0

Ocena Sancheza to kpina. Kto to ocenia ? Strzelił 2 bramki, odblokował się a tu 3 ? Ładnie grał, mimo, że nie wykorzystał kilku sytuacji ale jak np. Messi zmarnuje to nic się nie stało ... Zastanówcie się zanim zaczniecie oceniać.

0

Dziś każdego można nazwać Zawodnikiem Meczu, bo wszyscy spisali się świetnie.

0

Z chęcią bym to zobaczył ;D

0

Messi starał się pomóc Villi coś zrobić w tym meczu, bo widać, że gra z nim ( Davidem ) jest świetna, tylko musi się odnaleźć.

0

0

Jak Villa nie wyjdzie dziś od początku to Tito sobie po prostu kpiny robi.

0


Po tym filmiku nie mam wątpliwości kto powinien grać dużo częściej ...
Tito, zrozum to, Villa jest zaje..... , on musi grać dla Barcy ! .

0

Cristiano Ronaldo był najlepszy aż do czerwca. - powiedział Portugalczyk o Portugalczyku.
On nigdy nie był lepszy od Messiego nawet gdy Leo miał gorszą formę ( chociaż nie pamiętam kiedy tak było ) ;)

0

Bardzo go lubię, był i jest świetnym zawodnikiem ale nie mogę się zgodzić, że jest lepszy od Messiego.

0

Kur.. wkurza mnie takie coś. Niby Villa nie ma formy itp. Alexis i Pedro tak samo, bez formy ( w sumie Pedro dużo lepiej się prezentuje niż Sanchez ).
David nie może załapać rytmu bo nie gra, ale i tak statystykami bije na głowę oby dwóch razem wziętych. On musi więcej grać, czemu Tito nie może tego zrozumieć. Pograłby kilka meczy i od razu by załapał rytm. Wtedy by się zastanawiał czemu go wcześniej nie wypuszczał do gry.

0

Hmm gdyby to wszystko było prawdą i Pep by poszedł do M-U, to nieźle by się złożyło, bo przecież Lewy idzie do United, Ronaldo (niby) chce powrót.
Ciekawie by to wyglądało ;D .

0

Tello i pozamiatane :D

0

Na razie mecz aż tak nie porywa. Mam nadzieję, że Villa wejdzie za Pedro bądź Alexisa.

0

Kur.. tak narzekali, że Villa miał kontuzję a teraz go w ogóle nie wpuszcza do gry, to jest śmieszne ...

0

Tak samo jak kolega na dole ( Stelios23 ) - taki skład powinien wyjść :D.

0

Teraz piszecie, że sprzedać go do Turynu itp. Jestem ciekaw, co będziecie pisać jak odzyska formę i znów będzie pakować te piękne bramki.
"Villa, wiedziałem, że odzyskasz formę, jesteś najlepszy" - a przedtem - "Sprzedać go ! "
-.-

0

Nie mogę się zgodzić z kilkoma osobami tutaj, bo Alexis nie grał wczoraj źle. Ba, zagrał dość dobrze, nie można też zapomnieć o tym świetnym podaniu do Messiego, po którym padł gol. Mimo i znów nie udało mu się wpisać na listę strzelców, to wczorajszy mecz, można tak jakby zaliczyć do udanych ;).

0

9 pkt nad Atletico i 13 nad Realem. Coś czuje, że powoli można zakupywać kolejnego szampana ( nie mówię o Sylwestrze ;d ) bo Liga na 95 % jest już nasza. ! VeB ! ! !
Falcao, zapraszamy do nas, tu byś się na pewno bardziej wybił ! .

0

Pozamiatane :D . A niektórzy pisali, że remis by chociaż chcieli :D .

0

Zrobił to lepiej niż nie jeden napastnik :D ( Alexis, patrz jak się to powinno robić ;p )

0

Trzeba to napisać, grają jak trampkarze ... Niech Villa więcej siedzi na tej ławce, wygramy wszystko ( logika myślenia ) ...

0

Żal im wszystkim dupy ściska, że pojawił się lepszy zawodnik od nich i pobił wszelkie rekordy. Dziwne, że Muller nie miał z tym problemów i pogratulował Messiemu. Pogódźcie się wszyscy z tym, wasza ERA minęła, teraz mamy nową - MESSI.
Dziękuje i Papa.

0

Staty mówią same za siebie, ale nawet dobrze, że Falcao drugi :D .

0

Adriano - coś niesamowitego, gra tak płynnie, że nie wiadomo co powiedzieć. Brawa dla niego !

0

Nawet gdyby sprzedali CR7 to i tak mało :D

0

MRM94
Ale wiesz, że Ty nie podałeś żadnych szczegółów za które to on powinien ją dostać ? ...

0

Ogólnie to nie lubię RM ale z jednej strony, dla nas by było lepiej gdyby wygrali z Atletico. Wtedy by było AM -6 i RM tak jak jest, czyli -11. Też jednym z lepszych wyjść jest remis. Oczywiście też zakładając, że Barca pokaże klase w meczu z Bilbao ale o to się nie martwię ;).

0

Falcao buda najładniejsza. Wielka szkoda tej bramki Ibry, bo to było coś, bez sensu są te wybory bramek.

0

Stig: "Napewno pod względem osiągnięć z druzynami zjadł Messiego"
Ćpałeś czy jeszcze śpisz ? -.-

0

Brawo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?