Barcfan
Dołączył/a: luty 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@grzywa21
24.
0
dlaczego to nie dziwi...
0
17 goli w ostatnich 12 meczach...
0
swietne, chyba najlepsza analiza pomeczowa jaka tutaj czytalem
0
@Barçaparasiempre, dolaczam sie do pytania
0
oby tak samo skonczyl.
0
ciekawa zaleznosc: Messi strzela w GD-barca nie przegrywa
0
Valdes dostal podanie od Adriano...
0
ponad 30,000€...
0
@pap_fsw
tak, ale mamy mecz na Camp Nou :)
0
moj typ: 3:1
0
nie ma Torresa!:D
0
nie przegramy... ;]
0
maxwellowi tez..
0
czy w Hiszpanii nie ma takiej komisji do rozstrzygania, komu zaliczyc daną bramkę? bo widze ze jest problem z liczbą bramek Xaviego, tak jak w tamtym sezonie z CR. ostatecznie strzelil 10 czy 9 w lidze?
0
redakcjo, dodacie ostatni mecz sev-bar do pobrania?
0
" W klasyfikacji najlepszego piłkarza wszech czasów w La Liga rywalizuje z Alfredo di Stefano. " gdzie mozna zobaczyc ta klasyfikacje?
0
to nie bedzie trening...
0
z tego co kojaze, to klauzula duzo mniejsza, porownując z Fontasem? O.o
0
pięknie...
0
...czyli ze jeszcze nie wszyscy wiedza, ze dzis w Hiszpanii prima aprilis...
0
swoja droga ciekawe czy Pep dalby Messiemu dluzsze "wakacje" gdyby 2 stycznia bylo GD ;d
0
messi tez wraca 29 grudnia?
0
@patryk
poza tym, za wygranie turnieju w sumie klub otrzyma cos kolo 5mln euro, wiec nie sądze zeby taka kasa cos zmienila...
0
@Geble
moze brakuje jeszcze odwagi;)
0
wszystko spoko, ale lapy precz od loków Puyola.
0
Ishotthesheriff, zupelnie sie zgadzam.
0
na Santiago Bernabeu zagrają piłkarze, a nie statystyki.
0
Iniesta byle by był na madryt gotów...
0
"Najniższy chłopak dociera do finału Ligi Mistrzów i strzela gola głową, a nie jak każdego przyzwyczaił, z dystansu"
dobre.