0

@grzywa21
24.

0

dlaczego to nie dziwi...

0

17 goli w ostatnich 12 meczach...

0

swietne, chyba najlepsza analiza pomeczowa jaka tutaj czytalem

0

@Barçaparasiempre, dolaczam sie do pytania

0

oby tak samo skonczyl.

0

ciekawa zaleznosc: Messi strzela w GD-barca nie przegrywa

0

Valdes dostal podanie od Adriano...

0

ponad 30,000€...

0

@pap_fsw
tak, ale mamy mecz na Camp Nou :)

0

moj typ: 3:1

0

nie ma Torresa!:D

0

nie przegramy... ;]

0

maxwellowi tez..

0

czy w Hiszpanii nie ma takiej komisji do rozstrzygania, komu zaliczyc daną bramkę? bo widze ze jest problem z liczbą bramek Xaviego, tak jak w tamtym sezonie z CR. ostatecznie strzelil 10 czy 9 w lidze?

0

redakcjo, dodacie ostatni mecz sev-bar do pobrania?

0

" W klasyfikacji najlepszego piłkarza wszech czasów w La Liga rywalizuje z Alfredo di Stefano. " gdzie mozna zobaczyc ta klasyfikacje?

0

to nie bedzie trening...

0

z tego co kojaze, to klauzula duzo mniejsza, porownując z Fontasem? O.o

0

pięknie...

0

...czyli ze jeszcze nie wszyscy wiedza, ze dzis w Hiszpanii prima aprilis...

0

swoja droga ciekawe czy Pep dalby Messiemu dluzsze "wakacje" gdyby 2 stycznia bylo GD ;d

0

messi tez wraca 29 grudnia?

0

@patryk
poza tym, za wygranie turnieju w sumie klub otrzyma cos kolo 5mln euro, wiec nie sądze zeby taka kasa cos zmienila...

0

@Geble
moze brakuje jeszcze odwagi;)

0

wszystko spoko, ale lapy precz od loków Puyola.

0

Ishotthesheriff, zupelnie sie zgadzam.

0

na Santiago Bernabeu zagrają piłkarze, a nie statystyki.

0

Iniesta byle by był na madryt gotów...

0

"Najniższy chłopak dociera do finału Ligi Mistrzów i strzela gola głową, a nie jak każdego przyzwyczaił, z dystansu"
dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?