0

Nosz kur... Każdy dobrze widzi jak gra Thiago, ciągle wszystkie piłki daje do przodu, używa dużo dryblingu ( co przeważnie skutkuje ), sam potrafi kilku przejść ale co on musi jeszcze zrobić, żeby Tito zaczął na niego stawiać ?
Czego zabrakło w meczu z Bayernem i np. z ledwo wygranym PSG (w sumie to nie wygranym ;/) ? Świeżości a takową Thiago do drużyny daje. Co jak co ale na obecną chwilę, z Iniestą są najlepszymi pomocnikami u nas.
Tito zacznij myśleć logicznie bo nazwiskami meczu nie wygrasz tylko skutecznością ;] .

0

Pedro tak jak w zeszłym sezonie, zaczął strzelać pod koniec.
Pamiętacie finał Copa del Rey z Bilbao ? ;>

0

Kur.. ale mnie wkur... te wrzutki Alvesa. . . . . . .
Nic z tego nie wychodzi ale na chama wrzuca ...

0

Nie mam pytań. Co ten Alexis zaczął robić pod koniec sezonu :DD.
Jest jednym słowem "zabójczy" xD.

0

Mamy Ville jako napastnika (9) to gra Cesc ...
Bez jaj. Jeszcze Thiago, Tello, Sergi Roberto, Song ( który ostatnio gra o niebo lepiej niż Busquets ;/ ) Tito zrozum, nie można grać cały czas tak samo, mamy ligę, niech gra młodzież ;/ .

0

Yeeeahh ! :D Teraz mamy mistrzowski atak hehe .
Jeszcze tylko obrońca i bramkarz :) .

0

Zaje******* !!!!!!! :DD
Jest nam bardzo potrzebny !

0

Co jak co, ale wg. mnie to on jest najlepszym pomocnikiem u nas wraz z Iniestą. Takie moje zdanie. Jeśli go sprzedadzą, to po prostu nie wiem co mam myśleć o Tito i całym zarządzie. Bądźmy poważni, nie róbcie se jaj z młodych talentów, jest on najlepszym zastępcą naszego "generała" Xaviego.
Mam nadzieję, że to tylko bzdura kolejna ...

0

Co jak co, ale Tello na skrzydło a Inieste lub Fabsa cofnąć do środka. Jeden z nich idzie na ławe i już.

0

Bez jaj.... Villa nie zagrał dobrego meczu ale zdobył bramkę. Chociaż za to już powinien dostać min. 4-5 .

0

Alexis, Song i Cesc muszą zostać. Sprzedanie ich byłoby największym błędem Barcy od lat ...
Sam osobiście zostawiłbym Ville i dawał mu grać jako "9". Szkoda tylko, że Tito tego nie rozumie. Wymarzony atak :
Neymar-Villa/Alexis-Messi.

0

Aha. Villa i Alexis na sprzedasz, a nasz "mistrz" Pedro ma zostać ?
No kurva mać co się dzieje z tym Tito ? Pedro, który gra za przeproszeniem jak ciota, ma zostać a Villa który strzela ważne bramki i Alexis 2 razy lepszy skrzydłowy od "17" mają odchodzić ? W takim wypadku widzę tylko jedno rozwiązanie - Vilanova out. ( przepraszam redakcjo za wulgaryzmy, ale takie coś mnie po prostu dobija )

0

" Forma Alexisa Sáncheza i Davida Villi nie należała w tym sezonie do najlepszych" - przepraszam ale czy tutaj nie powinien się jeszcze znaleźć nasz najgorszy skrzydłowy - Pedro ? Jeśli chodzi o ten sezon to on był o 2 klasy niżej niż Ci dwaj poprzedni. ...

0

Skład MD i zamiast Pedro, wejdzie Alexis. Jeśli wyjdzie ten 1 to możemy już teraz się pożegnać z finałem a nadzieja z normalnym składem musi być ;).

0

Chyba Real dziś dostanie niezłe bęcki.

0

Kurva co to za obrona ..............

0

Brawo Song ! ! ! !

0

Załaduj teraz Messi z wolnego ;D

0

Oj Pedro Pedro.

0

Co jak co, ale jak Song i Thiago nie zagrają z Bayernem, to ja już nie wiem co mam sobie myśleć o Tito ...

0

haha jebany xD

0

co se zrobił hehe ;d

0

piachuFCB
Sprzedanie najlepszego prawego obrońcy na świecie, było by naprawdę głupie ;] . Mówię tu o Alvesu oczywiście.

0

Powiem tak, obrona jest totalną porażką.
Nasze skrzydła też są strasznie słabe.
Na nowy sezon koniecznie trzeba zakupić Neymara i obrońce który nie będzie się dawał robić jak jakieś dziecko.

0

Xavi6:)
Dobre dobre ;D

0

swiechu26
Byłeś chyba robiony przez ciotę :) .
(przepraszam redakcjo)

0

No Messi, dziś musisz przymknąć wszystkich, którzy stawiali Barce na straty !
Visca el Barca ! ! ! ! !

0

Lepszym rozwiązaniem byłby Abidal obok Pique ale pewnie tak jak większość nie wiem czy wytrzyma tyle ;/ .

0

Bisz
"Nas" ? Jak śmiesz w ogóle tak mówić ? Nie jesteś jednym z nas skoro tak piszesz, idź na stronę Bayernu, to coś dla Ciebie. Sezonowiec pieprzony. ( przepraszam redakcjo)

0

Contiv
A was nic nie uratuje ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?