La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 662 Culés

7

Dzisiejsza strata punktów przez Atletico bardzo mnie zdziwi, Bilbao pod formą i już praktycznie grają o nic.

konto usunięte

0

@SonBarcaGoku Bilbao nie jest w formie, ale traci mało goli i głównie remisuje mecze. Biorąc pod uwagę średnią formę Atletico (dwóch ostatnich meczów nie liczę, ponieważ grali z fatalnymi ekipami) to takie 0:0 wydaje się bardzo realne.

0

@LuisSalvano Ale Bilabo nie gra już o nic. Do tego na pewno są podlamani przegrana w 2 finałach. Atletico ostatnio postrzelalo , a dziś wystarczy im ich ulubiony wynik czyli 1:0

0

@LuisSalvano ty w każdym meczu przewidujesz 0:0 byq, chyba, ze chodzi o mecz z Barca, to manita bezproblemowo :D
Szanuje takie podejście, ale trochę pokory :D

konto usunięte

0

@Barcza223 Nie w każdym, ale z ekipami, które dużo się bronią to już tak :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?