Bartas10LM
Dołączył/a: luty 2012
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby nie było, nie lekceważę Celty ;D.
0
Z chęcią ale nie liczyłbym na to, że Messi cofnie się do pomocy ;/ .
0
Sergi Roberto, Song i Tello powinny zagrać. Celta nie wydaje się być jakimś wielkim przeciwnikiem i można by taką rotację zastosować. Wiadomo, jeśli pójdzie kiepsko, (nie dotyczy to Songa, bo on jest zaje*****) to Neymar w drugiej połowie, a za Roberto ten pomocnik, który by siedział.
Fajnie by było ale to nie ja jestem trenerem.
0
Jak Neymar utrzyma tą formę co teraz i jeszcze coś do tego dorzuci to jak najbardziej trzymam kciuki za niego. Jeśli nie teraz, to za rok ale jestem pewny, że ją otrzyma :) .
0
Tak jak kilku niżej, styl Pepa robił się strasznie przewidywalny a u Martino nigdy nic nie wiesz. Np rzadko kto się spodziewał Messiego za skrzydle ale jednak ;D
0
Wiem, że to strona o Barcy itp no ale Ci którzy tego nie widzieli po prostu muszą zobaczyć ;D : http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=48338
No przecież jaki oni mają ból dupy, dosyć, że sędzia im pomaga od dłuższego czasu to jeszcze narzekają teraz ... Walka o pozycje, bark w bark, ale nie karny ma być i ch*j ;D .
0
Oj Ramos Ramos, jak Wy chcecie wygrywać mecze tylko dzięki rzutom karnym, to ja wam super przyszłości w tym sezonie nie wróżę :) .
Po prostu nie daliście rady ze świetną Barcą !
0
Zmienny nie jestem, jeśli Ty masz taki problem to zachowaj go dla siebie.
Lepiej wg Ciebie żeby zagrał Mascherano z Pique ? Już widzę te Twoje późniejsze wypowiedzi typu : Nie mamy obrony, gdzie jest Bartra ?
I jeśli masz pieprzyć głupoty, siedź cicho, bo najwyraźniej nie myślisz logicznie.
0
VV
Alves-Bartra-Pique/Puyol-Adriano
Cesc-Sergio-Iniesta
Alexis-Messi-Neymar
Ta 11 powinna wyjść. Nie widzę lepszego rozwiązania na tą chwilę, po prostu Cesc nie może grać na żadnej "9" a tym bardziej na skrzydle, jego miejsce jest w środku. Co do obrony, to Bartra w gazie powinien wyjść i szczerze byłbym bardziej spokojny, gdyby Puyol był obok niego, bo Pique jak to on, czasem gra po prostu padake .........
0
Pewnie czuje to w nogach, ale on po prostu musi dziś zagrać, jest strasznie potrzebny, bo co z Pedro zrobimy .......
0
Cesc > Xavi/Iniesta , Bartra>Pique/Mascherano i coś bardzo nierealnego Song>Busi. Na pewno by było lepiej, gdyby tak to wyglądało.
0
No jeśli utrzyma tą formę, którą teraz prezentuje to jestem spokojny o obronę jak na razie. ( tyczy się też gry w LM )
0
Więcej szans powinni dostawać JdS, Sergi Roberto i Song.
Może chociaż spróbować w jakimś meczu wystawić tą 3 do pomocy i zobaczyć jak im pójdzie. Xavi i Iniesta bez formy ewidentnie, oczy bolą jak się patrzy na ich grę. Cesc nie może grać na "9" bo jest po prostu w tym miejscu fatalny. Jego miejsce jest w środku bo tam gra bardzo dobrze jak na razie w tym sezonie.
Szczerze to mam nadzieję, że Song wyjdzie na gran derbi, bo musi być ktoś (silny) w środku, kto będzie pomagał odpierać te ataki. ( mało prawdopodobne, ale zawsze ta nadzieja jest )
0
Hmm, a ten znów nie gra z Barcą. Czyżby się tak na serio bał tych, których tak obraża tylko poza boiskiem ? ( oczywiście nie bierzcie tego tak na poważnie, ale pożartować można ;D )
0
I to jest trener ! Oby został tu na długo wygrywając co tylko można :)) .
Cesc dziękujemy, że zostałeś ;D .
0
Kur. jak dobrze, że to my kupiliśmy tego Neymara. Przecież co on będzie robił potem, szokk ;D . Teraz rozpie.... system już heh.
Szkoda, że w Barcie to on nie wykonuje wolnych przeznaczonych na prawą nogę tylko Xavi ;( . Mam nadzieję, że generał mu w końcu ustąpi :) .
0
Wg sportu i zamiast Pedro, Tello wchodzi i wtedy Ney na szpice.
W końcu z kimś Cristian musi grać ...
0
Neymara, który go "przewyższa" na razie ( i pewnie tak zostanie xD ) :) .
Niby nasz miał tak popadać w kontuzje itp a jest odwrotnie ^^ .
0
To jest forum o Barcelonie, gdybyście nie zauważyli ;) .
0
Pedro wyżej od Neymara i Alexisa, śmiech na sali...
0
Jeśli do LM nie wyzdrowieje ani on ani Puyol to proponuje Busiego obok Pique a Song między pomocników :) .
0
hehe a ten skąd tam xD
0
W końcu Ney ;D
0
Za szybko by mówić o nim geniusz. Te bramki po prostu musiały wpaść, ale bardzo dobrze, że Pedro odnajdywał się w właściwych miejscach.
Zobaczymy co dalej, oby utrzymał skuteczność :) .
0
Nie przesadzałbym ? Człowieku, ok Lopez jest świetny, oglądam wszystkie mecze Realu ale patrząc teraz na niego i Valdesa, ewidentnie i bezapelacyjnie Victor jest obecnie lepszy. Wiem, że ciężko "wam" się z tym pogodzić ale niestety ( dla was ;] ) tak jest ;) .
0
Hmm, Pedro x3 bramki, VV znów wybronił karnego i poza nim jak mur, nie do przebicia. Ciężko powiedzieć ;D.
0
Eh Tello. A mogłeś strzelić se.
0
Hehe ;D . Fabs
0
No chyba nie.
0
Hattrick Pedro oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo