0

I ja nie rozumiem, dlaczego np. w ligowych meczach on nie dostaje szansy na uderzenie z wolnego ;/ .

0

Szkoda, bo naprawdę, początek tego sezonu jest dla niego strasznie kiepski. Mógł wreszcie załapać formę a tu kolejna kontuzja ;/ . Z jednej strony to też wielka szansa dla Montoyi. W tym sezonie jak na razie spisywał się chyba lepiej od Daniego.

0

Wystarczy wejść na stronę Realu i poczytać co oni tam piszą, ponad połowa ( od razu widać ) , że są to sezonowcy. Kilku normalnych było ale to nie zmienia faktu, iż oni nie umieją się pogodzić z porażką.

0

TheBlues and Barca
Zgadzam się w 100 % :)

0

R10M10
Może by walnął, gdyby nie leczył kontuzji -.- .

0

VV
Alves-Pique-Mascherano-Alba
Cesc-Busi-Xavi
Alexis-Villa-Messi
Potem w drugiej, Pedro za Ville, Iniesta za Xaviego i Montoya za Daniego.
To tylko mój skład który chciałbym zobaczyć, każdy ma własne wizje :D.

0

fcbm
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zinedine_Zidane < http://pl.wikipedia.org/wiki/Lionel_Messi . Czytaj, ( zdobywaj wiedzę ) , potem się wypowiadaj. :)

0

Pedro powinien trochę odpocząć. Ville wpuścić bo na taki mecz jest nam taki snajper potrzebny ...

0

Alexis się przełamie a wtedy Ci co teraz tak na niego jadą, będą go uważać za najlepszego skrzydłowego w Barcy i wtedy dajmy przykład, Pedro by nie miał formy, to nagle on by miał iść na sprzedasz. Tacy z was kibice. VeB

0

kubafcb102
Dopiero zaczyna grać tak z lekka regularnie. Myślisz, że po takiej kontuzji będzie grać od razu na najwyższych obrotach ?

0

Messi może grać praktycznie na każdej pozycji a Ronaldo na skrzydle. To jest jedna z różnic :). CR7 czeka aż dostanie piłkę, a Lionel do niej podchodzi i także sam ją rozgrywa. Strzelają tyle samo bramek ? Szkoda, że prawie połowa Ronaldo to karne ;]. Kto zdobył 3 ZP z rzędu ? No wybacz, ale nie Cristiano. Mówić to sobie może dużo, ale boisko pokazuję, kto jest najlepszy.

0

Ehh Tito musi przemyśleć różne sprawy, bo nie wpuszczenie Villi w takim meczu jak El clasico to już lekka przesada, tym bardziej, że po kontuzji nie ma śladu. Sądzę, że jakby chociaż dał mu pograć z 20min, strzeliłby bramkę zwycięską. Taki już jest David.

0

Za Fabsa, Iniesta a za Alexisa, Villa. Potem w 2 połowie, Fabs za Pedro. A reszta to jak tam Tito już pomyśli. Tak bym chciał ;d

0

10, 13, 15 . Zdecydowanie te :D

0

Villa powinien zagrać od 1 min. Należy mu się to. Czuje, że jakby zagrali MVP, to byłoby po sprawie ;] .

0

Niech więcej Villi nie wpuszcza to rezultaty zobaczy takie jak do 90 minut z Sevillą ...
Nie wierzę co on wyprawia.

0

piachuFCB
Zgadzam się z Tobą w 100%.

0

Villa powinien zagrać od początku, bo i tak niedługo pewnie regularnie będzie rozpoczynać mecze od 1 min, więc lepiej go już przygotowywać do tego.

0

Super skład. Obstawiam manitę :D. Villa na pewno coś dziś strzeli. Czuje to ^^.

0

Moja propozycja to cofnąć Busiego do obrony, a Song DP. Ustawienie w obronie Sergio i Masche a pomoc tak jak zawsze ale z Alexem. I jazda ;). ( podkreślam, to tylko moja propozycja, nie chce tutaj, żadnych komentarzy, że ja sobie mogę mówić :) )

0

Kurde... Bez żartów. Czemu on nie chce dać Villi od samego początku tylko znów tego Tello. Song tak samo powinien zagrać.

0

Przepraszam, zamiast napisać Adriano napisałem Alba * . Mój błąd.

0

Bardzo bym chciał zobaczyć dziś taką 11 :
Valdes
Alves-Pique-Mascherano-Alba
Xavi-Song-Cesc
Messi-Villa-Pedro
Potem w drugiej połowie Sergio za Songa, Thiago za Fabregasa i Bartra za Pique.
Taki jest mój typ dziś. :D

0

To są chyba jakieś kpiny ... ;| Gdzie Messi, Alves, Villa? Co on wyprawia ? Eksperymentuje na takim przeciwniku jak Getafe.

0

Villa za Tello. Gdy Cristian wyjdzie, to nie wiem już co sobie Vilanova myśli ...

0

Bez żadnych wątpliwości Villa powinien zagrać. Tello co najwyżej wpuścić potem na kilkanaście minut.

0

Spokojnie, Camp Nou i tak będzie można pobrać do tego. Patchmacherzy o to zadbają ;] .

0

MessiBois
Gdybyś też interesował się piłką poza LA Liga to byś nie pisał takich bzdur. RvP jest co prawda świetny ale jednak to Rooney jest najlepszym napastnikiem w M-U. Gdy Wayne wyleczy kontuzje wróci normalnie do gry i będzie grać razem z Robinem w jednym składzie. ( informacje z innej strony )

0

Hmm, Messi z wolnego trafił jak grali z Paragwajem, teraz Xavi. Jeszcze Pedro 2 i oczywiście Villa 1. To jest MOC xD

0

Dobra, za marzenia nikt nie kara, więc Milan "może" sobie tylko pomarzyć .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?