BarcelonistaMSN
Dołączył/a: marzec 2015
Brak
16 obserwujących
66 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tvn Turbo objerzysz w tele oczywiscie :D
1
Na Nc + bedzie SPE i Hiszpani i LM tak ?
2
Najlepsza 11 jest CR7 :D
2
Aktualnie nie jestem w domu przepraszam.
3
Nc + i Cyfrowy Polsat obejrzy
1
W top 5 sie znajdzie.
4
Chyba za to podanie pieta chyba : )
1
Starac sie a fart roznica :D
1
Nieeeeeee ! mają dwa !
2
Jak teraz Real wygral 2 trofeum czy te trofea sa oficjalne ? Tak ze np Bale 2 trofeum w sezonie ?
1
Nikt nie wie tego jeszcze.
0
Jak Messi i Mascherano wejda z Fiorentina na końcowe 20 min lub pierwsze 30 bedzie spoko jesze Roma zostala to pewnie caly mecz już zagrają.
1
Moze mi ktos wyjasnic dlaczego Real za mecz z City dostal trofeum ?
Wiem to nie strona białych.
0
A prawe skrzydło hehe :) ?
0
Tez to widzialem i to jest dziwne
0
Tak jasne niektórzy włączają i zamykaja transmisje i scina.
0
Gdyby kazdy czytal to by nikt sie nie pytal czytalem to wczesniej wiec.
0
Kazdy pisze o budziku na 5 a meczu w telewizji nie ma to nie wiem po co.
0
Pisze pol nie pl :) szczegół
1
Ok Leo i Neymar wracaja dopiero na Puchar Gampera. ROK temu Puchar Gampera na jakim kanale był transmitowany ?
0
Mialem 2 dni temu Cyfrowy Polsat , dzis juz mam NC + . Wkurze sie jak Cyfrowy polsat wygra ale wątpie prawie wszystko NC + zabral polsatowi.
0
Jaki kanal ? :)
0
Podasz numer kanału ? :)
0
Jak to Kanal D ?
0
Orientuje się ktoś czy canal transmituje towarzyskie mecze Barcy? chyba ze nigdy tego nie robili.
0
a nikt juz nie powie o Pucharze Gampera ktory jest 5 sierpnia?
0
Orientuje sie ktos gdzie beda transmitowane mecze towarzyskie Barcelony (La Galaxy itd ) ?
12
Pewnie Ronaldo będzie grał w tych towarzyskich meczach w lipcu żeby Messiego w Bramkach w 2015 roku dogonić.
0
Jeżeli nie przyjął MVP Turnieju to i tak jest wpisany ze byl MVP ?
4
Messi coraz mniej biega na boisku spowodowane jest to zmęczeniem po sezonie . :)