Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Chaoss kapitalnie
3
@RosjaninBut ciekawe jak babcia by wyglądała, jakby miała wasy
Ta sama logika
0
@Pilka_jest_okragla na villareal tak
0
@LuisSalvano ty w każdym meczu przewidujesz 0:0 byq, chyba, ze chodzi o mecz z Barca, to manita bezproblemowo :D
Szanuje takie podejście, ale trochę pokory :D
2
@abram3k akurat dostali tylko jednego w ostatnich 26 kolejkach byq
0
@Janas11224 Leicester-city przed golem kompany'ego
0
@Krycha1899 transfer kwestia godzin
2
@kaamil1910 nie. Zdecydowanie nie
4
@saczers438 ostatnio prezentuje się nawet dobrze, a ten samoboj... no cóż, nie mial zbytnio co zrobić. Mam nadzieję, że odnajdzie niedlugo najlepsza forme
0
Co się w sumie stało z @BarcaInfo ?
3
@ArterkHD byl świetny, ale Leo najlepszy
0
@xDoMinO26x dużo błędów
29
O co chodzi wam, że Roberto świetny mecz? XD jak dla mnie grał bardzo wolno i wszystko grał do środka. W ofensywie nic nie dał oprócz ładnego podania do Alby XD. Ale może coś źle widziałem :D
4
Styrta sie pali
2
Superliga, to ideologia
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@BarcaInfo neymar to Barca incoming
4
Perez na chleb mowi Pep
3
Boniek zjada Pereza na sniadanie i to nawet nie podlega dyskusji
2
@MesQueUnClub96 gołąbki Zibiego dają w kosc
14
Podobno na spotkaniu super ligi sa zdenerowani, ponieważ Zbigniew Boniek wszedl w stroju pokojówki na spotkanie i proponuje wszystkim pierogi [Barca223]
Edit: zjedli gołąbki
7
@Lub567 Bo wszyscy la ramble odświeżają i czekają na info
4
A ja mu wtedy mowie:
Zibi, wez ty ich nastrasz podatkami od Morawieckiego, od razu pouciekają z tej super ligi
0
@Destiny na początku myślałem, że naziwazujesz do wywalenia serwerów la rambli XD
6
Legia Warszawa również nie popiera projektu superligi [Barcza223]
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 dobra, próbujemy, dzieki :D
3
Prezes uefa: pozwę wszystkich uczestników superligi
Florentino: Twoja rodzicielka szlachetna, ktora cie urodziła
(Może w tej formie nie usuną :D)
2
Czy sformułowanie "Twoja stara" łamie regulamin? :D
1
@Objectivo jak dla mnie też nie było, ale w takim razie tamte bramki powinny zostać uznane