10

@Chaoss kapitalnie

3

@RosjaninBut ciekawe jak babcia by wyglądała, jakby miała wasy
Ta sama logika

0

@Pilka_jest_okragla na villareal tak

0

@LuisSalvano ty w każdym meczu przewidujesz 0:0 byq, chyba, ze chodzi o mecz z Barca, to manita bezproblemowo :D
Szanuje takie podejście, ale trochę pokory :D

2

@abram3k akurat dostali tylko jednego w ostatnich 26 kolejkach byq

0

@Janas11224 Leicester-city przed golem kompany'ego

0

@Krycha1899 transfer kwestia godzin

2

@kaamil1910 nie. Zdecydowanie nie

4

@saczers438 ostatnio prezentuje się nawet dobrze, a ten samoboj... no cóż, nie mial zbytnio co zrobić. Mam nadzieję, że odnajdzie niedlugo najlepsza forme

0

Co się w sumie stało z @BarcaInfo ?

3

@ArterkHD byl świetny, ale Leo najlepszy

0

@xDoMinO26x dużo błędów

29

O co chodzi wam, że Roberto świetny mecz? XD jak dla mnie grał bardzo wolno i wszystko grał do środka. W ofensywie nic nie dał oprócz ładnego podania do Alby XD. Ale może coś źle widziałem :D

4

Styrta sie pali

2

Superliga, to ideologia

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BarcaInfo neymar to Barca incoming

4

Perez na chleb mowi Pep

3

Boniek zjada Pereza na sniadanie i to nawet nie podlega dyskusji

2

@MesQueUnClub96 gołąbki Zibiego dają w kosc

14

Podobno na spotkaniu super ligi sa zdenerowani, ponieważ Zbigniew Boniek wszedl w stroju pokojówki na spotkanie i proponuje wszystkim pierogi [Barca223]
Edit: zjedli gołąbki

7

@Lub567 Bo wszyscy la ramble odświeżają i czekają na info

4

A ja mu wtedy mowie:
Zibi, wez ty ich nastrasz podatkami od Morawieckiego, od razu pouciekają z tej super ligi

0

@Destiny na początku myślałem, że naziwazujesz do wywalenia serwerów la rambli XD

6

Legia Warszawa również nie popiera projektu superligi [Barcza223]

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 dobra, próbujemy, dzieki :D

3

Prezes uefa: pozwę wszystkich uczestników superligi
Florentino: Twoja rodzicielka szlachetna, ktora cie urodziła
(Może w tej formie nie usuną :D)

2

Czy sformułowanie "Twoja stara" łamie regulamin? :D

1

@Objectivo jak dla mnie też nie było, ale w takim razie tamte bramki powinny zostać uznane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?