0

Poraczycie dzialajacym linkiem na Sopa?bo ten co jest z atdhe nie dziala mi:(a szukam juz dluzszy czas a mecz ucieka!Badzcie dobrymi ludzmi!:*

0

Po drugim filmiku widac ze bedzie w przyszlosci kim zastapic 9 i 10!:)

0

Do miki_barca

Oryginaly Ci wyslali czy te takie skerowane karty?;)

0

Ja bym postawil albo na Fabreaga lub Silve a jesli to nie wyjdzie to na ktoregos wychowanka chocby Jeffrena:)

0

Jak dla mnie Real moze robic sobie co chce,jesli nie szkoda im pieniedzy moga kupowac ile chca i wisi mi to.Ja sie tylko ciesze i dla mnie jest wazne jaka polityke prowadzi Barca i jestem podwojnie dumny ze osiaga swoje sukcesy wlasnie glownie przez swoich wychowankow i ze w Finale LM wystepuje 8-9 wychowankow:)LA MASIA rzadzi!:)

0

A znajcie moja dobroc! http://www.zulu.mk/live/alfa-tv jakosc jak marzenie:)

0

Piekny rajd Bojana!:)moze ktos powiedziec kto strzelil pierwsza bramke dla Katalonii?;)

0

DOGRYWKA!!! nie widzicie?!

0

Wg mnie dogrywka.Widac to po rozmowie a ze nie ustala listy!

0

Ryuzaki ale jestes zaklamany...;/wczesniej debilem go nazywales;/

0

Jolka 75min.

0

Przydaloby sie bare Banow zeby niektorych ostudzic i by mysleli co i o kim pisza;/

0

Podkreslam, nie mowie tego przez pryzmat meczu Polski ale ten gosc jako sedzia jest troszke marny;/sedziowal kilka waznych meczy i prawie w kazdym zawodzil...;/

0

I takich normalnych kibicow sie lubi!:)mysle ze zacznie na lawce a wejdzie w razie koniecznosci...

0

Nie ma co zbyt wielu pomocnikow kupowac wystarczy jeden.Najchetniej widzialbym Fabregasa potem Silve a potem Robinho:)

0

Moje uwagi.Przesunac Messiego na skrzydlo,Iniesta na srodek a na drugie skrzydlo Henry bo Messi na srodku dzis bez szalu...

0

A na Onecie napisane ze do D.py;/to jaka w koncu?!

0

Ma racje bo sa to dwaj nie doceniani w nagrodach pilkarze:)

PS Nie wiem jak Wy ale tylko jego lubie z Realu...;/

0

Dajcie spokoj z kryzysem!Kryzys jest jak sie PRZEGRYWA KILKA meczy a my przegralismy poki co jeden i to jakis czas temu a potem wygralismy kilkoma bramkami!

0

Spokojnie!Nie ma sie co goraczkowac.Nie bedzie samych zwyciestw wiec luss:)

0

Co to sie dzieje na tym swiecie?!;D

0

Calkowicie sie zgadzam z tym tekstem.Obaj bramkarze sa wg. mnie klasy swiatowej i graja mniej wiecej na rownym poziomie i obaj czasem popelniaja bledy(na tej pozycji nie jest to trudne) ale to Valdes popelnia ich ostatnio mniej.Mial wiele swietnych interwencji w tamtym sezonie ktorymi ratowal Barce dlatego nie rozumiem czaego nie jest nominowany do nagrod a z uporem maniaka Casillas, Van der Sar mimo ze nic nie osiagneli w poprzednim sezonie.Uwazam ze VV zasluguje choc na drugie miejsce w reprezentacji Hiszpani.

0

Nie karmic Trola to szybciej pojdzie!

0

Valdes chocby gral jak z nut to i tak nagrody by nie dostal...jest to dziwne bo ostatni sezon w calosci rozegral kapitalnie:malo bledow i wiele swietnych interwencji.Zaden z bramkarzy nie gral jak on w ostatnim sezonie ale zawsze pod uwage sie bierze tylko Casillasa,Czecha i Van den Sara.

0

Pieknie Zlatan podal!:D

0

Co sie stalo Pique?:/

0

Jeszcze raz podam:http://www.zulu.mk/live/alfa-tv dobra jakosc i nie zacina

0

0

Tylko tyle.Zlatan za wolny i nie potrzebnie kombinowal, lepsze by bylo gdyby Iniesta pojawil sie ok.60min za Henry'ego/Keite.Dobry mecz VV,Alvesa,Pique,Messiego i Xaviego.Eto'o zagral dobrze ale nie pokazal nic szczegolnego bo raczej byl zatrzymywany w pore.

0

Nie chwal sie matma tylko czytaj ze zrozumieniem...;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?