0

Już się tak nie podniecajcie i nie nakręcajcie. Brzmi to tak, jakby już nigdy miał nie grać w piłkę. Lepiej żeby zszedł w takim meczu i nie ryzykował. Pewno w następnym meczu już będzie grał.

0

Ci co krytykują młodych wychowanków, wchodzących dopiero do drużyny, to z pewnością wielcy eksperci, którzy na boisku nie popełniają żadnych błędów, mają ogromne doświadczenie, no i oczywiście rozegrali dziesiątki spotkań na Camp Nou u boku np. Messiego.

0

Przy takim mandacie, prawie połowie głosów będzie teraz w stanie wszystko przepchnąć. Także trzeba się powoli godzić z tym, że Katar będzie na koszulkach jeszcze przynajmniej kilka lat. Oby tylko nazwy stadionu nie ruszył.

1

Lavezzi to jest prze kulfon, już można było iść spać! ;/

30

Mamy bana na transfery, to i kasa na taką oprawę się znalazła :D

0

Mistrzu, wielkie dzięki!:)

0

Z którego batmana ta muzyka? Albo tytuł ktoś zna? Z góry dzięki!

9

Bale to zawodnik meczu dzisiaj! :D

0

Dzień cudów?!

4

Pedro, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :)

0

Pedro przygrzmocił, że aż miło :)

0

Matko jedyna, tego to bym w życiu nie przewidział!

0

Nie ma co się cieszyć z cudzego nieszczęścia, bo zawsze może się to zemścić!

0

Pedro jest po prostu bardzo kulturalnym, młodym człowiekiem i nie chciał sprawiać ze swojej strony przykrości rywalowi;)

2

1. Trzy punkciory na koncie. 2. Brak kontuzji. 3. Ponad 100 bramek MSN, Żyć, nie umierać!:)

4

Można to skwitować następująco: Hehehetafe!:)

2

Mówcie co chcecie, ale Zubi za transfery Bravo i Suareza to na pomnik zasłużył :D

6

Lekkość gry jak za najlepszych czasów Guardioli:)

1

Grają tak genialnie, że nawet bramka Bravo z przewrotki już by mnie nie zaskoczyła :)

0

Ostatnie wyniki spotkań jak za najlepszych czasów Guardioli:)

0

Kurczę, gość gra już w Barcelonie kilka ładnych lat, nawet jak grał słabiej, to nie można mu było odmówić zaangażowania i starań, więc należy go zatrzymać zwłaszcza przy "embargu" na transfery. Co jak co, ale jego doświadczenie może tylko pomóc w trudniejszych momentach.

7

Czyli co, jutro Neymar i Messi na ławce zaczną?:D

1

Wy też zauważyliście zmianę w zachowaniu Neymara po tym roku w FCB? Rok temu całkowicie inaczej by się zachowywał po takim incydencie, także wydoroślał:) to cieszy.

3

No, no, prawdziwi z Was kibice, zamiast wspierać zawodnika, któremu nie idzie, to tylko się czepiacie i z radością wyczekujecie kolejnych wpadek, żeby tylko siebie dowartościować. Pogratulować!

18

Jeżeli te plotki są prawdziwe, to wg mnie to głupota. Wywalać kupę kasy i oddawać Sancheza, który jest naprawdę dobrym grajkiem, a do tego nigdy nie było z nim problemów i raczej nie będzie w dalszym ciągu.

3

Najbardziej mnie wkurza, że tyle lat robili szopkę na temat Fabregasa w Barcelonie, jego powrotu, DNA itp. itd. A przy pierwszej okazji Fabregas postanowił odejść i to jeszcze do Chelsea. Druga sprawa, to że nie potrafimy chyba negocjować dużych kwot, słyszą w Barcelonie więcej jak 30 mln. i od razu sprzedają. Słabo.

0

Wielu broni SR za to, że zmniejsza dług i robi tanie transfery, ale z drugiej strony mamy oddawanie kilku piłkarzy za darmo lub za grosze (Villa) oraz nigdy się nie dowiemy ile na prawdę Rosell wydał na transfery, ukrywa ceny za klauzulami itp. Najbardziej co mnie boli, to pogarszająca się atmosfera wokół klubu i sprzedawanie symboli Katarczykom. Ale to tylko moja prywatna opinia, VeB!:)

0

Jasne, ale z drugiej strony mamy oddawanie kilku piłkarzy za darmo lub za grosze (Villa) oraz nigdy się nie dowiemy ile na prawdę Rosell wydał na transfery, ukrywa ceny za klauzulami itp. Najbardziej co mnie boli, to pogarszająca się atmosfera wokół klubu i sprzedawanie symboli Katarczykom. Ale to tylko moja prywatna opinia, VeB!:)

0

Na pewno to jeszcze z 15 minut zejdzie, wybór najlepszej piłkarki, prezentacja FR, Nagroda Puskasa, ogłoszenie Złotej Piłki. Koło 20 się skończy;)

0

Osobiście to wydaje mi się, że on i Dos Santos byli za szybko wprowadzani do pierwszej drużyny. Od razu rzucono ich na głęboką wodę i obaj mimo wielkich talentów sobie z tym nie poradzili. Może gdyby inaczej ich wprowadzano, to do dziś graliby w FCB, ale to tylko gdybanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?