0

Chyba o charakter chodzi, bo umiejętności Ibry byłyby wystarczające.

0

Czemu Adriano nigdy nie wykonuje rzutów wolnych (bezpośrednio na bramkę) przecież dysponuje kapitalnym uderzeniem z dystansu i widać, że potrafi przymierzyć?:)

0

Neymar jak wejdzie, to może to dość mocno odczuć, bo póki co gracze AM nie oszczędzają naszych;)

0

Ludzie, jakim prawem Neymar zaraz po przyjściu ma dostać miejsce w pierwszej 11. Niech się pokaże, udowodni że na to zasługuje. Trochę by to byłoby słabe gdyby dotychczasowych zawodników od razu zastępować gościem, który dopiero co zawitał do drużyny;)

0

@kwiatek

tu masz puchar

0

http://m.onet.pl/_m/ea362fc414c5d92fd5d11f5b073aa366,10,1.jpg

Jakby co to Real ma dowod, zeby zawiesic tez Guardiole za agresje!;)

0

Musze pogratulowac dobrego zartu, bo sam sie nabralem!:(duzo lepszy niz na stronie Realu ze Ibra tam przechodzi:)ale nie wiedzialem co to sie Thiago porobilo...;(

0

Skorzystac z tego->wygrac jak najwyzej sie da->spokojnie czekac na rewanz->dopelnic tylko formalnosci.

0

Posiada ktos link do tego momentu jak Andres schodzil z boiska,chcialbym obejrzec to jeszcze raz?!

0

Czy nie wydaje sie Wam ze Pep rzucil ta pilke(w sytuacji z CR7) w strone Alonso ktory wykonuje auty w realu bo tamten nawet lapie te pile?:)moja analiza;)

0

Czy nie wydaje sie Wam ze Pep rzucil ta pilke(w sytuacji z CR7) w strone Alonso ktory wykonuje auty w realu bo tamten nawet lapie te pile?:)moja analiza;)

0

Co by o Rosellu nie mowic to jednak jego zarzad potrafi sciagac dobrych grajkow za male pieniadze, ale mogli by troche drozej sprzedawac;)

0

Wyglada na to ze sie chlopaki oszczedzaja i uwazaja zeby jakiejs glupiej kontuzji nie zlapac przed GD.

0

Wg mnie nie potrzeba Ceska, teraz moga grac Ci co graja, a niedlugo gotowy juz bedzie calkowicie do gry Thiago.Nie ma sensu placic 40-45mln skoro juz pojawiaja sie mlodzi i rownie zdolni.Lepiej te kase w nich inwestowac i przekonac do pozostania w Barcelonie.

0

Trzeba pochwalic zarzad Rosella za niezly, wydaje sie transfer, a co lepsza za bardzo male pieniadze.Oby to tylko nie byl kolejny zmarnowany talent, ktory za chwile zostanie wypozyczony i nie bedzie mial szansy sie pokazac.

0

Niestety Gio sie zmarnowal troche, ma talent ogromny a poszlo cos nie tak, choc na MS fajnie sie prezentowal, ale poza ta sprawa nic o nim nie slychac.

0

Nie osmieszajcie Barcy niektorzy swoimi komentami.Trzeba przyznac ze poki co Real gra ladnie i skutecznie i tyle.Jak dlugo tak bedzie zobaczymy.CR poki co ma niezla forme i to trza przyznac mimo ze nie przepadam za nim, ma aktualnie niezla forme.Barcelona mimo wszytsko na dzien dzisiejszy nie zachwyca ale wazne ze wygrywa i to sie liczy.Trzeba sie cieszyc ze Liga ciekawa i ze Gran Derby dostarcza pewno mase emocji.Pozdro

0

Barcelonista

No tak, ale Janek to pitoli bez sensu co by sie nie dzialo, a Cruyff dlatego ze jemu chyba na Barcelonie zalezy i na tym by dobrze sie w niej dzialo i moze nie zawsze ale czesto wypowiedzi Johana maja sens!;)

0

Bez przesady ze Tomaszewski!;)bo Cruyff mial troche wieksze sukcesy jako pilkarz i trener niz Tomaszewski,zrobil duzo dla Barcy, wiec ma prawo krytykowac!:)

0

Gosc ma 20/22 lata a nie ktorzy chcieliby aby strzelal 50 bramek w sezonie;/jak sie bedzie rozwijal dalej to i na to przyjdzie czas...

0

http://www.iraqgoals.tv/ch9.html jesli komus potrzeba;)

0

Jasne ze Ibra powinnien dostac jeszcze rok, ale jesli bylby inny z charakteru.Dla mnie zawodnicy Barcelony nie powinni byc nadetymi gburami, tacy nie pasuja do tego zespolu...

0

Troche sam sobie autor zaprzecza.Wylicza wpadki: brzydkie pozbycie sie genialnych zawodnikow-R10 i Deco a takze marna wymiana Ibra za E2, po czym mowi ze Laporta to idealny prezydent.Ale to przeciez za jego rzadow doszlo do tego wszystkiego.Jest za wczesnie by oceniac Rosella.Popieram to ze pozbyl sie kilku nie pasujacych graczy(moze za zbyt mala sume) i sprowadzil dwoch dobrych graczy takich jak Adriano i Mascherano.Teraz musimy patrzec co bedzie sie dziac, jakie beda wyniki i dopiero oceniac.Laporta byl dobry, ale jego rzady sie skonczyly.

0

I tak by do Barcy nie przyszedl skoro jego menadzerem jest sam Ginekolog Raiola...;)

0

"Pep Guardiola nie lubił mnie osobiście i chciał oddalić od składu. Niestety nie wiem co było powodem tej niechęci do mnie... Nigdy nie czułem się przywiązany do barw Barcy i jeśli całowałem ich koszulkę, to dlatego, że ich działacze mnie o to prosili." Wlasciwie to juz sie ciesze ze Ibra odszedl;/zalosnie sie zachowuje.

0

Bardzo Was prosze, chyba w imieniu wiekszosci nie dodawajcie tego typu informacji o osobie ktora nie jest zawodnikiem Barcelony.Rownie dobrze mozecie napisac ze Etoo trenuje z Interem czy R10 z Milanem.Skonczmy te sprawe chocby na tej stonie i dodawajcie plotek lub informacji nie dotyczacych zawodnikow Barcy.Z gory dziekuje!:)

0

No i trudno.Swiat sie na nim nie konczy, bo Barca ma wiele innych talentow o ktorych musi nadal dbac i nie pozwalac im odejsc, zwlaszcza w tak glupi sposob jak Ceska.Skoro Cesc nie naciskal mocno na transfer i nie uparl sie to widocznie skazal sie raczej na kolejny rok bez pucharow i sukcesow,jego sprawa.Dziekuje dobranoc.

0

0

A ja tu widze ze oni sie zegnaja.Chyba jest takie pozegnanie ze sie reke sobie podaje no nie i sie styka barami, takie a'la "Raperskie"?;D no chyba ze nie...;)

0

Nie mozna zestawiac Navarro i Ricky'ego.Rubio to dopiero wschodzaca gwiazda ktora mimo 20 lat juz osiaga wielkie rzeczy a Navarro to stary wyjadacz i doswiadczony juz zawodnik.Zadaniem Rubio jest zastapic w przyslosci Navarro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?