0

Dla mnie rzecza nie pojeta by bylo gdyby kiedykolwiek Barce opuscil Puyol,Xavi,Iniesta badz Messi a najbardziej ci dwaj pierwsi bo sa to zywe symbole tego klubu i bez nich nie wyobrazam sobie tej druzyny.

0

No to sie niesamowicie Keirrison przyzwyczaja do europejskiego grania;/tak to mogl sie w Barcelonie szkolic.

0

No ale tak sie robi na swiecie(pytam bo nie wiem) ze trenera druzyny przeciwnika sadza sie w najlepszym miejscu i ulatwia sie mu prace?Serio pytam bo moze jest tak przyjete ze sie przez grzecznosc tak robi?

0

Wie ktos z jakiej paki Mourinho jest na stadionie i jeszcze w Vipowskiej strefie?

0

Zlatan jest!

0

Jest to mecz towarzyski to nie ma sensu ryzykowac zdrowia pilkarzy podstawowych.Guardiola wie co robi...!

0

0

Na moje oko to o wedkowaniu rozmawiaja bo na przedostatniej focie pokazuje jaka rybe zlowil...ale to tylko moje domysly;)

0

Wnosze o bana dla adaml. Zmadrzej kolego.

0

Przeciez Hleb jest w ramach transferu Maxwella...

0

Moja ocena jest taka.Barca musiala sciagnac dobrego napastnika bo za rok Samu wiec jego cena na rynku mimo wielkich umiejetnosci byla nizsza, a Barca jakby mogla to pewno zaplacilaby mniej ale sie widocznie nie dalo bo po ostatnich transferach pewnego klubu zasady transferow i mozliwe ceny sie mocno zmienily.Nie ma wielu napastnikow ktorzy mogliby grac w takim klubie z powodzeniem wiec trza bylo sie zgodzic.Transfer bedzie mozna oceniac po roku-dwoch.

0

Ma koles gwiazdorskie wejscie...;)

0

No na mecze sie moze nie bedzie spoznial...;)a Eto'o wpasuje sie w koszulke Interu bo calkiem niezle sa w tym sezonie.

0

Za kazdym razem jak bedzie w TV tak bedziecie przezywac?;D

0

Bo sie zaczna rzucac ze sie skupiamy nie na tym co trzeba...;)ale milo sie oglada;)

0

Szcunek dla piotreck1899!:* ;D

0

I jeszcze chlopaki(tutaj tak musialem) powinnismy sie cieszyc ze i dziewczeta wykazuja zainteresowanie Barca co nie powinno dziwic!:)

0

Ostatnio Wisla pokazala jaki poziom prezentuje polski football wiec nie dziw sie ze i reprezentacja ma takie wyniki jak ci goscie sie do pilki nie nadaja...;/

0

Naciskaja ci mlodzi i sie nie opitalaja:)

0

Zaluje tylko ze gosc ktory juz jest jakims symbolem klubu bo bramek zdolal duzo strzelic i czesto waznych zegna sie w taki sposob...pewno chce sobie dokupic pare samochodzikow albo komorek...;)

0

W mojej ocenie VV caly sezon bronil bardzo dobrze moze z wyjatkiem 2-3 meczy ale jak na tyle wystepow na swietnym poziomie nie nalezy mu tego pamietac!;)Jezeli bedzie gral tak dalej do mi pasuje zeby bronil w Barcy.

0

Dobrze ze tal bardzo chce do Barcy.Skoro tak mu zalezy to po ewentualnym transferze bardzo by sie staral w meczach a zaangazowanymi w gre zawodnikami sie nie gardzi!:]Do tego Silva i Villa i niech sezon sie zaczyna!:)

0

Ale Laporta moze startowac w wyborach czy jest jakies ograniczenie kadencji?

0

Wg mnie lepiej ze jezeli doszlo by do jakiegos transferu na pozycje napastnika(ktos kto mialby w przyszlosci zastapic Henry'ego) to fajnie jakby byl to jakis Hiszpan: Torres lub Villa, nikogo innego nie widze:)-moje skromne zdanie.

0

Alves to ma napewno jakas kontuzje?!:D

0

Co Messi powiedzial?:)

0

On moze grac chyba wszedzie!?:D

0

Ale to co dzis robil Dani Alves to mnie troche wnerwialo bo nie mozna tak grac i bezmyslnie kopac pilke gdzie popadnie.Szacunek nie tylko dla Iniesty ale i dla Valdesa za kawal dobrej roboty.A co do sedziego to popelnil duzo bledow bo obu stronach(karny za reke Pique i czerwo dla Abidala) zreszta to juz sie nie liczy.VeB!

0

To moze wybiora taki przepiekny kraj nad Wisla...;]

0

Ze taki z innej beczki sie spytam.Na GD nie bedzie mnie gdzies gdzie bede mogl obejrzec meczyk i mam pytanie czy znacie jakies relacje live na komorke?;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?