie powie o Pucharze Gampera ktory jest 5 sierpnia?

0

Orientuje sie ktos gdzie beda transmitowane mecze towarzyskie Barcelony (La Galaxy itd ) ?

12

Pewnie Ronaldo będzie grał w tych towarzyskich meczach w lipcu żeby Messiego w Bramkach w 2015 roku dogonić.

0

Jeżeli nie przyjął MVP Turnieju to i tak jest wpisany ze byl MVP ?

4

Messi coraz mniej biega na boisku spowodowane jest to zmęczeniem po sezonie . :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?