Bartas10LM
Dołączył/a: luty 2012
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę, dajcie jakiś normalny link, co da się obejrzeć ;/
0
Trzeba po prostu od razu po gwizdu ich przycisnąć, nie ma zabaw żadnych w środku pola, grać na maksa, aż Milan padnie i nie będzie wiedział co zrobić !
0
Co jak co ale Villa powinien zagrać i to na szpicy. W tym meczu powinniśmy walczyć też o dużo rzutów wolnych pod polem karnym i dawać też szansę aby to David uderzył, bo naprawdę to potrafi.
0
Kurde ;D. Miałem zmazać Xaviego. Za dużo wycofuje tych piłek i często spowalnia grę.
Sory za błąd.
0
Nie wiem czy wszyscy się zgodzą ze mną ale taki skład byłby idealny:
VV
Alves-Pique-Alba
Sergio-Song
Xavi
Pedro-Iniesta-Alexis
Messi
Villa
3:2:1:3:1:1
Tak mogłoby to wyglądać.
0
Fizzy Womack
Po co nam Neymar ? No wiesz, po tym co pokazują nasi skrzydłowi, mam na myśli Pedro i Alexisa to ja nie widzę żadnych przeszkód aby on do nas dołączył. :)
0
Nie chrzańcie, że Villa piach bo więcej robi niż Alexis i Pedro razem wzięci.
Mówiąc o Pedro, szkoda słów, w 2 połowie Tello za niego.
0
Nie ma co, na RM w sobotę trzeba wyjść takim składem :
VV
Alves-Pique/Mascherano-Puyol-Adriano
Xavi/Thiago-Sergio-Iniesta
Messi-Villa-Pedro/Tello
Trzeba tu wprowadzić świeżość, bo to się robi bez sensu ;/ .
0
Czemu już nie dominujemy ? Bo nie można grać cały czas w ten sam sposób, tym samym składem. Villa, Tello, Adriano - w świetnej formie ale i tak siedzą na ławce, nie wiem co jeszcze by musieli zrobić, chyba strzelać w każdym meczu po hattricku ;/. Pedro, Sanchez i jeszcze ostatnio Cesc - z całym szacunkiem ale Ci dwaj pierwsi nic nie prezentują, NIC KOMPLETNIE ! Zero skuteczności.
Mam nadzieję, że W KOŃCU Tito i Roura zaczną stawiać na tych, co naprawdę zasługują na grę w pierwszej 11.
VeB !
0
Sinux
Kiedy przegraliśmy z Valencia ? ;]
Co do meczu, to jak zwykle nie ma co pisać dużo, wszystko się samo narzuca, Cesc grał strasznie słabo, Villa prezentował w każdym meczu klasę, wniosek ? Mam nadzieję, że zrozumie w końcu nasz trener, że trzeba dawać grać Davidowi częściej (dużo częściej) !
0
To będą jaja jak wyjdzie znów taki skład. Sprawdzał się na początku, teraz niestety już kiepsko idzie. Trzeba zrobić zmiany, najlepiej jakby wyszedł taki skład:
Pinto
Alves-Pique-Puyol-Alba
Xavi-Sergio-Iniesta
Messi-Villa-Pedro/Cesc
Wiem, że dużo się nie zmieniło, ale Villa za to jest i to na środku a Messi bierze skrzydło, Iniesta cofa się do środka na rozgrywanie z Xavim.
To by było coś.
0
Jak najbardziej ZA ! ! Jeszcze do tego, jakby Villa grał na środku, mmm... zarąbiście ! ;D
0
Najlepszy skład na RM:
Pinto (wiadomo, puchar króla)
Alves-Pique-Puyol-Alba
Xavi-Sergio-Iniesta
Messi-Villa-Tello/Cesc :))
0
I to jest to, czego Alexis z Pedro razem nie potrafią. Villa i Tello są według mnie ( i pewnie wg. innych ) lepszym rozwiązaniem niż tamta dwójka :).
Villa strzela bramki, Pedro rzadko kiedy. Tello świetnie drybluje i walczy do końca, Alexis się gubi.
0
skuteczność *
0
Villa jest świetny. Statystyki mówią same za siebie, mało meczy, więcej bramek od Alexisa i o czym tu w ogóle dyskutować ? Lepsza skuteczności, bije Sancheza na głowę. Nie mam wątpliwości kto tu rządzi.
V I L L A !
0
Tito dlaczego Ty to robisz ? W rundzie jesiennej było świetnie, ale nie można grać w ten sposób ciągle. Teraz jakby to wszystko traciło sens, Villa musi grać z nami. Pedro, Alexis nie dorastają mu do pięt, czemu Ty tego nie widzisz ? Spójrz na Pepa, ciągle mu ufał i wszystko się odwzajemniło, bramka w finale LM ( jeszcze do tego jaka piękna ) , świetne okno z RM w pierwszym finale SPH, spokój który zachował podczas bramki na 3:2 z Sevillą, kiedy już wszyscy myśleli, że mecz zakończy się remisem. Z całym szacunkiem ale Sanchez i Pedro nie mają takich umiejętności. To tylko 1/10 co potrafi David.
Jeśli on odejdzie, będzie to najgorsze co Tito zrobił dla Barcy.
0
W takich chwilach brakuje i Villi i Adriano.
Oni się nie boją oddać silnego strzału z daleka.
0
Chudini
Świetnie napisałeś, jestem jak najbardziej za tym wszystkim. Wielki +.
0
Składzik może być z MD, w końcu Iniesta na środku ;D.
I bardzo bym chciał zobaczyć Ville na środku a Messiego na skrzydle, lecz pewnie to nie możliwe :(.
0
Bez przesady, Messi 6 ? Każdy kto oglądał mecz, wie, że Leo zasłużył na max 3 ...
0
Widać ten wyraz twarzy każdego z osobna. Naprawdę ta porażka jest ciężka. Skład na rewanż, bo jak widać, nikt nie musi się już leczyć, a co najważniejsze możemy zagrać jak za dawnych czasów.
VV
Alves-Pique-Puyol-Abidal
Xavi-Sergio-Iniesta
Messi-Villa-Pedro
Według mnie, David powinien zagrać na środku, pamiętacie mecz z RM ? Messi był na skrzydle a nasz Guaje na środku. Taki skład jest najlepszy według mnie, nie do przejścia. Tito i Roura powinni się dobrze zastanowić nad tym.
0
Villa trenuje już, Abi dostaje pozwolenie ! ! !
To was zabrakło wczoraj w bezradności Barcy.
Mam nadzieję, że obaj wyjdą w rewanżu i pokażą jak należy grać w obronie jak i w ataku ! .
0
Ehh, jak to widać brak naszego Davida i to jeszcze na jego pozycji (9).
Nie ma kto ładować z dystansu, Iniesta spróbował raz i prawie się udało, za mało ryzykowali. W następnym meczu Roura i Tito powinni bardziej pomyśleć i wstawić Ville na środek a Messiego na skrzydło, wtedy to by było grubo.
(oczywiście wiem, że Villa teraz nie jest obecnie do dyspozycji)
0
Szczerze mówiąc, dałbym szansę Alexisowi. Ostatnio się zaczął dość rozkręcać, taki test z Milanem, by mógł mu dobrze zrobić, poza tym, że grał kiedyś z nimi dość często w Seria A ;) .
0
A gadacie tam, tytuł może być, bo wierzę, że Villa zostanie z nami, jak najdłużej !
0
Nie ma co eksperymentować. Mocną 11 od razu trzeba dać, proponuje coś takiego:
VV
Alves-Pique-Puyol-Alba
Xavi-Sergio-Cesc
Pedro-Messi-Iniesta. Tak jak to wyglądało bardzo często, szkoda tylko Villi i Adriano bo naprawdę przydali by się.
0
Tello za Alexisa. Ktoś musi skrzydła rozbujać ;/
0
Możesz to sobie wygrać z RM a nie z Barcą ;]
0
Ogólnie to Song też zagrał świetny mecz, robił podobne rzeczy do Busiego ;D.
Prosty drybling i pozamiatane ;D.