Barcfan
Dołączył/a: luty 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ee... a z kąd on wie jaki poziom osiągnie Götze?
0
"(...)a on ma już na koncie 25 celnych strzałów."
mysle, ze Messi ma wiecej strzalów celnych :p
0
noooo podanie Messiego palce lizac
0
chyba ze pep na serio zaskoczy i keita zagra na prawej :p.
albo na prawej zagra puyi a na srodku masche z busqim
0
libsonFCB z kad wiesz ze to rak?
0
to dlaczego piłkarz regularnie występuje w reprezentacji i to w spotkaniach towarzyskich?- bo jest niezastąpiony w reprze?
0
...bo skromnosc to podstawa
0
@seneridex
nie zbierze mu sie, bo teraz mają innego bramkarza :P
0
@barcelinh4
z tego co kojaze, to najblizszy mecz gramy z saragossą...
0
tylko nie to okno :p
0
moim skromnym zdaniem, to trzecioligowiec zagral na rownym poziomie z barca...
0
@Ledsbourne
podpisuje się pod twoimi slowami.
0
krnąbrny...
0
@ksanti18
tak, to na prawde martwi...cóż, przynajmniej bramki strzela...
0
dokladnie
0
@caranthir12
Argentyna jeszcze ugra... ;)
0
199 ogolnie :)
0
czy bedzie mozna pobrac caly mecz?
0
nie liczy sie czas doliczony.
0
jak zakończyla sie ta sprawa?
0
genialna bramka
0
dobrze gada, polać mu
0
White Hart lAne...
0
Peszko :D
0
swietny artykuł
0
@Geble
tez to zauwazylem, ale sędzia nie gwizdnął tez karnego dla barcy w faulu na Messim:)
0
ale stara fota..
0
nie, 107 :)
0
ta, taka hybryda
0
@NaZawszeBarca
Tak, Bojan to dobry pomysl, a pod koniec za niego Nolito.
na szpicy ibrahimovic.