0

Kurde, no co jest ... Czemu on nie chce Villi wpuścić od początku ...

0

Ja dałbym troszkę odpocząć Pedro mimo, że naprawdę gra cały czas wspaniale. Villa by mógł wejść, żeby się przyzwyczajać do takich trudniejszych meczy jaki jest dziś.

0

Nie wiem jak Wy sądzicie, ale dziś Song powinien zagrać od 1 min bo z lekka to by był brak szacunku dla niego.

0

blaugrana158
Iniesta, Xavi i Cesc nie grają razem w 3 w pomocy, bo żaden z nich nie jest z defensywy. A na taki mecz jak z RM potrzeba właśnie takiego jednego pomocnika. Nie wiem, może jak Barca będzie ustawiana na taką porządną grę ofensywną, to wtedy w trójkę zagrają.

0

Hehe mistrz marionetek i piłkarski w jednym :D .

0

No i super :D. Messi ma 3 to mu starczy na razie, najważniejsze jest to, że CR7 jej nie dostał ^^ .

0

Nie ma co, w letnim okienku walczyć o Neymara trzeba.

0

Villa niech wejdzie ! ! !

0

Wygramy w ten sam sposób co u siebie. RM (Di Maria, Benzema) 2 : 3 (Messi x2, Pedro) FCB .

0

TheOnlyOne
Nie płacz już, bo RM przegrał i przychodzisz, że wyżywać do nas na stronę. To jest żałosne.

0

W drugiej połowie na pewno zadebiutuje z RM. Przecież już przegapił kilka meczy, więc nie danie mu szansy gry teraz byłoby wręcz chamskie.

0

fighterFCB
Nom, racja. Też dobrze, że Songa kupiliśmy, bo on także może grać na obronie.

0

Nie wiem czemu tak słabo FCBarca.com typuje wynik. Jestem pewny, że wygramy ok. z przewagą 3 goli. 1:4 Obstawiam. Messi x2, reszta nie wiem bo składu jeszcze nie znamy. Jeśli Pedro zagra to też pewnie strzeli. VeB ! !

0

No niestety, Valdes zrąbał na całej linii. Z jednej strony to był dał szansę Pinto w następnym meczu, bo boję się, że VV znów odda im bramkę za darmo po raz 3 już. ( chodzi mi o mecz ligowy w którym wygraliśmy 3:1 i ten wczorajszy )

0

Nie żeby coś, ale na rewanż postawiłbym na Pinto :))

0

Szkoda, że Song odesłany na trybuny. Ja tam na miejscu Tito dałbym mu szansę na debiut, taki jaki mieli Alexis i Cesc.

0

Gada tak o Neymarze bo też jest Brazylijczykiem. Chłopie, jak on może stać się lepszy od nich dwóch, jak on dobrze gra tylko tam u siebie. Zagrali jeden mecz z Barcą to go w ogóle na tym boisku nie było widać. Nie wiem, może jak do Blaugrany przejdzie to coś pokaże. Jak na razie to nie dał bym go nawet do pierwszej 10 najlepszy piłkarzy. Tyle ode mnie, dziękuję . :)

0

Tak jak niektórzy po niżej, jestem za tym, żeby Villa strzelał karne. Ale z jednej strony to Messi głównie walczy o króla strzelców i te 11 też mu pomagają.

0

Iniestazo
Cesc wychowankiem Arsenalu ? Pozdro dla Ciebie ...

0

W towarzyskich przegrane ponieważ Barca grała tak sobie na luzie ( a po za tym większość składu rezerwowego ). Nie chcieli się kontuzji żadnych nabawić, a dla M-U wygrana z Barcą nawet w towarzyskim meczu to bardzo wielkie osiągnięcie :) .

0

Jak zdobył mniej tytułów ? ;| RM wygrali jedynie LA, a Barca zdobyła w tym sezonie 4 puchary. Messi został królem strzelców w LA i także LM. CR7 na nic nie zasługuje. Messi znów zdobędzie ZP i koniec. Pogódź się z tym białasku...

0

Br: VV
Ob:Alves, Pique, Mascherano, Puyol
P: Sergio, Xavi, Iniesta
A:Alexis/Cesc, Messi, Pedro
I pozamiatane :D.

0

W kwestii sportowej, Bayern jest na tym samym poziomie co te dwie drużyny. A jako klub, myślę, że Bayern jest lepszy niż Real i Barcelona”
Haha, dobre se. To, że z ledwością do finału doszliście to od razu nie oznacza, że jesteście lepsi od FCB i RM ...

0

wiecie może czy D.Villa już zagra z PSG ?

0

Kurde, a miałem nadzieję, że wreszcie znów go zobaczę na boisku. Wracaj jak najszybciej !

0

mariuszbak2
Jak masz takie bzdury pisać to lepiej w ogóle już wyjdź ...

0

Jakieś głupie bachory siedzą i minusują każde posty ...

0

Brawo ! :)

0

hehe, NO COMENT MOU :D, zawsze gdzieś wciśnie coś żeby zdenerwować zawodników Barcy . xD

0

Barca009
Pinto gra już od dłuższego czasu w CdR jak byś nie wiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?