O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 125
  • Polecenia 91

Komentarze

0

Już się tak nie podniecajcie i nie nakręcajcie. Brzmi to tak, jakby już nigdy miał nie grać w piłkę. Lepiej żeby zszedł w takim meczu i nie ryzykował. Pewno w następnym meczu już będzie grał.

0

Ci co krytykują młodych wychowanków, wchodzących dopiero do drużyny, to z pewnością wielcy eksperci, którzy na boisku nie popełniają żadnych błędów, mają ogromne doświadczenie, no i oczywiście rozegrali dziesiątki spotkań na Camp Nou u boku np. Messiego.

0

Przy takim mandacie, prawie połowie głosów będzie teraz w stanie wszystko przepchnąć. Także trzeba się powoli godzić z tym, że Katar będzie na koszulkach jeszcze przynajmniej kilka lat. Oby tylko nazwy stadionu nie ruszył.

1

Lavezzi to jest prze kulfon, już można było iść spać! ;/

30

Mamy bana na transfery, to i kasa na taką oprawę się znalazła :D

Zobacz wszystkie

30

Mamy bana na transfery, to i kasa na taką oprawę się znalazła :D

18

Jeżeli te plotki są prawdziwe, to wg mnie to głupota. Wywalać kupę kasy i oddawać Sancheza, który jest naprawdę dobrym grajkiem, a do tego nigdy nie było z nim problemów i raczej nie będzie w dalszym ciągu.

9

Bale to zawodnik meczu dzisiaj! :D

7

Czyli co, jutro Neymar i Messi na ławce zaczną?:D

6

Lekkość gry jak za najlepszych czasów Guardioli:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?