0

Co teraz z S.Roberto i Vidalem ?

0

Nie jesteś przypadkiem troche zarozumiały ? syf robi się przez bezsensowne komentarze o niczym a takie właśnie znajduje u Ciebie a Ty odwracasz kota ogonem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Wiedza
Wadomości
Wysłuchiwanie
Wnikliwość
Wypowiadanie

żeby komentowało się prościej.Dobranoc.

0

Uwierz mi gdyby Barca wygrała Superpuchar i jeszcze upokorzyła Real w lidze co nie jest aż tak nierealne a CR w tym czasie zjechałby z formą zwłaszcza , że ma do rozegrania jeszcze Puchar Konfederacji w którym trudno będzie mu i Portugalii zaistnieć swoje ostatnie wyczyny łatwo paradoksalnie mogą obrócić się przeciwko niemu.
W 2010 roku murowanym faworytem był Sneijdera a na Jesień przepadł.W tym czasie Barca zaczynała z Messim w roli głównej gromić rywali z Realem 5-0 na czele

0

Tego to natomiast nie oceniam.Widziałem jego raptem 2-3 mecze

0

Zgadzam się.Jednak to wszystko działą w ten sposób.Jeżeli Barca wygra przykładowo Superpuchar wysoko i błyśnie Neymar i natłucze ze 35 goli w jakichś 25 meczach do końca roku usunie w cień CR i jego osiągnięcia , identycznie Messi.Dlatego , że to co najlepsze ma dziać się w ostatnich miesiącach przed rozdaniem Złotej Piłki.Pamięc ludzka jest krótka a natura zwierzęca ;)

0

Digne jest cieniutki nawet jak na na rezerwe.Nie nauczył się współgrać z innymi , jedynie ciągnie wzdłuż linii i bezsensownie wrzuca.Jeżdziec bez głowy.A Royo za kwote około 20 mln e byłby w sam raz za Mathieu.Jest szybszy i zwinniejszy i nieustępliwy chociaż fakt , że w paru meczach MU w końcówce nie grał wybornie.Nikt inny nie przychodzi mi do głowy w miejsce Royo a jego walory byłby ok na teraz

0

Cena za Bernata jest zaniżona a Digne zawyżona ;) Oglądaj troche meczów to bedziesz wiedzial.

2

Verratti odszedłby i za 90 mln jeżeli szejkowie już są uparci i zawzięci.Problemem jest to gdzie chce grać Verratti.Gdyby się uparł odszedłby.

0

?? Raczej napisałem , które miejsca są do obsady w drużynie i jakiego typu zawodnicy powinny wzmocnić formacje.Czytaj uważnie.

0

Jeżeli już marzymy o transferach warto sobie przypomnieć , że to finansowo-przyszłościowo-sportowa machina.Tu nie ma miejsca za zaszczyty

1

Deulofeu , Paco i D.Suarez dalej A.Gomes i Iniesta , Mascherano Samper , S.Roberto ,Royo , Bernat i M.Moya z tego co napisałem ławka wyglądałaby mniej więcej w ten sposób.Ty jednak skupiłeś się na tym , że ławki "nie ma" a Rakitić jest super przyszłością na lepsze jutro i Cillissen ma dobrze bronić w Pucharze Króla.Może sam nie grasz w fife , nie wiem ale myślisz jak gracz w fife.Przedstaw swoje sugestie , potem oceniaj inne ;)

0

Przeczytałeś mój komentarz ale nie wiesz kto to Juan Bernat ?

0

Kto inny byłby dobry do roli rezerwowego stopera za niezbyt wygórowaną cene ? weż pod uwage , że Umtiti i Pique są nie do wygryzienia

0

Zauważcie , że z umiejętnej sprzedaży zasłużonych graczy lub niestety nie przekładająch swoich możliwości dla dobra drużyny bo zwolennikiem wielkich transferów nigdy nie byłem ale teraz sytuacja tego wymaga to po odejściu Rakiticia , Turana , Rafinhi , Cillessena ( twierdze , że to za dobry zawodnik na ławke) Tello , Munira , Digne , Mathieu czy nawet D.Suareza bez problemu Barca uzyskałaby kwote około 130 mln (nie licząc Suareza ) i dodając przewidywane 75 mln na transfery skonstruowanie drugiej linii byłoby o niebo łatwiejsze przypuszczalnie - 65 za Coutinho i 75 mln za Verrattiego.Sądze , że w przypadku Włocha PSG zgodziłoby się go puścić za taką kwote gdyby sam zawodnik wyraził chęć odejścia.Dodatkowo wypadałoby zatroszczyć się o angaż właśnie Deulofeu , Juana Bernata przykładowo , które bije poziomem o głowe Digne a grzeje ławe w Bayernie , cena wynosi jakieś 12 mln !!
Marcusa Rojo z MU , który spokojnie jak podejrzewam znosiłby role rezerwowego a gdy zaszłaby potrzeba nie zaniżał poziomu obrony Barcy plus może grać także na lewej obronie pytaniem pozostaje cena.Noo pomarzyć dobra rzecz jednak obsadzenie tych pozycji uważam za kluczowe , prawą obrone jeszcze do rozważenia a bramkarz typu Moya z Atletico czyli tani , na poziomie i grzeczny na ławce.

3

Pytanie z wyższej półki rozmyśleń - Rakitić powinien zostać ? Po mojemu raczej nie.Powinniśmy szukać innych rozwiązań w drugiej linii a Rakitić w 100 % mógłby już się spełniać gdzie indziej plus Barca otrzymałaby za niego sporą gotówke.Ivan w dodatku jest za dobry na ławke i nie zniósłby na niej siedzenia przez większość sezonu.A jak Wy to widzicie ? gwoli ścisłości sam jeszcze nie dawno byłem za tym aby został.Drugą linie widze może troche w marzeniach ale Coutinho i Verratti wraz z Gomesem i Iniestą a za nimi oczywiście Busquets i Samper w odwodzie jeszcze Mascherano.Natomiast mam mieszane odczucia co do Denisa Suareza.Niby gwarantuje obsade w pomocy i ewentualnie na boku ataku i może jeszcze wystrzelić z formą jednak przeczucie podpowiada mi co innego.

0

Gdyby Ronaldo miał tyle goli co Messi i odpadłby w ćwierćfinale na pewno znalazłby się w "11"

0

Powiem Wam szczerze , że ... że transferów Barcy boje się

15

Dziwne jest to , że nagle w szeroko rozumianym pojedynku Messi-Ronaldo i to kto jest lepszy uległo kompletnemu wywrotowi.Ronaldo jeszcze przed triumfem w LM w 2014 uchodził za jeden z największych niewypałów w historii piłki ( jeżeli chodzi o tych rzekomo największych) Przytaczano praktycznie tylko jego strzeleckie umiejętności.
Trzy lata póżniej Ronaldo jest wychwalany pod niebiosa za LM w 14 , 16 i teraz.A także Euro i Złotą Piłke.Moje pytanie brzmi - Jak bardzo Ronaldo przyczynił się do tych wszystkich trofeów ? Wg mnie był tylko częścią drużyny , która przechodziła kolejne strzeble na drabince w drodze do finału.Wyróżniał się , strzelał też sporo goli w zakończonej przedwczoraj LM. Jest tylko jedno ale.... Ronaldo nie był w żadnym z tych sezonów w wielkiej formie ! nikt nie drżał przed nim , drużyny nie broniły się przeciw Realowi całą drużyną by go zatrzymać .Ronaldo oczywiście , że zasłużył na wyróżnienie z tym , że wywindowanie CR pod niebiosa nie może być jednoznacznie zjazdem gdzieś w okolice jego poziomu Messiego a co zakrawa już o komediodramat wyżej od niego.Splot dziwnych i szczęśliwych zdarzeń plus przewartościowanie ich typu : odrobienie start z Wolfsburgiem czy bramki przeciwko Bayernowi w cyrkowych okolicznościach czy motywator w finale Euro czy wiekopomny pojedynek z City w półfinale i zwycięstwo 1-0 bo póżniej trzy bramki przeciwko Atletico dzięki zdobywcy Złotej Piłki urastają do miana tych legendarnych.Znawcy futbolu jak Leszek Orłowski piszą pół roku temu za co Złota Piłka dla Cr ? przecież równie dobrze można ją wręczyć Pepe by tydzień póżniej napisać , że to najlepszy gracz roku bo wbił dwa gole w klubowych MŚ i nie ma wątpliwości kto był najlepszym piłkarzem w 2016.Osoby ciut bardziej obiektywne i śledzące z większym zainteresowaniem piłke nożną obiektywnie stwierdzą , że CR został sztucznie napompowany i rozdmuchany jako wielki wraz ze swoim klubem dzięki mediom i "niedzielnym" kibicom których jest więcej niż powinno.Sam Ronaldo chociaż jest wielkim piłkarzem i podziwiam go piłkarsko (tylko) potrafie oddać mu zasłużone pokłony ale w żadnym wypadku nie zaslużył na takie wyróżnienia , które na niego spływają.Całe szczęście piłkarski prawdziwy świat swoje wie to przykro przechodzić obok tego wszystkiego obojętnie gdy w Twojej ulubionej dyscyplinie sportu pojawiają się przekłamane do granic możliwości i kompletnie niesłuszne opinie jakby nie spojrzeć.... piłkarskiego środowiska :)

0

Reprezentacja Węgier albo Wolfsburg przykłady w pełni oddające wielkość Ronaldo.

1

Statystyki mają to do siebie , że zawierają tylko liczby.Jeżeli wzielibyśmy pod uwage renomy zespołów i na tej podstawie rzetelnie ustawili ich miare np skala od 0 do 10 przypuszczalnie przed każdym meczem na przestrzeni tych wszystkich lat kiedy Messi i Ronaldo zdobywali gole wyszłoby , że Ronaldo w znacznej większości pokonywał mniej rutynowanych rywali i to właśnie na nich dorobił się znakomitych statystyk.Identycznie w przypadku reprezentacji kiedy wbijał gole drużynom pokroju Azerbejdzanu i Cypru czy też Węgier Messi w swojej reprezentacji stoczył o wiele mniej gier właśnie ze średnimi rywalami.Nie zamierzam wszczynać żadnej dyskusji kto jest lepszy fakty są po prostu niezaprzeczalne , że CR w wielu decydujących meczach znacznie rzadziej był przesądzającym strzelcem i jak rzadziej zapisywał się w rubryce statystyk.Wyprzedzając fakty gdyby coś było niejasne - Ronaldo również wiele razy zapewniał swoim drużynom ważne gole ale czynił to rzadziej od Messiego.Prosiłbym też nie brać pod lupem ostatnich zdarzeń i goli przeciw Bayernowi czy Atletico lecz obiektywnie spojrzeć na "całość obrazu" i ogólnie po prostu calokształt.

1

Te jego pewność siebie i rzekomą zarozumiałość budują właśnie pseudoznawcy i wspomniani owijacze

0

Legia wczoraj naoglądała się swojego rywala z LM to dzisiaj powinna w wielkim stylu roznieść Lechie.Powinna... ;)

0

Tu chodzi o gre Barcelony , samo to jak rozgrywała swoje mecze.Sami zawodnicy i trenerzy jednym tchem zgodnie wymieniają Barcelone za wzór a Real i jego "wyczyn" całkiem możliwe , że od nowego sezonu pójdzie w zapomnienie.

5

Hajto się nie patyczkuje.Prosty gość ale konkretny.Takich trzeba.Po co złotouści owijacze w bawełne ?

2

Jeremy dzięki za 3 piękne lata.Powodzenia dalej Rudy !
Bramek z Realem i Celtą nigdy nie zapomnimy !

11

Legia dzisiaj zostaje mistrzem.I to dobrze dla polskiej piłki.

0

Bardzo mądrze napisane

0

A kiedyś Ramos był brzydkim kaczątkiem a teraz jest cwanym wyrafinowanym piłkarzem ze skrzydłami Anioła na szyi jak Beckham

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?