Już się tak nie podniecajcie i nie nakręcajcie. Brzmi to tak, jakby już nigdy miał nie grać w piłkę. Lepiej żeby zszedł w takim meczu i nie ryzykował. Pewno w następnym meczu już będzie grał.
Ci co krytykują młodych wychowanków, wchodzących dopiero do drużyny, to z pewnością wielcy eksperci, którzy na boisku nie popełniają żadnych błędów, mają ogromne doświadczenie, no i oczywiście rozegrali dziesiątki spotkań na Camp Nou u boku np. Messiego.
Przy takim mandacie, prawie połowie głosów będzie teraz w stanie wszystko przepchnąć. Także trzeba się powoli godzić z tym, że Katar będzie na koszulkach jeszcze przynajmniej kilka lat. Oby tylko nazwy stadionu nie ruszył.
Jeżeli te plotki są prawdziwe, to wg mnie to głupota. Wywalać kupę kasy i oddawać Sancheza, który jest naprawdę dobrym grajkiem, a do tego nigdy nie było z nim problemów i raczej nie będzie w dalszym ciągu.
Komentarze
0
Już się tak nie podniecajcie i nie nakręcajcie. Brzmi to tak, jakby już nigdy miał nie grać w piłkę. Lepiej żeby zszedł w takim meczu i nie ryzykował. Pewno w następnym meczu już będzie grał.
0
Ci co krytykują młodych wychowanków, wchodzących dopiero do drużyny, to z pewnością wielcy eksperci, którzy na boisku nie popełniają żadnych błędów, mają ogromne doświadczenie, no i oczywiście rozegrali dziesiątki spotkań na Camp Nou u boku np. Messiego.
0
Przy takim mandacie, prawie połowie głosów będzie teraz w stanie wszystko przepchnąć. Także trzeba się powoli godzić z tym, że Katar będzie na koszulkach jeszcze przynajmniej kilka lat. Oby tylko nazwy stadionu nie ruszył.
1
Lavezzi to jest prze kulfon, już można było iść spać! ;/
30
Mamy bana na transfery, to i kasa na taką oprawę się znalazła :D
30
Mamy bana na transfery, to i kasa na taką oprawę się znalazła :D
18
Jeżeli te plotki są prawdziwe, to wg mnie to głupota. Wywalać kupę kasy i oddawać Sancheza, który jest naprawdę dobrym grajkiem, a do tego nigdy nie było z nim problemów i raczej nie będzie w dalszym ciągu.
9
Bale to zawodnik meczu dzisiaj! :D
7
Czyli co, jutro Neymar i Messi na ławce zaczną?:D
6
Lekkość gry jak za najlepszych czasów Guardioli:)